Poptávám čištění karburátorů

Poptávám čištění karburátorů

Poptávám čištění 4 ks karburátorů.
Je možné čištění na počkání? Popřípadě jak dlouho bych musel čekat?
Děkuji
Michal Zbur
Poptávka byla vložena dne:
06.04.2021 13:28

Platnost poptávky:
06.05.2021 13:20

Kontaktní osoba:
Michal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 242 117

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i automatické řazení

Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i automatické řazení

Motocykly XMOTOS za příznivé ceny pro všechny milovníky motorek prodává Pavel Palme ve Skalici nad Svitavou blízko Boskovic. Nabízíme také odborný pozáruční servis všech druhů a značek motorek včetně zajištění originálních náhradních dílů. Prodej, servis a náhradní díly: - dětské motocykly XMOTOS s manuálním i automatickým řazením - motocykly s obsahem 90, 125, 140, 160, 250cc. Motocykl je mimo ČR a na vyžádání dodáván v originálním balení, v demontovaném stavu. Z důvodu bezpečnosti a záruky na produkt, musí být montáž provedena v moto servisu. Poskytujeme vše pro motokros a enduro včetně odborného sestavení stroje a uvedení do provozu. Jste z Vyškova nebo ze Svitav? Navštivte naši prodejnu a prohlédněte si motorky XMOTOS, rádi vám poradíme s výběrem.


Servis a opravy motocyklů, motorek všech typů a značek

Servis a opravy motocyklů, motorek všech typů a značek

Potřebujete vyměnit na motorce olej? Hledáte moto dílnu, která provádí servisní prohlídky motocyklů? Svěřte péči o váš stroj do rukou moto dílny ROD Custom v Třebíči. Provádíme kompletní servis a veškeré opravy motorek všech typů a značek, ať už se jedná a výměnu oleje nebo generální opravy motoru. V naší moto dílně provádíme: - Posezónní a předsezónní prohlídky - Výměny spotřebních dílů, provozních náplní - Výměnu a opravy pneumatik - Seřízení motorů, karburátorů a jejich čištění - Opravy, ladění elektroinstalace - Opravy stržených závitů a další


Kompletní služby v oblasti lakování a opravy laků motorek, motocyklů

Kompletní služby v oblasti lakování a opravy laků motorek, motocyklů

Poptáváte lakýrnické služby pro motorky? Naše společnost JANTAR-lakovna, spol. s r.o. z Brna-Města provádí lakování a opravy laků motocyklových vozidel všech značek. Působíme také v okolí Blanska a Vyškova. Mimo jiné lakujeme díly pro auto a moto veterány. Provádíme renovace a oživení laků, kompletní přelakování povrchů a rozleštění škrábanců. Využíváme materiály a vodou ředitelné technologie, které jsou ověřeny předními výrobci. Míchání vysoce kvalitních laků je řízeno počítačem. Služby zajišťujeme pro soukromé osoby a velké firmy se zárukou 5 let. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Zakázkové přestavby a úpravy motocyklů, motorek

Zakázkové přestavby a úpravy motocyklů, motorek

Uvažujete o přestavbě motorky? Chcete svoji motorku vylepšit? Hledáte specializovanou firmu na přestavbu motorek? Pak kontaktujte firmu ROD Custom Motorcycles z Třebíče. V naší perfektně vybavené dílně se zaměřujeme na: - úpravy a přestavby motorek - provádíme úprava motorek ve stylu Cafe Racer, Scrambler, Bobber, Brat Style, Street nebo Radical Custom - vytváření detailně propracovaných strojů - povýšení starých motorek a motocyklů na extra třídu


Motorky pro děti Minicross , Pitbike - prodej, servis a náhradní díly

Motorky pro děti Minicross , Pitbike - prodej, servis a náhradní díly

Motocykly Pitbike a Minicross – motorky za příznivé ceny pro malé i velké milovníky motorek. Velký výběr motorek pro děti naleznete v prodejně Pavel Palme ve Skalici nad Svitavou blízko Boskovic. Součástí prodejny je také servis a zajištění náhradních dílů. Prodej, servis a náhradní díly: - dětské motocykly Pitbike, Minicross - motocykly s obsahem 125ccm - krosové motorky pro jízdu v terénu - dětské čtyřkolky. Prodáváme kvalitní značkové motorky. Nabízíme pozáruční servis všech druhů a značek. Pitbike i Minicross jsou v posledních letech velmi oblíbenou a vyhledávanou zábavou u všech věkových kategorií. Na Pitbike můžete provozovat motokros, supercross, supermoto atd. Pitbike jsou určeny dětem i dospělým, stačí si zvolit vhodnou velikost a přiměřený výkon. Navštivte nás, rádi Vám poradíme s výběrem.


Velký výběr moderních a spolehlivých skútrů Kentoya s nádechem retro i moderní budoucnosti

Velký výběr moderních a spolehlivých skútrů Kentoya s nádechem retro i moderní budoucnosti

Chcete si obyčejnou cestu do práce zpříjemnit a udělat z ní něco neobyčejného? Chcete si připadat jako ve filmu Prázdniny v Římě a prohánět se ulicemi na novém skútru? Pak navštivte prodejnu Rimoto v Třebíči nebo e-shop a vyberte si ten pravý. Ať už zvolíte skútr v retro stylu nebo v designu budoucnosti, určitě budete spokojeni a dokonce i cesta do obchodu se stane sváteční. Vybrat si můžete z oblíbených značek skútrů Kentoya, Derbi, SYM nebo Benelli v RETRO stylu s elegantním provedením nebo skútry v moderním designu pro ty, kteří chtějí být na silnici nepřehlédnutelní. Skútry s obsahem 50 ccm a 125 ccm. Každý v ojedinělém provedení a spolehlivými motory, promyšlen do všech detailů pro bezstarostnou jízdu s nostalgií. Přijďte si ještě dnes a zítra můžete vyrazit na nezapomenutelnou jízdu.