Poptávám schodiště

Poptávám schodiště

Poptávám schodiště /dvě ramena a podesta / do roubené stavby, která se začne stavět koncem července. Prosím o zavolání a bližší info. Velmi děkuji Ćerná Dana obec Pihel-stavba PSČ 47118.
Poptávka byla vložena dne:
06.04.2021 13:25

Platnost poptávky:
06.05.2021 13:21

Kontaktní osoba:
Dana Černá

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 883 607

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Interiérová dřevěná mozaika na stěnu - obložení na zeď, strop

Interiérová dřevěná mozaika na stěnu - obložení na zeď, strop

Pokud jste se rozhodli pro dřevěné obložení stěn v interiéru, designovým prvkem je zcela jistě akátová mozaika. Zakoupit ji můžete na prodejně firmy Wood Cité, s.r.o. v Bílovicíh u Uherského Hradiště. Dřevěná mozaika na stěnu se může aplikovat všude, kde se běžně používá keramický obklad, lze ji tedy využít jako obložení na zeď i strop v chodbě, obývacím pokoji, kuchyni i jinde v interiéru. Interiérová dřevěná mozaika je z masivního akátového dřeva, vybrat si můžete z několika provedení v různé cenové relaci.


Dřevěné dělící mříže a podhledy WOODY  BARS - pro restaurace, hotely a komerční prostory

Dřevěné dělící mříže a podhledy WOODY BARS - pro restaurace, hotely a komerční prostory

Přejete si opticky rozčlenit prostory interiéru? Jsme společnost WOODYGLASS s.r.o. z Brna a poskytujeme širokou škálu možností přesně pro Vaše účely. Vše ochotně zajistíme v České i Slovenské republice. Neotálejte a vytvořte si příjemné prostory, kde se Vám bude lépe odpočívat nebo přemýšlet při práci. Představujeme Vám kategorii produktů WOODY BARS zahrnující elegantní prvky z masivního dřeva. Naše podhledy, designové obklady stěn a dělící dřevěné mříže splňují ty nejnáročnější funkční (rozptýlení zvuku v místnosti) a reprezentativní požadavky. Skvěle se hodí pro komerční prostory, restaurace a hotely a jistě ohromí všechny návštěvníky. Máte atypické interiéry a nevíte si rady? To nevadí, jsme připraveni Vám vytvořit řešení na míru.


Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Přes eshop firmy PODHAJI s.r.o. pohodlně nakoupíte spárovky, dveřní vlysy, pelety i brikety. Při větších objednávkách nebo stálým zákazníkům poskytneme individuální slevu. I jednorázový nákup pro Vás bude tedy výhodný. Pokud si z naší široké nabídky spárovek nevyberete, můžete nás kontaktovat telefonicky 603117202 nebo přes formulář na webu a domluvíme se individuálně. Pro zákazníky z okolí Zlína, Vsetína je možný osobní odběr v Lutonině. Internetový obchod, nákup přes eshop: - spárovky - buk, dub, třešen, ořech - dveřní vlysy - lepené (sendvičové) hranoly pro výrobu dveří - pelety z lisovaných smrkových či borových pilin - v 15kg pytlích i po paletách. - brikety z tvrdého dřeva - baleny po 10 kg nebo 1000 kg na paletě.


Výroba vazníkových konstrukcí Uničov, vazníky pro jakýkoliv půdorys domu, tesařské konstrukce

Výroba vazníkových konstrukcí Uničov, vazníky pro jakýkoliv půdorys domu, tesařské konstrukce

Představujeme Vám firmu VARIO VILA s.r.o. Uničov, která svou činnost zaměřila na výrobu a montáž střešních příhradových vazníků s lisovanými styčníkovými deskami. Jsme schopni vyrobit vazníky na téměř jakýkoliv půdorys domu. Svým zákazníkům vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku na celkovou výstavbu rodinných domů na klíč. Námi vyrobené vazníky jdou lehce prefabrikovat a tím ušetřit čas montáže na stavbě, ale také úsporu množství dřeva. Součástí výroby je i impregnace proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu. Příhradové vazníky se používají na střechách mírného sklonu bez půdních prostor, ale v půdním prostoru lze například vybudovat prostor pro odkládání sezónních věcí. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Dřevěné větrací a ozdobné mřížky z masivního dřeva vysoké kvality, dodávka, prodej

Dřevěné větrací a ozdobné mřížky z masivního dřeva vysoké kvality, dodávka, prodej

Pokud sháníte dřevěné ozdobné či větrací mřížky, pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše firma FK dřevěné lišty, spol. s r.o. nabízí: -větrací mřížky (žaluziové, nutované, lepené) -ozdobné dřevěné mřížky -přeplátované dřevěné mřížky -pomocí počítačových výpočtů dosahujeme absolutní symetrie mřížek všech velikostí -u ozdobných mřížek nabízíme skladové formáty ( 600 x 1.200 mm) i přířezy na míru ( zvláštní formáty do 1.000 x 2.400 mm) -jemně broušený povrch, oboustranně viditelný -lze dodat včetně povrchové úpravy ( moření, lakování, olejování, voskování ) -možnost zhotovení speciálních tvarů -široká škála standardních dřevina, výroba i z exotických dřevin. Použití mřížek: kryty otvorů k větrání, dělení místností, dvířka kuchyňských linek, výplně schodišťových zábradlí, paravany, ozdobné kryty topných těles aj.


Příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy

Příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy

Hledáte firmu, které vyrábí poctivé vazníky či nosné konstrukce střech? Pro vaši stavbu zajistí vazníkové příhradové střešní konstrukce společnost KARPEN PLUS s.r.o. z Brna, která se zabývá výrobou příhradových vazníků a nosných konstrukcí střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy. Dodáváme střechy všech tvarů. Naši zkušení projektanti vypracují návrhy příhradových vazníků na požadovaný typ střechy. Díky moderním programům vám ukážeme celý projekt. Střechu z dřevěných příhradových vazníků a nosné konstrukce střech vyrobíme na míru a zajistíme odbornou montáž. Příhradové vazníky jsou vhodné při výstavbě rodinných domů, ale také velkých obytných souborů, jízdáren, nástaveb objektů, celodřevěných hal a také se hodí při stavbě střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy. Firma KARPEN PLUS s.r.o. vám vyrobí střechu na míru od nosné konstrukce až po krytinu a klempířské prvky.