Poptáváme plexisklo na kancelářské stoly

Poptáváme plexisklo na kancelářské stoly

Poptávám cenovou nabídku na plexisklo na kancelářské stoly. Rozměrem 150 x 68 cm (tl.3 nebo4 mm) v počtu 6 ks.
Poptávka byla vložena dne:
06.04.2021 10:06

Platnost poptávky:
01.05.2021 14:56

Kontaktní osoba:
VHOS, a.s.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 108 966
+420 461 357 135

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinylové schody v moderním designu – dekor dřeva a kamene, prodej na e-shopu

Vinylové schody v moderním designu – dekor dřeva a kamene, prodej na e-shopu

Řešíte nové schodiště a máte v oblibě moderní design? Dodávku a montáž vinylových schodů zajišťuje firma Bukoma group s.r.o. z okresu Vyškov. Veškeré potřebné dílce a komponenty (stupnice, ohyby) pořídíte za výhodné ceny na e-shopu. Vinylové schody vynikají jednoduchou údržbou a odolností. Přejete si sjednotit design interiéru? Na přání Vám vyrobíme schodnice ve stejném dekoru (dřeva i kamene) jako podlahu. Rádi se postaráme o kompletní montáž i zapravení hran schodnic podle požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni Vám se vším pomoci. S námi vyřešíte schodiště jednoduše.


Výrobce inovativních umělohmotných uzavíratelných systémů

Výrobce inovativních umělohmotných uzavíratelných systémů

Pohybujete se ve farmaceutickém průmyslu? Jste výrobce kosmetických produktů? Vlastníte potravinářskou firmu? Vyrábíte přípravky pro domácnost? Chcete mít toho nejlepšího dodavatele umělohmotných uzávěrů? Pokud ano, my v Aptar Čkyně jsme jedničkou v balírenském průmyslu a přední výrobce inovativního uzávěrového řešení. Naše výrobky ulehčují každodenně lidem život a usnadňují používání běžných denních potřeb. Vyrábíme uzávěry pro finální balení produktů. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku balících systémů. Dodáváme aplikátory, rozprašovače, uzávěry, pumpičky, dávkovače, inhalátory, obaly rtěnek, sprejové uzávěry, tlakové uzávěry, pítka, potravinové uzávěry a mnoho dalších. Dbáme na bezpečnost, efektivitu a praktičnost. Naše výrobky splňují veškeré normy a dbají na požadavky zákazníka. Navštivte naše internetové stránky, nebo sociální sítě. Jsme dostupní na LinkedIn, Instagramu, Facebooku, Twitteru nebo kanálu YouTube. Pokud nás chcete navštívit osobně, přijeďte do Čkyně 299, kde sídlí jedna z našich světových poboček.


PP Polypropylen nejen na výstavbu bazénů, nádrží a jímek - prodej, dodávka

PP Polypropylen nejen na výstavbu bazénů, nádrží a jímek - prodej, dodávka

Polypropylen je jeden z ekonomicky nejdůležitějších termoplastických materiálů, který se používá v mnoha odvětvích potravinářského, chemického a zdravotnického průmyslu a v laboratorních vybaveních. Firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce je odborníkem v oblasti prodeje, zpracování a dodávky plastů. V průmyslových a strojírenských odvětvích vám zajistí prodej, dodávku a zpracování široké škály technických plastů včetně polypropylenu. PP - Polypropylen je teplotně stabilní termoplast dostupný jako: - PP-C copolymer (výborná tuhost při teplotách až -30 °C, vysoká pevnost, chemická odolnost a rezistence vůči korozi - využívá se na výstavby nádrží, jímek, vodoměrných šachet, septiků, bazénů) - PP-H homopolymer (vyniká extrémní pevností a odolností vůči chemikáliím, korozi a teplu - využívá se pro konstrukci nádrží, laboratorní techniku, ventilaci a výrobu zařízení). Vybrat si můžete z mnoha tlouštěk, formátu i odstínů - veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení. homopolymer a copolymer


Neviditelný zahradní obrubník - vysoce odolný a jednoduše tvarovatelný

Neviditelný zahradní obrubník - vysoce odolný a jednoduše tvarovatelný

Neviditelný zahradní obrubník je ideálním řešením - plní všechny funkce klasického obrubníku, ale téměř není vidět. Rádi byste měli na zahradě oddělené různé plochy, například záhon od chodníku, ale nechcete kazit její ráz nevzhledným obrubníkem? Pak se obraťte na ABC service, obchodní společnost s.r.o., která dodává neviditelné obrubníky. Pokud je správně namontován, je z neviditelného zahradního obrubníku vidět pouze jeho 5 mm široká horní hrana. Neviditelný obrubník je jednoduše tvarovatelný, a lze jej libovolně ohýbat do oblouků a tvarovat tak vnitřní i vnější zatáčky. Zanedbatelný není ani rozdíl v ceně - oproti klasickému betonovému obrubníku ušetříte instalací neviditelného obrubníku přibližně 57 % na ceně materiálu a 84 % pracovního času. Kotvení neviditelného zahradního obrubníku je velmi jednoduché, a to za pomocí hřebů. Pevné spojení zámkem vytváří kompaktní nekonečný pás bez mezer. Naše neviditelné zahradní obrubníky jsou vysoce odolné, spolehlivé a použít je lze pro všechny typy povrchů, s možností uložení zahradní elektroinstalace nebo vodoinstalace přímo do obrubníku. V případě potřeby je možná jednoduchá demontáže a opětovné použití v jakémkoliv tvaru. Výhody neviditelného zahradního obrubníku: - snadná a rychlá montáž - nízké náklady - odolnost - neviditelný obrubník nenaruší ráz zahrady - umožní sekání trávníku až k okraji oddělené plochy - použití pro všechny druhy povrchů - funkční a estetický - tento zahradní obrubník je snadno tvarovatelný - jednoduchá demontáž a možnost jej znovu použít v libovolném tvaru - pevné spojení zámkem vytváří kompaktní nekonečný pás bez mezer


Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Strojní technologii RTM lze využít při výrobě složitých a přesných výrobků ve větších sériích. V regionu Zlín, Morava působí společnost COMPACT - Radomír Trecha, kde využívají RTM technologie při výrobě dílů ze sklolaminátu, GFK laminátu, karbonového kompozitu. Využití RTM technologie: - složité konstrukční celky ze sklolaminátu, karbonu - různé nadrozměrné díly z kompozitu - nepř. kabiny nákladních vozidel, díly pro kolejová vozidla. Metoda spočívá ve vstřikování pryskyřice mezi uzavřené formy, kde je vložena sklorohož nebo jiná výztuž, do výrobní formy lze vkládat prvky z různého materiálu, např. pro uchycení výrobku.


Ohebné vinylové dílce a podlahové zakončovací lišty - prodej v e-shopu

Ohebné vinylové dílce a podlahové zakončovací lišty - prodej v e-shopu

Montujete novou podlahu? Veškeré podlahové prvky v moderním designu zakoupíte v e-shopu společnosti Bukoma group s.r.o. z okresu Vyškov. Skladem máme sortiment i pro ty nejnáročnější zákazníky. Veškeré dílce Vám dodáme v přesném dekoru jako má Vaše stávající podlaha. Za konkurenceschopné ceny u nás pořídíte ohebné vinylové dílce. Aplikovat je můžete přímo na předpřipravený rovný povrch i MDF schodnice. Chcete se vyhnout případnému popraskání materiálu? Pak raději svěřte ohýbání do rukou skutečných odborníků. Potřebujete zakončit podlahu v komplikovanějším prostoru? K dispozici máme různé podlahové zakončovací lišty, a to soklové zakrývající dilatační spáry, přechodové, nájezdové a ukončovací (např. u balkonových dveří). Naleznete u nás také ochranné rohy, schodové hrany a další příslušenství.