Výstavba a rekonštrukcia miestnych komunikácií v obci Bežovce

Výstavba a rekonštrukcia miestnych komunikácií v obci Bežovce

Účel stavby je odstrániť nevyhovujúci stav komunikácie na ktorej sú početné výtlky a nerovnosti a vytvoriť komunikáciu pre časť obce kde oficiálne nevedia žiadna komunikácia a jazdí sa len po nespevnenej komunikácii.
Stavba je rozdelená na stavebné objekty:
SO 01 Rekonštrukcia miestnej komunikácie
Existujúca komunikácia sa vyfrézuje až na podkladné štrkové vrstvy a to do hĺbky 0, 10m. Následne sa realizuje nová podkladová vrstva z asfaltového betónu AC16 (hrúbka 0, 06m) a obrusná vrstva z asfaltového betónu AC11 (hrúbka0, 04m). V rámci rekonštrukcie ostávajú smerové vedenie trasy a priečne sklony nezmenené. Výškové vedenie trasy ostáva nezmenené.
SO 02 Výstavba miestnej komunikácie
Komunikácia SO_02 je slepá ulica. Na konci je navrhnuté obratisko aby bolo možné otáčanie vozidiel záchranných zložiek ako aj dopravnej obsluhy (smetiari). Komunikácia je navrhnutá ako jednopruhová obojsmerná s výhybňami každých 100m. Šírka komunikácie v miestne výhybne je 5, 5m čo umožňuje bezpečné a pohodlné obchádzanie vozidiel. Priečny sklon komunikácie je jednostranný 2%, v mieste smerového oblúka 5%. Sklon pláne je 3%. Sklon krajnice je 8%, sklon svahov 1:1, 5.
Šírkové a smerové usporiadanie komunikácie vychádza z miestnych podmienok. Na komunikácii sa predpokladá prevažný pohyb osobných vozidiel s občasným pohybom nákladných vozidiel. Podložie bude upravené systémom RoadMix tak aby sa dosiahla požadovaná únosnosť na pláni 45MPa.
Veřejná zakázka vložena:
01.04.2021 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Bežovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bežovce

Zadavatel IČ:
00325031

Kontaktní osoba:
Ing. Vratislav Šindler, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 905 184 585


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233000-9
Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby železnic a dalších dopravních komunikací v Jihomoravském kraji

Stavby železnic a dalších dopravních komunikací v Jihomoravském kraji

Hledáte spolehlivého partnera pro dodávku staveb železnic a komunikací? Stojíte před rozhodnutím o výběru dodavatele komplexních prací týkajících se pozemní dopravy? Neváhejte se obracet na naši společnost SEŽEV-REKO, a.s. Jsme specialisté v oboru výstavby a rekonstrukce železnic a jiných dopravních staveb. Nabízíme Vám spolehlivost, včasné předání stavby a prvotřídní kvalitu. Neváhejte a oslovte špičku z oboru. Jakožto odborníci Vám nabídneme nejen jedinečné řešení Vašeho projektu, ale i vysokou úroveň všech souvisejících služeb. Nevíte-li si rady koho oslovit v rámci projektové dokumentace a realizace Vaší stavby, jsme tu pro Vás! SEŽEV-REKO, a.s. je hodnověrný partner, na kterého se můžete spolehnout! Najdete nás na adrese Jarní 1116/50, Brno – Maloměřice.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Mostní dřevěné konstrukce, ramenáty pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů

Mostní dřevěné konstrukce, ramenáty pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů

Výrobou a montáží mostních dřevěných konstrukcí a ramenátů pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů se zabývá společnost KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Jsme spolehlivým partnerem velkých stavebních firem nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Poskytujeme poradenství, návrhy řešení, vypracování projektu pro výrobu mostních dřevěných konstrukcí a příhradových ramenátů pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů. Při výrobě využíváme novou technologii Gang Nail a kvalitní materiály. Příhradové ramenáty pro mostní bednění lisujeme na unikátním válcovém lisu. Nabízíme neomezenou variabilitu tvarů včetně možnosti kombinace se systémovým bedněním. Využijte naše služby v oblasti projektování, výroby a montáže betonářského bednění, příhradových ramenátů pro mostní konstrukce na míru, konstrukcí bednění pro inženýrské stavby. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.


Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Pokud hledáte profesionální firmu, která by Vám zrekonstruovala chodník, cyklostezku či místní komunikaci, kontaktujte společnost JANKOSTAV s.r.o., která se specializuje na výstavbu a opravy veškerých dopravních staveb. Rekonstrukci a výstavbu provádíme u těchto staveb: - silnice, polní silnice - městské, účelové a místní komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - kruhové objezdy - odstavné a zpevněné plochy - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, proto zaručujeme, že naše práce je vždy odvede kvalitně a na profesionální úrovni. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!


Výstavba a opravy pozemních komunikací, příjezdových cest

Výstavba a opravy pozemních komunikací, příjezdových cest

Hledáte firmu, která se postará o výstavbu příjezdové cesty nebo cyklostezky? Potřebujete ve vašem městě nebo obci opravit pozemní komunikace? Znojemská stavební společnost DS DUMA se postará jak o výstavbu, tak i opravy pozemních komunikací a cest. Působíme v rámci celého Jihomoravského kraje. Zajistíme kompletní realizaci dopravních staveb včetně odborného poradenství, vypracování návrhů a dodání potřebných stavebních materiálů. Rekonstruujeme a stavíme silnice, příjezdové cesty a cyklostezky a další veřejné komunikace.


Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace a opravy veškerých komunikací v regionu Zlínský kraj provádí Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. Přijímáme stavební zakázky od právnických, fyzických osob, obcí a měst. Realizujeme místní, účelové komunikace a příjezdové, přístupové cesty i chodníky, parkoviště. Běžné činnosti: - na komunikacích - osazení betonových obrubníků, podkladní vrstvy, pokládka asfaltových betonů - zpevnění příjezdových, přístupových cest, odstavných ploch - vysprávky vozovek asfaltovým betonem - čištění komunikací, zimní údržba pro města.