Nájomný bytový dom 2 x 16 b.j. Ludanice

Nájomný bytový dom 2 x 16 b.j. Ludanice

Predmetom zákazky je vypracovanie podrobnej architektonickej štúdie s návrhom urbanistického riešenia územia, s návrhom všetkých bilancií bytových domov a vizualizácií, vypracovanie projektovej dokumentácie k výstavbe bytov a prislúchajúcej technickej vybavenosti (Dokumentácia pre územné rozhodnutie, Dokumentácia pre stavebné povolenie), inžinierska činnosť za účelom získania územného rozhodnutia a stavebného povolenia v rozsahu spôsobilom pre získanie dotácie z MDaV SR v zmysle zákona č. 443/2010 Z. z. o dotáciách na rozvoj bývania a o sociálnom bývaní v platnom znení (ďalej len zákon č. 443/2010 Z. z.) a úveru zo ŠFRB v zmysle zákona č. 150/ 2013 Z. z. o Štátnom fonde rozvoja bývania (ďalej len zákon o ŠFRB) v platnom znení. Zároveň je predmetom zákazky aj samotná realizácia výstavby 2 x 16 bytových jednotiek v bytových domoch a prislúchajúcej technickej vybavenosti. Výstavba sa uskutoční na parcele C-KN č. 891/2, 891/7, 891/8, 891/11 a 891/12, v katastrálnom území Ludanice, v obci Ludanice, v okrese Topoľčany, v Nitrianskom samosprávnom kraji, zapísaných na liste vlastníctva č. 596. Bytové domy budú navrhnuté ako štvorpodlažné, na každom podlaží budú štyri byty - na prízemí tri dvojizbové a jeden jednoizbový na ďalších podlažiach budú tri dvojizbové byty a jeden trojizbový byt. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
01.04.2021 09:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Ludanice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Ludanice

Zadavatel IČ:
00310689

Kontaktní osoba:
Matúš Dočkalik, starosta obce

Zadavatel telefon:
+421 385 319 139

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecludanice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba rodinných domů na klíč - realizace včetně základové desky a přípojek

Výstavba rodinných domů na klíč - realizace včetně základové desky a přípojek

Chcete postavit nové bydlení? Jsme firma ZOUBEKSTAV s.r.o. z Olšan u Prostějova a zabýváme se výstavbou nových rodinných na klíč v okolí Olomouce a Přerova. Svěřte se do rukou odborníků a určitě nebudete litovat. Poskytujeme projekční a inženýrské služby, provádíme kompletní výstavbu domů až po střechu včetně základové desky a přípojek. Flexibilně reagujeme na požadavky zákazníka a stavební práce a terénní úpravy realizujeme za přijatelné ceny. O naší kvalitě a spolehlivosti svědčí certifikát dle ČSN EN ISO 9001 : 2005. V případě zájmu o zpracování konkrétní cenové kalkulace nás neváhejte kontaktovat. Ukázky práce si můžete prohlédnout na webových stránkách.


Architektura, projektová činnost ve výstavbě Praha, návrhy interiérů a 3D vizualizace, montáž TČ

Architektura, projektová činnost ve výstavbě Praha, návrhy interiérů a 3D vizualizace, montáž TČ

Představujeme Vám firmu AmanTop s.r.o. Praha, která poskytuje komplexní služby v oblasti architektury, pozemních staveb a techniky prostředí od návrhu po realizaci. Zkušený tým architektů a inženýrů nabízí pomoc při 3D vizualizaci, návrhy interiérů, autorský dozor při realizaci, provádění stavebních a montážních prací, montáže tepelných čerpadel, jednání s příslušnými úřady a další. Naše služby: - architektura a projektová činnost ve výstavbě - provádění staveb, jejich změn a odstraňování - dodávka a montáž TČ, ÚT A ZTI - inženýrská činnost Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, sídlíme na adrese Vilímovská 1484, Praha.


Stavební, řemeslné a zednické práce

Stavební, řemeslné a zednické práce

Potřebujete postavit nebo opravit základy nebo zdi Vašeho domu? Hledáte spolehlivou stavební a zednickou firmu, která zároveň provádí i další řemeslné práce? Pak se obraťte na stavební firmu Stavovald z Ivančic. Naše firma se postará o veškeré stavební, zednické a řemeslné práce: - stavba rodinných domů na klíč - realizace nízkoenergetických, cihlových, řadových domů a dvojdomků - výstavba, opravy konstrukčních částí – zdi, příčky, základy, podlahy, stropy - rekonstrukce, půdní vestavby - pokrývačské, obkladačské, klempířské, tesařské, vodoinstalatérské a elektrikářské práce Práce realizuje v okolí Ivančic, Moravského Krumlova a oblasti Brno-venkov.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Architekt – projekty, návrhy domů, 3D vizualizace, domy ve svahu

Architekt – projekty, návrhy domů, 3D vizualizace, domy ve svahu

Rozhodli jste se pro stavbu vašeho vysněného domu, ale nejste si jisti, jak by měl dům vypadat z praktického i estetického hlediska? Architektonický mezinárodní ateliér Ing. arch. Hana Liškutínová je pro vás tou nejlepší volbou! Pro váš dům vytvoříme projekt, návrh i 3D vizualizaci a zajistíme, aby byl: - funkční, - účelný, - praktický, - moderní, - maximálně prostorově využit. Jsme zde pro vás i v případě, že je váš pozemek ve svahu a potřebujete zde dům umístit. Nic pro nás není překážkou! Kontaktujte nás a my pro vás vytvoříme návrh domu, ve kterém se budete cítit skvěle za všech okolností! Těšíme se na naši spolupráci!


Kompletní realizace novostaveb a výstavba zděných rodinných domů

Kompletní realizace novostaveb a výstavba zděných rodinných domů

Toužíte si postavit zcela nový rodinný dům a hledáte spolehlivou a zkušenou firmu, která by Vám pomohla zrealizovat Vaši vysněnou novostavbu? V tomto případě se obraťte na Zednictví Jiřího Pokorného – provádíme realizace novostaveb v okolí Ivančic a Moravského Krumlova. V rámci realizace novostavby zajistíme široké portfolio prací souvisejících se stavbou rodinného domu – hrubou stavbu, obklady, podlahy, výmalbu, topení, vodu, elektřinu, dokonce i klempířské práce. Odpadá Vám tak starost se sháněním řemeslníků na jednotlivé dílčí práce - náš tým se kvalitně postará o kompletní realizaci rodinného domu, počínaje hrubou stavbou až po dokončovací práce.