Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Poptávám zapůjčení a montáž lešení

Poptávám zapůjčení a montáž lešení

Poptávám zapůjčení a montáž lešení. Jedná se o rekonstrukci domu o rozměrech cca 10x10x6m v obci Vrbice okr. Břeclav. Na dobu 14 až 21 dní. Předpokládaný počátek stavebních úprav 19.4.2021
Poptávka byla vložena dne:
06.04.2021 09:59

Platnost poptávky:
05.05.2021 17:23

Kontaktní osoba:
Stanislav Bukovský

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


HAKI lešení - půjčovna, pronájem systémového lešení

HAKI lešení - půjčovna, pronájem systémového lešení

Pokud potřebujete lešení a hlavním kritériem výběru je jednoduchá a rychlá montáž, bez nutnosti měření, potom zvolte HAKI systémové lešení. V lokalitě Zlínský kraj poskytne pronájem lešení Půjčovna Josef Brucháček Staré Město u Uherského Hradiště. HAKI lešení: - je nutné jej kotvit - je vhodné až do výšky 90m - standardizovaný šířkový a délkový modul - pro rozpis prvků je nutný přesný náčrt lešení. Výhody: - rychlá, jednoduchá montáž řadového lešení - vysoká únosnost podlahy - možnost přesného nastavení výšky jednotlivé podlahy - části lešení o maximální délce 3 metry.


Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček Staré Město nabízí pro stavební firmy v regionu Uherské Hradiště půjčování lešení a stavebního nářadí. Zapůjčíme levnější hliníkové lešení i dražší z lehkých slitin kovu. Podle typu terénu, stavby i velikosti plochy doporučíme vhodný typ lešení - moderní rychle stavitelné rámové lešení, variabilní trubkové či systémové HAKI lešení. Také je možné dohodnout si samostatnou montáž lešení. Firmy i řemeslníci a kutilové si mohou pronajmout ruční nářadí a stavební mechanizaci - míchačky na beton, vrátky, čerpadla, vibrátor na beton apod. Zákazníky máme převážně z okolních lokalit: Babice, Bílovice, Březolupy, Huštěnovice, Jalubí, Kunovice, Polešovice, Spytihněv, Staré Město, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Zlechov. Půjčování, pronájem, montáž: - systémové HAKI lešení - trubkové lešení - rámové lešení - pojízdné lešeňové věže. Zapůjčení: - malá stavební mechanizace - ruční stavební nářadí. Kontaktujte nás na tel.:602507222.


Prodej a pronájem hliníkového, mobilního a fasádního lešení

Prodej a pronájem hliníkového, mobilního a fasádního lešení

Firma HROMEK s.r.o. z Hodonína se zabývá nejen prodejem, ale i výpůjčkou fasádního a mobilního hliníkového lešení. Pokud potřebuje provést práce ve větších výškách a nechcete si pořizovat nové lešení, obraťte se na nás a rádi vám lešení zapůjčíme. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem lešení BOSS nebo CLIMTEC, které se hodí k použití v interiéru. Zajistíme dopravu, montáž i demontáž zapůjčeného lešení. Pokud chcete zakoupit lešení, poradíme Vám s jeho výběrem. K dispozici máme hliníkové a ocelové fasádní lešení, ale i mobilní lešení či mini lešení. Dále také teleskopické lávky pro převoz materiálů v osobních vozech nebo dodávkách či žebříkové lešení. Námi prodávané hliníkové mobilní lešení BOSS skvěle poslouží pro práci ve výškách. Pro hobby použití doporučujeme zakoupit lešení STEN nebo TEKO. Lešení CLIMTEC je pak vhodné pro použití v interiéru. Lešení je možné zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu zebriky.cz.


Rychle stavitelné modulové, rámové lešení - pronájem, půjčovna

Rychle stavitelné modulové, rámové lešení - pronájem, půjčovna

Pro snadné pokrytí velkých ploch a u málo členitých objektů se často používá rámové lešení - rychle stavitelné modulové lešení tvořené svislými rámy a podélnými podlahami. Půjčovna lešení Josef Brucháček pronajímá lešení firmám v regionu Uherské Hradiště, Hodonín, Zlínský kraj. Výhody rámového lešení: - snadná montáž - nízké nároky na přepravu - vysoká životnost. Lešení zapůjčíme po přesném zaměření zakryté plochy, na základě kterého přesně stanovíme výpis prvků. Rámové lešení je velmi náročné na správné založení pomocí šroubovacích nánožek, je nutné ho kotvit již od nejnižších výšek. Vlastní montáž dalších pater je již jednoduchá a rychlá. Odborná montáž je nutná.


Půjčovna lešení a elektrického stavebního nářadí v regionu Uherské Hradiště

Půjčovna lešení a elektrického stavebního nářadí v regionu Uherské Hradiště

Široký výběr lešení a elektrického stavebního nářadí má Půjčovna Josef Brucháček Staré Město u Uherského Hradiště. Poskytujeme pronájem, zapůjčení i servis: - malé stavební mechanizace - stavebních míchaček - půjčení míchačky - stavebních vrátků, elektrický vrátek - kalová, ponorná čerpadla - stavebního nářadí - elektrického ručního nářadí - sekací kladiva, kango, vrtací kladiva, elektrická kladiva - elektrické vibrátory na beton, ponorné vibrátory - haki lešení, trubkové lešení, rámové lešení - systémové lešení, hliníkové lešení - pojízdné věže lešeňové.


Fasádní ocelové rámové lešení SPRINT - prodej, pronájem včetně montáže

Fasádní ocelové rámové lešení SPRINT - prodej, pronájem včetně montáže

Máte v plánu zateplování nebo rekonstrukci a budete potřebovat fasádní lešení? Obraťte se na naši společnost SCASERV a.s., jsme specialisté na dodávku ocelového fasádního lešení, vyznačující se rychlou a jednoduchou montáží. Fasádní lešení SPRINT přináší řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce, životnosti komponentů a díky rychlé a snadné montáži dochází ke snížení provozních nákladů. Lze ho postavit až do výšky 80 m a různé výšky rámů umožňují založení lešení také na svažitém terénu. Využití nachází především na rekonstrukcích, stavbách a dokončovacích úkonech. Mezi hlavní konstrukční prvky patří: - uzavřený rám se stojkami z trubek 48, 3×3, 2 mm s vyztuženými rámovými rohy - integrované úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí i okopové lišty. Příslušenství: - příhradové nosníky - konzoly - záchytné stříšky. Na přání zákazníka zajistíme montáž i demontáž lešení. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.