Recyklovatelné Bag-in-Boxy (BiB) do mléčných automatů - sáčky pro sterilní balení mléka

Model Pack Shop Brno

Recyklovatelné Bag-in-Boxy (BiB) do mléčných automatů - sáčky pro sterilní balení mléka

Poptáváte materiál pro sterilní balení produktů? Pak si pořiďte speciální sáčky od firmy Model Pack Shop, která působí v celé České republice. Na bází systému Ultra Clean vyrábíme vysoce kvalitní a hygienické Bag-in-Boxy pro balení a skladování různých šarží jogurtů, zmrzliny, smetany, mléka a ovocných šťáv, ale také kosmetiky, chemie a jiných tekutin. V oblibě je mají zkušení vinaři i amatéři z oblasti výroby nápojů a zahrádkářství. Žádanou novinkou pro balení tekutin jsou speciální sáčky na mléko. Pro jejich výrobu využíváme vysoce nepropustné fólie, jež prodlužují trvanlivost čerstvých produktů (mléko se neokysličuje). Jsou jimi LLDPE vnitřní fólie s transparentním zabarvením a průhledné nebo barevné EVOH fólie. Každý sáček je vybaven přírubou, kohoutkem nebo zástrčkou. Vzhledem k široké škále využití dodáváme Bag-in-Boxy se standardní kapacitou 2, 3, 5, 10 a 20 l, nebo 200 l pro zpracování většího množství. Na našich webových stránkách naleznete video návod, který Vás seznámí se správným využitím BiB. Jsou-li naše kamenné prodejny právě zavřeny z důvodu nařízených opatření, využijte možnost nákupu on-line.

Poptávám lamelové zastřešení bazénu

Poptávám lamelové zastřešení bazénu

Poptávám lamelové zastřešení bazénu 7x3. Děkuji za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
31.03.2021 09:20

Platnost poptávky:
30.04.2021 08:33

Kontaktní osoba:
Jana Nezbedová


Telefon:
+420 604 317 315

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podzemní plastové sklepy s dobrou hydroizolací - praktické řešení vlhkosti ve sklepě

Podzemní plastové sklepy s dobrou hydroizolací - praktické řešení vlhkosti ve sklepě

Pokud nemáte místo ke skladování potravin a hodil by se Vám podzemní plastový sklep, neváhejte a oslovte nás. Naše firma ITMS plast s.r.o., vyřeší problém s vlhkostí ve sklepě. Sklep je důležitou součástí obydlí. Ke skladování brambor, kořenové zeleniny, jablek a zavařenin jsou nejlepší sklepy pod úrovní terénu. Ideální variantou jsou podzemní plastové sklepy, kde se lehce udrží stálá teplota i vlhkost. Nehrozí tak vznik plísní a potraviny, které zde uskladníte budou dlouho čerstvé. Sklepy jsou tvořeny velkou nádobou z plastu, podobnou sudu, která je v zemi a tvoří sklep. Dovnitř dolů se vchází pohodlně po schůdcích. Podzemní sklepy jsou nenáročné na údržbu, mají dlouhou životnost a výbornou hydroizolaci. Snadno se montují, a výhodou je úspora místa i energie, která je potřeba k chlazení. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Neviditelný zahradní obrubník - vysoce odolný a jednoduše tvarovatelný

Neviditelný zahradní obrubník - vysoce odolný a jednoduše tvarovatelný

Neviditelný zahradní obrubník je ideálním řešením - plní všechny funkce klasického obrubníku, ale téměř není vidět. Rádi byste měli na zahradě oddělené různé plochy, například záhon od chodníku, ale nechcete kazit její ráz nevzhledným obrubníkem? Pak se obraťte na ABC service, obchodní společnost s.r.o., která dodává neviditelné obrubníky. Pokud je správně namontován, je z neviditelného zahradního obrubníku vidět pouze jeho 5 mm široká horní hrana. Neviditelný obrubník je jednoduše tvarovatelný, a lze jej libovolně ohýbat do oblouků a tvarovat tak vnitřní i vnější zatáčky. Zanedbatelný není ani rozdíl v ceně - oproti klasickému betonovému obrubníku ušetříte instalací neviditelného obrubníku přibližně 57 % na ceně materiálu a 84 % pracovního času. Kotvení neviditelného zahradního obrubníku je velmi jednoduché, a to za pomocí hřebů. Pevné spojení zámkem vytváří kompaktní nekonečný pás bez mezer. Naše neviditelné zahradní obrubníky jsou vysoce odolné, spolehlivé a použít je lze pro všechny typy povrchů, s možností uložení zahradní elektroinstalace nebo vodoinstalace přímo do obrubníku. V případě potřeby je možná jednoduchá demontáže a opětovné použití v jakémkoliv tvaru. Výhody neviditelného zahradního obrubníku: - snadná a rychlá montáž - nízké náklady - odolnost - neviditelný obrubník nenaruší ráz zahrady - umožní sekání trávníku až k okraji oddělené plochy - použití pro všechny druhy povrchů - funkční a estetický - tento zahradní obrubník je snadno tvarovatelný - jednoduchá demontáž a možnost jej znovu použít v libovolném tvaru - pevné spojení zámkem vytváří kompaktní nekonečný pás bez mezer


Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Potřebujete poklop na šachtu, který by byl vhodný i na zahradu do trávy? Chcete se zbavit nepříjemného zápachu ze septiku na Vaší zahradě? Nebo potřebujete poklop s možností užití do dlažby? Na prodej poklopů se specializuje firma Poklopy MITECH s.r.o. se sídlem v Hartinkově u Svitav. Zakoupit u nás můžete i poklop na šachtu určen pouze pro pěší. Pochozí kompozitní poklopy jsou vhodné do cyklostezek, do zeleného pásu i na chodníky bez pojezdu osobními či užitnými vozy. Poklopy jsou vodo-plynotěsné a zároveň pachotěsné, jedná se tedy o ideální řešení, jak zabránit úniku nepříjemných pachů ze šachty, kanálu či septiku. Poklopy mají vyšší rám, aby se mohli užít do dlažby s protiskluzovou povrchovou úpravou, v černé barvě. Vybaven je čtyřmi nerezovými šrouby. Vnitřní rozměry poklopu jsou 600x600 mm, váha 31 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou. Nebo navštivte naše webové stránky, kde si poklop můžete rovnou objednat.


Vinylové schody v moderním designu – dekor dřeva a kamene, prodej na e-shopu

Vinylové schody v moderním designu – dekor dřeva a kamene, prodej na e-shopu

Řešíte nové schodiště a máte v oblibě moderní design? Dodávku a montáž vinylových schodů zajišťuje firma Bukoma group s.r.o. z okresu Vyškov. Veškeré potřebné dílce a komponenty (stupnice, ohyby) pořídíte za výhodné ceny na e-shopu. Vinylové schody vynikají jednoduchou údržbou a odolností. Přejete si sjednotit design interiéru? Na přání Vám vyrobíme schodnice ve stejném dekoru (dřeva i kamene) jako podlahu. Rádi se postaráme o kompletní montáž i zapravení hran schodnic podle požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni Vám se vším pomoci. S námi vyřešíte schodiště jednoduše.


Výrobce inovativních umělohmotných uzavíratelných systémů

Výrobce inovativních umělohmotných uzavíratelných systémů

Pohybujete se ve farmaceutickém průmyslu? Jste výrobce kosmetických produktů? Vlastníte potravinářskou firmu? Vyrábíte přípravky pro domácnost? Chcete mít toho nejlepšího dodavatele umělohmotných uzávěrů? Pokud ano, my v Aptar Čkyně jsme jedničkou v balírenském průmyslu a přední výrobce inovativního uzávěrového řešení. Naše výrobky ulehčují každodenně lidem život a usnadňují používání běžných denních potřeb. Vyrábíme uzávěry pro finální balení produktů. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku balících systémů. Dodáváme aplikátory, rozprašovače, uzávěry, pumpičky, dávkovače, inhalátory, obaly rtěnek, sprejové uzávěry, tlakové uzávěry, pítka, potravinové uzávěry a mnoho dalších. Dbáme na bezpečnost, efektivitu a praktičnost. Naše výrobky splňují veškeré normy a dbají na požadavky zákazníka. Navštivte naše internetové stránky, nebo sociální sítě. Jsme dostupní na LinkedIn, Instagramu, Facebooku, Twitteru nebo kanálu YouTube. Pokud nás chcete navštívit osobně, přijeďte do Čkyně 299, kde sídlí jedna z našich světových poboček.


Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Strojní technologii RTM lze využít při výrobě složitých a přesných výrobků ve větších sériích. V regionu Zlín, Morava působí společnost COMPACT - Radomír Trecha, kde využívají RTM technologie při výrobě dílů ze sklolaminátu, GFK laminátu, karbonového kompozitu. Využití RTM technologie: - složité konstrukční celky ze sklolaminátu, karbonu - různé nadrozměrné díly z kompozitu - nepř. kabiny nákladních vozidel, díly pro kolejová vozidla. Metoda spočívá ve vstřikování pryskyřice mezi uzavřené formy, kde je vložena sklorohož nebo jiná výztuž, do výrobní formy lze vkládat prvky z různého materiálu, např. pro uchycení výrobku.