Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Pekárna IVANKA s.r.o.

Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Běžné pečivo v podobě pletýnek, rohlíků, kaiserek, pizza rohlíků, grahamových rohlíků, rohlíků s cereáliemi, dále chléb kmínový, pšenično-žitný, moskevský chléb, česnekový, cibulový chléb a chléb s dýňovým semínkem, chléb kváskový, toastový chléb krájený, francouzské bagety, rustikální bagetky, veky na chlebíčky, ale i tyčinky sypané solí a kmínem a jemné pečivo reprezentované nadýchanými koláčky s ovocnou náplní, koláče s povidlím, tvarohem, mákem, jemné pečivo s listového těsta, plundrované koláče, záviny, bábovky, mřížkové buchty, vánočky a mazance pro vás denně, podle tradičních receptur připravuje vyhlášená Pekárna Ivanka s.r.o. v Moravském Krumlově.

Poptávám ortodontickou léčbu

Poptávám ortodontickou léčbu

Sháním dceři v Příbrami specialistu na rovnátka. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
29.03.2021 14:46

Platnost poptávky:
29.04.2021 14:46

Kontaktní osoba:
Stehlíková


Okres:
Příbram

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Preventivní ošetření i léčba zubního kazu v profesionální stomatologické ordinaci

Preventivní ošetření i léčba zubního kazu v profesionální stomatologické ordinaci

Pokud vás trápí bolest zubů či jiné potíže v oblasti dutiny ústní, jistě vám pomůže stomatologická ordinace MUDr. Ivana Ambrozová poskytující profesionální lékařskou péči pro pacienty z Brna a okolí. Poskytujeme preventivní komplexní prohlídky, plombování, trhání zubů a také dentální a estetické zubní poradenství. Léčba zánětů, zubních kazů i kořenových kanálků i jiné zákroky u nás provádíme pouze se vstřícným a pohodovým přístupem. Neváhejte nás kontaktovat, protože od nás budete odcházet opět se zářivým a spokojeným úsměvem.


Zubní implatáty-celková rekonstrukce chrupu i náhrada jednotlivých zubů

Zubní implatáty-celková rekonstrukce chrupu i náhrada jednotlivých zubů

Pokud Vám již neslouží Váš chrup dostatečně, řešením jsou zubní implantáty a náhrada jednotlivých zubů či celková rekonstrukce chrupu. Funkční chrup je nutností pro dostatečné zpracování potravy, proto si domluvte konzultaci na Dentální klinice Rafael Zlín. Vyřešíme rychle a k Vaší spokojenosti problémy s chybějícími zuby. Zubní implantáty jsou kvalitním a dlouhodobým řešením, vyhněte se snímacím náhradám. Proč zvolit zubní implantát: - není nutné zbrousit zdravé okolní zuby - je odolný a vydrží obvykle desítky let - je funkčně i vzhledově srovnatelný s původním zubem - běžná péče o implantované zuby je stejná jako o přirozené. Doporučujeme implantaci zubů pro dospělé osoby jakéhokoliv věku - omezení pouze u osob s cukrovkou a silných kuřáků. Ohledně konzultace volejte na tel.:571117495.


Ordinace ortodoncie Brno, dentální hygiena, snímací rovnátka, fixní rovnátka, řešení parodontózy

Ordinace ortodoncie Brno, dentální hygiena, snímací rovnátka, fixní rovnátka, řešení parodontózy

Představujeme Vám firmu Ortodoncie a dentální hygiena, kterou provozuje MUDr. František Filipi. V naší ordinaci poskytujeme léčbu paradentózy, zánět dásní a srovnání křivých zubů pomocí rovnátek. Správnou a pravidelnou péčí o chrup lze zajistit dlouhodobé zdraví zubů a zdravou dutinu ústní. Ortodoncie - rovnátka: - snímací rovnátka - fixní rovnátka - lingvální rovnátka - fóliová rovnátka. Ordinaci Ortodoncie a dentální hygieny naleznete na adrese Jana Babáka 11, Brno.


Implantologie – šetrná náhrada chybějících zubů titanovými implantáty

Implantologie – šetrná náhrada chybějících zubů titanovými implantáty

Potřebujete nahradit chybějící zub? Hledáte stomatologickou ordinaci, kde používají co nejvíce šetrné metody pro zavedení zubních implantátů? V tom případě si zarezervujte termín návštěvy na stomatologické klinice DentArt v Brně. V oblasti implantologie používáme moderní a efektivní způsoby aplikace náhradních implantátů. V našich ordinacích zavádíme implantáty na místo chybějícího zubu bez broušení okolních zubů. Pro zavedení titanových implantátů používáme nejmodernější přístroj ImplantCenter 2, který patří mezi nejlepší v oblasti implantologie. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.


Dentální hygiena Praha, krásné a zdravé zuby

Dentální hygiena Praha, krásné a zdravé zuby

Chcete mít krásné a zdravé zuby? Dopřejte Vašim zubům pravidelnou a profesionální péči. Neváhejte a obraťte se na dentálního hygienistu Marcela Dostála, DiS. V naší ordinaci Imagedent poskytujeme odbornou péči o Vaše chrup v oblasti dentální hygieny. Při vstupní prohlídce zkontrolujeme Vaše zuby a dásně a doporučíme potřebná ošetření, ukážeme správnou techniku čištění zubů a mezizubních prostor. Našim pacientům poskytujeme služby jako odstranění zubního kamene ultrazvukem, usazenin metodou Airflow neboli pískováním, florizaci zubů, ošetření krčků či bělení zubů. Pokud potřebujete využít našich služeb kdykoliv nás kontaktujte. Najdete nás v Praze 4 v ulici Babákova a Praze 5 ulice Zborovská.


Stomatologie Tábor, zubní ordinace, vyšetření, prohlídky, podrobné vyšetření zubů, zubní výplně

Stomatologie Tábor, zubní ordinace, vyšetření, prohlídky, podrobné vyšetření zubů, zubní výplně

Firma ZEKO Dent, s.r.o. Tábor, kterou provozují paní doktorky MUDr. Blanka Zeinerová a MUDr. Ludmila Kolorosová, nabízí kompletní stomatologické ošetření včetně diagnostické, preventivní a léčebné zubní péči. Specializujeme se na bezbolestné ošetření zubů a dásní díky moderních technologií, přístrojů a materiálů. Ordinace, ambulance: - stomatologie, zubní ordinace - komplexní diagnostická, preventivní a léčebná péče - podrobné vyšetření zubů - preventivní prohlídky - léčba o ošetření zubního kazu - léčba zubních kanálků - zubní výplně, plomby - korunky, můstky. Ordinaci firmy ZEKO Dent, s.r.o. Tábor naleznete na adrese Budějovická 553, Tábor.