Koreniny

Koreniny

Predmetom obstarávania je nákup a dodávanie korenín a špeciálnych potravín v štandardnej kvalite podľa príslušnej akostnej normy na základe pravidelných objednávok podľa potreby verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Kontaktní osoba:
Mgr. Natália Fabiánová

Zadavatel telefon:
+421 552 341 583


Zadavatel web:
http://www.upjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vynikající hořčice a přílohové omáčky – výroba a prodej

Vynikající hořčice a přílohové omáčky – výroba a prodej

Rádi vaříte či grilujete? Zkoušíte rádi nové věci? Vychutnejte si Vaše jídla s našimi chutnými hořčicemi a omáčkami. Omáčky skvěle pasují k masu, těstovinám, zelenině či soji. Při jejich výrobě využíváme originálních receptur. Navíc neobsahují chemická barviva. Nabídka omáček: - brusinková omáčka - švestková omáčka - meruňková omáčka - šípková omáčka - houbová omáčka Nabídka hořčic: - plnotučná hořčice - kremžská hořčice - celozrnná hořčice s vínem Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo nás neváhejte kontaktovat.


Výborné studené grilovací omáčky k masu jsou tou nejlepší přílohou

Výborné studené grilovací omáčky k masu jsou tou nejlepší přílohou

Rádi si k masu, zvěřině či jiné pochutině dáváte omáčky a rádi byste ochutnali něco nového? Pak neváhejte a vyzkoušejte naše studené grilovací omáčky! V naší nabídce najdete studené přílohové grilovací omáčky. Přílohové studené omáčky se hodí k jakémukoliv jídlu, ať se jedná o sóju, těstoviny, maso nebo zeleninu. Švestková omáčka nejlépe chutná k tmavému masu, a to jak grilovanému, tak pečenému, uzenému. Výborná je i v kombinaci s paštikami nebo klobásami. Brusinková omáčka je delikátní příloha ke zvěřině, hovězímu, kachně, paštikám a k teplé šunce. Meruňková omáčka je výborná k drůbežímu masu jak grilovanému, tak pečenému či vařenému. Podívejte se na náš web, kde najdete další druhy grilovacích omáček, které Vás ohromí svou chutí.


Bezlepkové koření celiakům dodá v bio kvalitě český výrobce BENKOR

Bezlepkové koření celiakům dodá v bio kvalitě český výrobce BENKOR

Trpíte intolerancí lepku a i přesto rádi vaříte a chcete mít chutná a dobře kořeněná jídla? Potrpíte si na bio kvalitu výrobků? Český výrobce BENKOR s.r.o. sídlící nedaleko Mělníka nabízí řadu koření určenou celiakům. Bezlepkové koření v bio kvalitě zakoupí zájemci pohodlně také prostřednictvím eshopu, kde stačí využít filtru a žádat pouze bezlepkové výrobky. Nabídka je široká a kvalita ověřená. Okořeňte si pokrmy kořením v bio kvalitě, které je určené i osobám s citlivostí na přítomnost lepku, žádejte koření od společnosti BENKOR s.r.o.


Luxusní delikatesy ze svatojánských ořechů - sladká pasta, ořechové pesto

Luxusní delikatesy ze svatojánských ořechů - sladká pasta, ořechové pesto

Máte v oblibě luxusní delikatesy? Jsme firma Klášterní officína s.r.o. z Rousínova u Vyškova a zabýváme se prodejem různých bylinných likérů, sirupů a speciálních výrobků, jako jsou džemy, pomazánky, hořčice, oleje a další pochutiny. Zakoupit u nás můžete například různé produkty ze svatojánských ořechů. Jedním z nich je ořechové pesto. Jedná se o lahodnou omáčku, která je výborná do těstovin, salátů či jako příloha k rybě a steaku. Jste-li milovník krémů, pak určitě vyzkoušejte sladkou pastu hodící se k pečivu, dezertům, salátům, zrajícím sýrům či k samotné konzumaci. Výrobky ze svatojánských ořechů dodáváme ve 210 g balení.


Sterilizovaná zelenina, cereálie, výroba, balení, prodej

Sterilizovaná zelenina, cereálie, výroba, balení, prodej

Sháníte nového dodavatele nebo rozšiřujete sortiment ve své prodejně? Naše rodinná společnost BAHAK s.r.o. Vám nabízí své výrobky. Zabýváme se výrobou a distribucí těch nejkvalitnějších výrobků sterilované zeleniny, cereálií i kořenících přípravků. Nabízíme i balení suchých skořápkových plodů, sušeného ovoce, luštěnin, semen a dalších produktů v BIO kvalitě. Zajistíme Vám i lepení etiket a kompletaci do kartonových krabic. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zpracujeme Vám cenovou nabídku přímo na míru. Naše výrobky najdete v prodejnách v celé České republice i na Slovensku. Zvolte kvalitu od firmy BAHAK a budete nadmíru spokojeni.


Mražené i nemražené potraviny, maso, ryby, ovoce, zelenina, drogerie, velkoobchod

Mražené i nemražené potraviny, maso, ryby, ovoce, zelenina, drogerie, velkoobchod

Vlastníte prodejnu či hotel a sháníte dodavatele kvalitních potravin a dalšího zboží? Společnost S.V.G. spol.s r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 1992 a zboží odebírá pouze od svých léty prověřených nadnárodních partnerů. Náš sortiment tvoří v prvé řadě ryby, rybí a bramborové výrobky, dále mražená zelenina, ovoce, zmrzliny, polotovary, ale i koření a různé druhy masových výrobků. Nově si u nás můžete vybrat i z široké nabídky hygienických potřeb, zejména mycích a čisticích prostředků. Zajistíme Vám kvalitní zboží za velkoobchodní ceny, které Vám navíc rozvezeme našimi distribučními auty, jež splňují veškeré veterinární i hygienické normy. Šetřete Váš čas a přenechejte zásobování Vašeho podniku na nás. Naše služby poskytujeme v jižních, středních i západních Čechách.