Rekonštrukcia ZŠ Gábora Barossa  s vyučovacím jazykom maďarským v obci Čata

Rekonštrukcia ZŠ Gábora Barossa s vyučovacím jazykom maďarským v obci Čata

Stavba sa nachádza v obci Čata, v samostatnom areáli v centre obce. Jedná sa o trojpodlažnú budovu delenú na dve krídla, situované kolmo na seba, ktoré sú navzájom výškovo posunuté o pol podlažia. Krídla spája hlavné schodisko.
Konštrukčný systém budovy je stenová sústava, steny sú murované hr.400-650mm, stropné konštrukcie sú železobetónové. Vstupné krídlo budovy je zastrešená sedlovou strechou so sklonom 9, 6°, krytina je povlaková asfaltová, vedľajšie krídlo budovy je zastrešená valbovou strechou, krytina je skladaná.
Budova v súčasnosti slúži svojmu účelu ako základná škola (priestory vyučovania, telocvičňa, priestory skladovania, kancelárske priestory, kuchyňa a stravovanie, hygienické priestory), obvodové steny, nosné steny a stropné konštrukcie nevykazujú narušenia, nepriaznivé pôsobenie vlhkosti je viditeľné v priestoroch suterénu, a to najmä v suteréne vstupného krídla. Drevenú tesársku konštrukciu krovu vedľajšieho krídla bude potrebné doplniť a zosilniť.
Na vytvorenie skládky a prísun stavebného materiálu bude využitý vlastný pozemok. Pred začatím výstavby je nutné upraviť priestor pre sanáciu suterénových stien po obvode budovy. Miesto stavby nezasahuje do žiadnych ochranných pásiem ani chránených území. Pre účely stavby nie je potrebný výrub stromov.
Budova nevyhovuje požiadavke STN 73 0540 a nespĺňa energetické kritérium.
Zámerom investora je zlepšiť tepelnotechnické vlastnosti a tepelnú bilanciu objektu, a rekonštrukciou zmodernizovať a skvalitniť priestory základnej školy.
Úpravy sa budú týkať obvodového plášťa budovy, podlahy podkrovia, stropu suterénu, drevenej konštrukcie krovu a strešnej krytiny.
Hmota budov zostáva v podstate nezmenená. Výraz, charakter ani účel budov sa nezmení. Rekonštrukcia bude rešpektovať stávajúce hodnoty budovy. Obvodové výplne otvorov ktoré ešte neboli vymenené, budú vymenené za moderné plastové. Strešné krytiny budú nové, ako keramická skladaná krytina a povlaková krytina. Farebnosť objektu - na fasáde budú dve farebné odtiene (sokel, fasáda). Klampiarske výrobky budú v hnedej farbe, okenné parapety budú vo farbe okien.
Veřejná zakázka vložena:
31.03.2021 09:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Čata

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Čata

Zadavatel IČ:
00587672

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Matušková

Zadavatel telefon:
+421 904 223 613

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obeccata.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214210-5
Stavebné práce na objektoch základných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní opravy historických památek a objektů

Kompletní opravy historických památek a objektů

Sháníte firmu, která má bohaté zkušenosti s opravou historických památek? Potřebujete provést opravu kaple, kostela nebo jiného objektu? Obraťte se na stavební firmu Jaromír Vyhnálek z Jemnice. Postaráme se o opravu historických budov a objektů , a to nejen v Jemnici, Slavonicích, Dačicích, Telči, ale i v Jihlavě. Zajistíme kompletní opravy historických památek – počínaje fasádou přes schody až po podlahy, stropy, malby a celý interiér těchto objektů. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat.


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice


Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

D-BAU s.r.o. Semily Máme letité zkušenosti s výstavbou rodinných domů na klíč. Nabízíme kompletní řešení zateplení domu, pomocí certifikovaného systému. Správné zateplení uspoří finance Vaší rodiny v zimě i v létě. Zajišťujeme: rodinné domy na klíč projektovou dokumentaci úřední povolení a architekta rekonstrukce, modernizace rodinných domů sádrokartony zateplování budov vestavby, nástavby podkrovních prostor stavební projekce demolice Neváhejte naši firmu D-BAU s.r.o. Semily ohledně výstavby rodinných domů na klíč kontaktovat.


Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Řešíte rekonstrukci bytů? Chcete snížit v paneláku náklady na vytápění a ohřev? Rekonstrukce bytových domů přispívá ke zlepšení stavu objektu i podmínek pro bydlení. Stavební firma EKOČEK s.r.o. se o to postará. Revitalizujeme a opravujeme bytové domy, činžáky i panelákové byty. Působíme v okrese Brno-venkov, Znojmo a Mikulov. Zajišťujeme kompletní a kvalitní rekonstrukce pláště domu - zateplení fasády bytového domu, výměny oken i dveří, úprava lodžií a opravy společných částí domu - chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy, apod. Jsme jednička na opravy a rekonstrukce bytových a panelových domů.


Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Představujeme Vám firmu Petr Mach z okresu Mělník, která se zabývá kompletní stavební činností včetně rekonstrukcí domů a bytů. Zajišťujeme dodávky veškerých stavebních materiálů i obkladů a dlažeb. Máme bohaté zkušenosti především s rekonstrukcemi rodinných domů, bytových a nebytových prostor na klíč, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader. Součástí služeb je pokládka plovoucích podlah, montáž sádrokartonových podhledů a příček, půdní vestavby. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Působíme převážně v oblasti Prahy a ve Středočeském kraji.


Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Firma DAGETT 66, Vám zařídí kompletní projekt a zajistí Vám výstavbu nebo opravu domů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center. Kompletní služby staveb a rekonstrukcí obchodních domů je hlavní činností naší firmy a zajistíme Vám také havarijní servis, opravy a údržbu budov. Základem každé větší stavby je správný stavební rozpočet vytvořený na základě projektové dokumentace. Naše firma má bohaté zkušenosti v oboru a naši špičkoví pracovníci Vám poskytnou kvalitní a aktuální rozpočet, který Vás dovede k úspěšnému konci Vaší stavby. Naše služby obsahují také speciální práci, což je řezání železobetonu stěnovou pilou, které se používá pro dodatečné vyřezání otvorů pro dveře, okna, rozvody, k odstranění stěn, podlah, stropů při rekonstrukcích a opravách budov. Naše zkušenosti a kvality s výstavbou supermarketů ocenily významné společnosti jako je například společnost Kaufland Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., Julius Meinl, a.s., SPAR Česká obchodní společnost, s.r.o., Magnum CZ international, spol. s r.o., aj.