Poptávám síť proti hmyzu

Poptávám síť proti hmyzu

Poptávám do jednoho okna síť proti hmyzu.Bydlím v Kopřivnici.
Poptávka byla vložena dne:
31.03.2021 12:40

Platnost poptávky:
30.04.2021 09:57

Kontaktní osoba:
Šárka Adámková


Telefon:
+420 721 366 634

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní markýzy na balkon či terasu - zastřešení malých i velkých ploch

Venkovní markýzy na balkon či terasu - zastřešení malých i velkých ploch

Venkovní markýzy na balkon i terasu jsou vhodné také i pro větší plochy. Užijte si čerstvý vzduch ve stínu pod venkovními markýzami ISOTRA a.s. v krásný den na balkoně či terase. Venkovní markýzy si poradí i s mírným deštěm díky speciální povrchové úpravě. Posezení pod venkovními markýzami ISOTRA si užijete nejen v horkém létě, ale i za nevlídného počasí. Markýzy u Vašeho domu Vám vytvoří zastřešení malých i velkých ploch, a tím vytvoří příjemné místo pro setkávání s rodinou i přáteli. Naše markýzy mají jednoduchou konstrukci a jsou kvalitně provedeny, díky tomu se často používají nejen k zastínění teras rodinných domů, ale také v komerční sféře. Každá markýza je potažena akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten ji chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost markýzy a její stálou barvu: - eliminace až 95 % slunečního záření a tepla - vysoká barevná stálost markýzových látek - díky nanotechnologické povrchové úpravě látky jsou markýzy voděodolné a chráněny proti špíně - garantována zdravotní nezávadnost a šetrnost vůči životnímu prostředí - poskytujeme záruku na odolnost vůči plísním a trvanlivost barev pro veškeré látky po dobu 10 let - na výběr máte širokou škálu dekorů a látek. U markýz si můžete vybrat způsob ovládání, který je buď manuální nebo na elektrický pohon dálkovým ovladačem či vypínačem. Také nabízíme širokou škálu příslušenství jako je: - čidlo slunce/vítr - nouzová havarijní klika - vypínač s integrovanou elektronikou - vodotěsný vypínač na omítku. Přednosti a výhody markýz: - zastřešení malých i velkých prostor - balkónů, teras a verand - široká kolekce látek DICKSON se speciální povrchovou úpravou CLEANGARD - široká kolekce látek SATTLER se speciální povrchovou úpravou TEXgard - možnost elektrického ovládání - maximální vysunutí je 4 m. Pokud Vás zaujal náš produkt nebo máte otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

Ptáte se proč zvolit do vašeho interiéru právě římské rolety? Nejenže dodají vašemu domovu unikátní a stylový vzhled, jsou také velice praktické a nabízí široký výběr barev a stylů. Pokud si ale i tak nevíte rady s jejich výběrem, obraťte se na nás - firmu REGA interier v Olomouci, kde vám vždy ochotně poradíme. Římské rolety budou ozdobou nejen ložnice, obývacího pokoje či kanceláře, ale také zimní zahrady. Poskytneme vám opravdu bohatý výběr látek od zatemňujících přes poloprůsvitné až po záclonové. Římské rolety se mohou použít i v kombinaci se závěsem. Navštivte nás v showroomu v Olomouci. Těšíme se na Vás.


Venkovní markýzy na balkóny s celokovovou konstrukcí a motorovým  pohonem

Venkovní markýzy na balkóny s celokovovou konstrukcí a motorovým pohonem

Je vždy na Vašem balkóně nesnesitelné horko? Chcete Váš balkón zastínit kvalitní markýzou s pohonem? Obraťte se na firmu Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček z Telče. Prodáváme a instalujeme elegantní markýzy, které promění Váš balkón v letní místnost. Námi dodávané markýzy mají celokovovou konstrukci a jsou opatřeny motorovým pohonem od Světového výrobce Somfy. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barevných provedení kovové konstrukce i látek markýzy. Venkovní markýzy na balkóny nainstalujeme pro zákazníky z širokého okolí Dačic a Slavonic, Jihlavy, Telče a Třeště.


Stínící technika Zlín, interiérové stínění, předokenní žaluzie, screenové rolety, markýzy

Stínící technika Zlín, interiérové stínění, předokenní žaluzie, screenové rolety, markýzy

Představujeme Vám českého výrobce firmu Alutech Bohemia s.r.o. Zlín, která se věnuje výrobě prvků solární ochrany a hliníkových systémů. Za použití nejmodernější technologie a pouze z kvalitních materiálů jsme schopni vyrobit hliníkové pergoly, hliníkové slunolamy, screenové rolety, interiérové stínění, předokenní žaluzie, posuvné panely, markýzy, venkovní rolety, hliníkové ploty a brány nebo dřevěný designový nábytek. Produkty naší firmy Alutech Bohemia s.r.o. Zlín rádi nabídneme konečným zákazníkům, architektům, developerským i velkým stavebním projektům. Montáže stínící techniky provádíme ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Po domluvě i v dalších koutech naší republiky a nově i v zahraničí. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Výroba a montáž sítí proti hmyzu do oken a dveří na míru – realizace do 14 dnů

Výroba a montáž sítí proti hmyzu do oken a dveří na míru – realizace do 14 dnů

Hledáte v okolí Jemnice, Slavonic, Dačic či Telče firmu, která vám dodá sítě proti hmyzu zhotovené na míru za co nejkratší čas? V tom případě se obraťte na Firmu Garážová vrata a žaluzie z Telče. Do 14-ti dnů vám dodáme sítě proti hmyzu do oken a dveří v potřebném rozměru. Montujeme sítě vyrobené z hliníkového ránu a skelného vlákna. Vybrat si můžete mezi pevnou nebo rolovací okenní či dveřní sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání. Dodáváme také sítě do střešních oken, plisé a posuvné sítě.


Poradenství, výroba, montáž a servis stínící techniky do hliníkových, euro i PVC oken

Poradenství, výroba, montáž a servis stínící techniky do hliníkových, euro i PVC oken

Stavíte rodinný dům a přemýšlíte nad venkovními žaluziemi, které by nejen plnily funkci zastínění, ale vypadly i designově zajímavě? Hledáte společnost v Moravskoslezském kraji, která se postará nejen o montáž, ale i následný servis stínící techniky? Oslovte společnost vašežaluzie.cz se sídlem v Hlučíně, která se specializuje na všechny služby spojené se stínící technikou. Působíme po celé ČR. Postaráme se o výrobu, dodávku, montáž i servis stínící techniky: - venkovní i interiérové žaluzie a rolety - japonské stěny - plissé (skládaná látková žaluzie) - markýzy - sítě proti hmyzu - garážová vrata Naše stínící technika se vyznačuje vysokou kvalitou. Všechny druhy stínící techniky vyrábíme na míru a je lze namontovat do hliníkových, euro i PVC oken. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky. Rádi Vám se vším poradíme.