Poptávám podlahovou krytinu

Poptávám podlahovou krytinu

Poptávám podlahovou krytinu Egger design pro Dub starý šedý ED 4016, 2 balení.
Poptávka byla vložena dne:
31.03.2021 09:24

Platnost poptávky:
30.04.2021 08:35

Kontaktní osoba:
Kristýna Koukalová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 466 792

Okres:
Písek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


PVC podlahy Tarkett, Gerflor, Forbo s odolným povrchem, dlouhou životností

PVC podlahy Tarkett, Gerflor, Forbo s odolným povrchem, dlouhou životností

Podlahy z PVC jsou v dnešní době velmi populární pro široký výběr dekorů a jejich dlouhou životnost a odolnost povrchu. Podlahové studio Jegla se zabývá pokládkou PVC podlah zn. Tarkett, Gerflor, Forbo, IVC, Armstrong, Beaulieu v rolích i dílcích. Působí v oblasti Uherský Brod a celém okrese Uherské Hradiště. PVC Podlahy mají atraktivní vzhled přírodních materiálů jako je dřevo, kámen, korek a dlažba. Mezi dekory najdete i imitaci rustikální dlažby či prkenné podlahy. Podlahy Gerflor jsou vhodné pro bytové i kancelářské prostory, díky vlastnosti vyrovnat drobné nerovnosti podkladu odolávají i podpadkům, kolečkovým židlím - kolekce Hitex, Texline HQR, Home Comfort Kolekce Tarkett je určena pro interiér celého bytu - z široké škály dekorů Vám doporučíme jaký zvolit do pokojů, koupelny či kuchyně. Forbo podlahová krytina pro každý interiér, v široké paletě vzorů a barev - kolekce Novilon Viva či Nova, Novilux Traffi. IVC - kolekce podlah v imitaci dřeva WoodGrip. Armstrong - měkčená bytová PVC, kolekce RMStrong, Magnum Rough, Compact Grip, Contract. PVC krytina Beaulieu - kolekce Celtic Stone v imitaci kamene, SherkWood Oak v imitaci dřeva a další. Zvolit můžete podlahu v různých cenových relacích.


Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Vyberte si tu ideální podlahu v Podlahovém studiu Jegla z okresu Uherské Hradiště. Nabízíme i odborné položení podlahových krytin. Pokládka lina, PVC, vinylu či plovoucí podlahy potřebuje přípravu podkladu - rovný, hladký a pevný povrch. Změříme vlhkost povrchu, provádíme broušení betonu, vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou. Posoudíme stav původní podlahy předem, konzultace si prosím domluvte na tel.:774831124. Díky dlouholetým zkušenostem provádíme pokládku podlah precizně.


Bytové PVC v rolích Kolín, odolné PVC podlahy, dokonalá imitace parket, prken nebo dlažeb

Bytové PVC v rolích Kolín, odolné PVC podlahy, dokonalá imitace parket, prken nebo dlažeb

Představujeme Vám firmu Strnad-podlahy-vinyl-koberce Kolín, Štítary, která nabízí prodej podlahových krytin ve svém Eshopu a ve svých kamenných prodejnách v Pardubicích a Kolíně, Štítary. PVC je na objednávku a dodací lhůta je 14 dní. Veškeré vzorky PVC jsou k vidění u nás na prodejně. Nabízíme PVC podlahy prvotřídní kvality. Vyznačují se vysokou odolností, dlouhou životností a nepřeberným množstvím vzorů, motivů a dekorů. PVC podlahy jsou hygienické, snadno se udržují. Podlahové krytiny z PVC mají provedení v takové kvalitě, že často nepoznáte, že se jedná pouze o dokonalou imitaci různých druhů parket, prken nebo dlažeb. Pokud Vás naše PVC podlahy zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Návsi 13, Kolín, Štítary.


Polep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném designu

Polep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném designu

Mezi podlahovými krytinami v současnosti v oblíbenosti vede vinyl, z důvodu snadné montáže i krásného designu. Výhodou je, že lze ve stejném designu řešit podlahu i vinylové schody. Na polep, obklad schodů vinylem se specializuje Podlahové studio Kunovice - Pavel Bradáč EFEKT. Zakázky přijimáme především v okolí Hodonína, v rámci Zlínského kraje. Vinylové dílce na podlahy i schodiště: - vhodné do každé místnosti - lze volit z mnoha dekorů - imitace keramické dlažby, dřevěných prken, kamene, kovu apod. Zajistíme dodávku podlahovin i podlahářské práce. V případě zájmu nám zašlete žádost o zaměření a zpracování cenové nabídky.


Linoelum v rolích, pvc, vinylové podlahy v dílcích - prodej krytin s pokládkou

Linoelum v rolích, pvc, vinylové podlahy v dílcích - prodej krytin s pokládkou

Chystáte se k výběru a položení nové podlahy? Kvalita podlahy se odvíjí od výběru materiálu a provedení pokládky. Pomoc při výběru materiálu a také samotnou pokládku podlahy proto svěřte profesionálům z firmy Machů Podlahy, kde umí nabídnout špičkové řešení přesně na míru. Prodáváme mnoho druhů podlah do vašeho domu, bytu, kanceláře či kamkoli jinam. Líbí se vám dřevěné podlahy, ale jsou pro vás příliš drahé? Vaše dilema mohou vyřešit vinylové podlahy. Vinylové podlahy si pořídíte v mnoha dekorech dřeva či dlažby, přitom ideálně odolávají vodě a snadná je jejich údržba. V dnešní době se zákazníci nemusí bát ani linolea. Jedná se o špičkový přírodní moderní materiál, použitelný ve všech interiérech s tak velkým množstvím dekorů, že si vybere opravdu každý. V našem sortimentu naleznete podlahy z pvc, vinylové podlahy v dílcích i přírodní linoleum v rolích. Neváhejte navštívit naše podlahové studio v ulici Janská v Opavě, kde vám rádi poradíme, jaký druh podlahy je právě pro vás nejlepší.


Prodej a pokládka podlah – vinylové, laminátové, dřevěné a PVC

Prodej a pokládka podlah – vinylové, laminátové, dřevěné a PVC

Potřebujete v domě nebo bytě položit novou podlahu? Hledáte firmu, která v okolí Brna-venkov realizuje pokládku PVC podlahy, linolea nebo dřevěné podlahy? Pak se obraťte na RG interiéry z Ivančic. Realizujeme pokládku různých typů podlah, ať už se jedná o plovoucí, vinylové podlahy, ale také kaučuk, PVC, linoleum, marmoleum a dlažbu. Dlažbu si u nás v prvé řadě vyberete a po jejím zakoupení Vám ji rádi položíme. V případě potřeby odstraníme starou pokrývku podlahy, upravíme a vyrovnáme povrch a následně položíme novou podlahu. Na závěr provedeme lištování.