Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


DD Tmavý Důl, vnitřní vybavení

DD Tmavý Důl, vnitřní vybavení

Předmětem veřejné zakázky je vybavení dokončeného oddělení Domova Důchodců Tmavý Důl. Jedná se o zařízení klientských pokojů nábytkem a mobilními lůžky. Vybavení společenských a kancelářských prostor oddělení. Jedná se o částečně třípodlažní novostavbu, kde přízemí a první patro slouží klientům domova, v druhém patře je umístěn provoz oddělení. Požadujeme vybavení dle návrhu v projektové dokumentaci a v přiloženém výkazu výměr.
Veřejná zakázka vložena:
01.04.2021 14:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Královéhradecký kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Trutnov

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Královéhradecký kraj

Zadavatel ulice:
Pivovarské náměstí 1245

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39143112-4
Matrace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální bytový nábytek-obývací pokoje, stěny, ložnice na zakázku

Originální bytový nábytek-obývací pokoje, stěny, ložnice na zakázku

Originální bytový nábytek dodá Vašemu domovu jedinečnost. Interiéry Buršík jsou osvědčenou firmou, která vyrobí na zakázku ložnice, obývací stěny, vybavení jakéhokoliv pokoje. Zakázky přijímáme nejen v regionu Kroměříž, ale pro celý Zlínský a Olomoucký kraj. Pokud nemáte jasnou představu, díky vizualizaci interiéru si lépe představíte, jak nový interiér bude vypadat a snadno se rozhodnete. Interiéry Buršík připraví návrhy a vyrobí originální nábytek na míru. Zaměřujeme se na kompletní vybavení bytů a rodinných domů.


Vestavné skříně s posuvnými dveřmi

Vestavné skříně s posuvnými dveřmi

Naše firma Kuchyně Chábera Liberec vyrábí především zakázkové kuchyně, nábytek a vestavné skříně na míru. Vestavné skříně s posuvnými dveřmi dokáží vtipně vyplnit i problematický prostor. Šatní skříně s posuvnými dveřmi opticky zvětšují místnost, mají delší životnost a dokonce jednodušší otevírání. Zakázková výroba vestavných skříní: -montáž vestavby v ceně -návrh v 3D grafice zdarma -doprava po Liberci a okolí zdarma -vestavby vyrábíme do jakéhokoli prostoru na míru -velký výběr vybavení vestaveb -výběr ze 150 designů -velký výběr zašupovacích dveří: z lamina, se zrcadlem, s barveným sklem nebo v jakékoli kombinaci


Vytvoření sedačky na míru, vlastní výběr designu - sedací soupravy české výroby

Vytvoření sedačky na míru, vlastní výběr designu - sedací soupravy české výroby

Pohodlná sedací souprava tvoří základ výbavy interiéru. Výběru sedací soupravy je víc než nutné věnovat dostatek času a pozornosti. Pokud si nedokážete představit, jak má Vaše sedačka vypadat, navštivte prodejnu Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s. v Novém Šaldorfě. Rádi Vám poradíme s výběrem a vytvoříme sedačku na míru. V naší prodejně je možné vyzkoušet převlékací modul, který Vám ihned zobrazí sedací soupravu dle Vašeho přání. Sedací soupravy české výroby: - kombinace mnoha látek - široký výběr potahových látek s teflonovou úpravou - v různém provedení - rozkládací, úložné, rohové nebo i samostatné pohovky a křesla - vlastní výběr designu. Kontaktujte nás, poradíme Vám, jak vybrat správnou sedací soupravu.


Reprezentační vitríny prodej Praha - pro modely autíček i figurky

Reprezentační vitríny prodej Praha - pro modely autíček i figurky

Jste fanda aut? Potěší Vás modely různých značek aut od luxusních po veterány? Tyto sběratelské skvosty je vhodné chránit před prachem a vlhkem či při prezentaci před poškozením. K tomu slouží reprezentační vitríny, které nabízí naše společnost AUTO-MODELY.CZ - Ing. Karel Cvejn. Prodáváme CMC vitríny s dřevěným podkladem na modely 1:12 či 1:18, vitríny se zrcadlem i akrylátové kryty. Pořídit si můžete i podstavce pod modely aut, které odlehčí kola. Do výstavky zle umístit i figurky závodníků či mechaniků, které také nabízíme. Veškerý sortiment si můžete zakoupit v naší prodejně v Praze či z pohodlí domova na našem e-shopu.


E-shop nábytku s rozvozem zboží zdarma - komody, knihovny a šatní skříně

E-shop nábytku s rozvozem zboží zdarma - komody, knihovny a šatní skříně

Chcete si vybavit ložnici? Jsme studio Ráj spánku z Jihlavy a provozujeme e-shop s bohatým výběrem nábytku, který je téměř ihned k odběru. Během uzavření prodejny rozvážíme objednané zboží na Vysočině zcela zdarma. Skladem máme komody (lamino, rýhované, masivní), vitríny, šatní skříně (vestavěné, z dýhy, masivu, s posuvnými dveřmi, noční a TV stolky, knihovny, regály, postele, přídavné police, zásuvkové vložky, kancelářské, jídelní židle a stoly, zkrátka kompletní vybavení pro dětské i dospělé interiéry. Jsme přizpůsobeni aktuální situaci, a proto Vám se vším ochotně poradíme také formou on-line konzultace.


Šatní lavice, sestavy laviček do šaten, škol, tělocvičen, areálu, bazénu a koupališť na míru

Šatní lavice, sestavy laviček do šaten, škol, tělocvičen, areálu, bazénu a koupališť na míru

Jednoduchá montáž, pevná kovová konstrukce, vše vyrobené na míru a doprava zdarma - to jsou šatní lavice od firmy Kovo Praktik s.r.o. z Ostravy. Další výhodou naších laviček a jejich sestav je možnost vybrat si barvu a využití prostoru podle Vaších představ a ne podle přesně daných délek. Lavičky účtujeme po metrech! Vy nám pošlete výkres, jak má lavička půdorysně vypadat včetně záhybů a my Vám ji vyrobíme a účtujeme pouze cenu dle výsledné délky. Můžete vybírat z těchto variant: - nízké lavice - nízké lavice s roštem - vysoké lavice - vysoké lavice s roštem. Parametry a vlastnosti: - lavice lze umístit ke stěně i do prostoru - sedací a opěrné latě jsou vyrobeny ze smrku a ošetřeny bezbarvým lakem - barevnost kovových částí lze zvolit dle přání zákazníka podle vzorníku RAL - konce noh jsou opatřeny plastovými ucpávkami - vysoké lavice jsou opatřeny dvojháčky vyrobeny z oceli, na délce 1,5 m je 5 háčků.