Poptávám autodíl na vůz Citroen

Poptávám autodíl na vůz Citroen

Poptávám mechanismus stahování zadního okna za řidičem. Na Citroen Crosser r.v. 2008.
Poptávka byla vložena dne:
31.03.2021 12:41

Platnost poptávky:
30.04.2021 12:38

Kontaktní osoba:
Vrba Leoš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 995 486

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Autodíly můžete výhodně pořídit přímo z autoservisu. V regionu Kroměříž svěřte vůz Autoservisu Došlík. Nabízíme prodej autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny. Pokud máte problém s autem, potřebné náhradní díly zajistíme a odborně auto opravíme. Autoservis Došlík nabízí prodej náhradních dílů na tuzemské i zahraniční vozy. Práce, opravy: -motorových vozidel - opravujeme všechny značky, specializace Seat, Volkswagen, Škoda, Audi -autodiagnostika, opravy karoserie, motorické opravy, výměna autoskel, pneuservis.


Tryskání a lakování plechových nebo hliníkových automobilových disků

Tryskání a lakování plechových nebo hliníkových automobilových disků

Potřebujete zrenovovat již používané automobilové disky, které sice nesou známky opotřebené, ale jsou stále v dobrém stavu a chcete je dále využívat? Nebo chcete Vašemu vozidlu dodat šmrnc díky novému barevnému vyvedení vašich auto disků? V tomto případě kontaktujte společnost PLADO s.r.o. z Ivančic, která má bohaté zkušenosti s práškovým lakováním. PLADO s.r.o. v této oblasti provádí: - tryskání a lakování plechových disků pro automobily a motorová vozidla - tryskání a lakování hliníkových (alu) disků pro automobily a motorová vozidla Pro nový vzhled Vašich disků si můžete vybírat ze široké palety odstínů práškových barev, tak i barevné stupnice RAL.


Bezúdržbové autobaterie Exide s dopravou zdarma

Bezúdržbové autobaterie Exide s dopravou zdarma

Potřebujete novou autobaterii pro vaše vozidlo? Hledáte e-shop, kde se prodávají autobaterie Exide? Navštivte internetový obchod autola.cz, kde si můžete pořídit autobaterie Exide. Tyto prémiové autobaterie, které jsou navíc i bezúdržbové, jsou opatřeny plus pólem vpravo. V nabídce máme několik druhů, které jsou kompatibilní se všemi značkami osobních automobilů. Našim zákazníkům poskytujeme na autobaterie Exide dopravu zdarma.


Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

Rádi Vám pomůžeme při opravě poškozeného plastového dílu na vašem autě. Náš profesionální team dokáže nahradit nebo vymodelovat značnou část chybějícího plastu do největších detailů. Svařování poškozených nárazníků a světlometů a další opravy auto moto plastů provádíme rychle a kvalitně. Provádíme svařování poškozených auto moto plastů: - poškozené nárazníky - světlomety - chladiče - maseky - ventilátory - sahary - filtrbox


Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Vlastníte vůz značky PEUGEOT, FORD nebo CITROËN a hledáte spolehlivý servis? Potřebujete zakoupit náhradní díly? Potřebujete s nákupem náhradních dílů poradit? V Ostravě Vám zajistí spolehlivý záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů společnost AUTO TICHÝ s.r.o., kde se zaměřují právě na vozy PEUGEOT, FORD a CITROËN. Poskytujeme kvalitní značkový záruční i pozáruční servis. Provádíme veškeré servisní práce, tedy mechanické, elektrikářské, klempířské i lakýrnické. Také Vám zajistíme pneuservis i s uskladněním pneumatik. Připravíme Váš vůz na STK, provedeme měření emisí a laserovou geometrii. Také vlastníme válcovou zkušebnu brzd a testovací stolici tlumičů. Dále se zaměřujeme na prodej náhradních dílů, ať už originálních, repasovaných či řady Eurorepar, což je levnější varianta dílů pro starší vůz. Zajistíme prodej originálních příslušenství. V rámci prodeje náhradních dílů máme již dlouholeté zkušenosti a jsme schopni Vám i dobře poradit, proto neváhejte a obraťte se na nás.


Eshop autopříslušenství, náhradní autodíly Praha, autochemie, maziva, oleje, stěrače, žárovky, čepy

Eshop autopříslušenství, náhradní autodíly Praha, autochemie, maziva, oleje, stěrače, žárovky, čepy

Představujeme Vám Internetový obchod Worldparts.cz, který provozuje pan Pavel Dvořák. V našem Eshopu nakoupíte náhradní díly a maziva pro osobní, dodávkové a nákladní vozy. Internetový obchod Worldparts.cz se specializuje na prodej originálních náhradních dílů na vozy všech značek za přijatelné ceny. Součástí služeb je také zprostředkování námi prodaných autodílů u našich smluvních partnerů, zejména v Praze a blízkém okolí. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Všechny naše náhradní díly a maziva si můžete pohodlně prohlédnout a následně zakoupit v pohodlí Vašeho domova.