Tlačiarne

Tlačiarne

Predmetom zákazky je dodávka tovarov pre zavedenie inovácie výrobného procesu kožených kabeliek a doplnkov.
Zákazka je rozdelená na 5 častí:
ČASŤ 1/ LOGICKÝ CELOK 1: Tlačiarne
1 ks 3D tlačiareňna plast 1000x1000x1000,
1 ks 3D tlačiareň na plast 1000x1200,
1 ks Extruder na filamenty.
ČASŤ 2/ LOGICKÝ CELOK 2: UV tlačiareň
1 ks UV tlačiareň
ČASŤ 3/ LOGICKÝ CELOK 3: Rezačka na kožu CNC
1 ks Rezačky na kožu CNC
ČASŤ 4/ LOGICKÝ CELOK 4: Výšívací stroj
2 ks Vyšívací stroj
ČASŤ 5/ LOGICKÝ CELOK 5: Šijacie stroje
2 ks Profesionálny ramenný šijací stroj jednoihlový so spodným ponorným, ihlovým a pätkovým podávaním,
1 ks Profesionálny šijací stroj jednoihlový s trojitým podávaním,
1 ks Profesionálny šijací stroj dvojihlový s trojitým podávaním.

Bližšia špecifikácia a rozsah predmetu zákazky je presne uvedená a definovaná v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 09:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DR s. r. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.06.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DR s. r. o.

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Kondrót

Zadavatel telefon:
+421 903 185 703


Zadavatel web:
https://dajanarodriguez.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nástroje pro výrobce dětské, pánské a dámské obuvi - perforovací matrice, sekací nože

Nástroje pro výrobce dětské, pánské a dámské obuvi - perforovací matrice, sekací nože

Speciální nástroje pro obuvnictví dodává naše společnost SEFO plus, s.r.o. z Fryštáku u Zlína. Spolupracujeme s výrobci dětské, pánské a dámské obuvi v České a Slovenské republice. Využíváme pouze kvalitní materiály a moderní technologické postupy. V našem portfoliu naleznete perforovací matrice s ocelovou plotnou nebo pryžovým vyhazováním a sekací nože s dlouholetou životností. Vše Vám vyhotovíme v jakémkoliv tvaru a množství, přesně podle Vašich požadavků. Máte zájem o výrobu? Pak nám určitě zavolejte. Zaslání podkladů preferujeme v elektronické podobě (formáty DWG, COREL, DXF, IGS nebo CUT-FILE).


Průmyslové šicí stroje pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, sloupové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, sloupové šicí stroje

MINERVA BOSKOVICE, a.s. je úspěšnou společností, která se již od roku 1881 specializuje na vývoj a výrobu kvalitních průmyslových šicích strojů značky Minerva. Naše šicí stroje dodáváme renomovaným obuvnickým značkám, jako jsou Baťa, Ecco, Salamander, Adidas, Ricosta a spoustu dalších. Vyrábíme šicí stroje různých druhů počínaje sloupovými, plochými šicími stroji přes šicí stroje s klikatým stehem, případně ramenové či speciální šicí stroje. Šicí stroje vyrábíme pro různé účely, jedná se v prvé řadě o průmyslové využití pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, textilu a šití technických textilií. Aktivně se zabýváme inovacemi a vývojem nových šicích strojů, přičemž sledujeme aktuální potřeby a přání našich zákazníků. Vyberte si šicí stroj, který Vás nezklame, kontaktujte nás a my Vám ochotně pomůžeme s výběrem produktu přímo na míru.


Speciální průmyslové šicí stroje pro zpracování kůže – výroba, prodej, servis

Speciální průmyslové šicí stroje pro zpracování kůže – výroba, prodej, servis

Vysoce kvalitní průmyslové šicí stroje vhodné pro zpracování kůže? Jedině od společnosti MINERVA BOSKOVICE, a.s. Mezi naším sortimentem naleznete: - sloupové šicí stroj - ploché šicí stroje - šicí stroje s klikatým stehem - ramenové šicí stroje - speciální šicí stroje S našimi šicími stroji pracují velké obuvnické značky jako jsou například Baťa, Adidas, Ricosta, Salamender, Ecco a další. Vsaďte si na inovativní přístup a špičkovou technickou úroveň šicích strojů Minerva. Minerva, to jsou šicí stroje přizpůsobené požadavkům zákazníka. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Sekací planžetové, speciální nože a formy pro výrobu kabelek, opasků a peněženek

Sekací planžetové, speciální nože a formy pro výrobu kabelek, opasků a peněženek

Poptáváte kvalitní vybavení pro oděvní průmysl? Společnost SEFO plus, s.r.o. z Fryštáku u Zlína prodává na zakázku odolné nástroje s dlouholetou životností pro výrobu textilního a koženého sortimentu. Samozřejmostí je pro nás špičková kvalita odvedené práce. Pořídit u nás můžete sekací planžetové nože s možností nahřívání a speciální nože s dlouholetou životností a vysokou přesností. Mimo jiné zajišťujeme CNC výrobu forem pro různá odvětví průmyslu. Máte specifické požadavky? Vše Vám rádi přizpůsobíme do nejmenšího detailu tak, jak potřebujete. V případě nefunkčního nože Vám rádi vyjdeme vstříc i s případnou výměnou poškozené části.


Perforovací matrice pro obuvnický a kožedělný průmysl - výroba dle požadavků

Perforovací matrice pro obuvnický a kožedělný průmysl - výroba dle požadavků

Perforovací matrice dle požadavků zákazníka vyrábí firma SEFO plus s.r.o. se sídlem ve Fryštáku u Zlína. Zajišťuje perforovací matrice pro obuvnický a kožedělný průmysl. Ročně vyrobíme až 3000 kusů perforovacích matric. Perforovací matrice vyrábíme dle vámi zadané specifikace, v jakýchkoli tvarech dle požadavků zákazníka. Usazovací plotny řežeme laserem nebo vodním paprskem. Na drátové řezačce vyrábíme tvarové dirkáče. Při výrobě perforovacích matric využíváme nejmodernějších technologií. Naše perforovací matrice mají vysokou přesnost a dlouhou životnost. Zajišťujeme také výrobu speciálních perforovacích matric s pryžovým vyhazováním a také výrobu krampen matricí pro narážení ozdobných cvočků do kůže a matricí pro perforaci a lisování ozdobných prvků do stélek. V případě zájmu o výrobu nás kontaktujte. Naše výrobky dodáváme v České republice i do zahraničí. Perforovací matrice dodáváme do 2-3 pracovních dnů.


Vývoj, projekce, výroba přístroje ke snímání zvolené polohy a ke korekci řídícího napětí

Vývoj, projekce, výroba přístroje ke snímání zvolené polohy a ke korekci řídícího napětí

UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem Pracujeme v oboru vývoje řízení a regulace strojů a technologických celků pro textilní průmysl, automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl. Naše firma je opravdový odborník na veškerou elektrotechniku, vývoj, projekci a výrobu přístrojů ke snímání zvolené polohy a ke korekci řídícího napětí. Přístroje malých rozměrů, nízkých odběrů a dlouhou životností. Specializujeme na výrobu a rekonstrukce elektrotechnických částí strojů a technologických celků dle požadavků zákazníka.