Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Rámcová dohoda - Dodávka čelních kolových nakladačů

Rámcová dohoda - Dodávka čelních kolových nakladačů

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem v souladu s § 131 ZVZ na každou část veřejné zakázky, přičemž celkem se jedná až o 6 strojů. V rámci všech částí VZ zadavatel garantuje odběr 1 stroje. Součástí předmětu plnění bude zprovoznění všech dodaných strojů a jejich agregace s požadovanými adaptéry, dále proškolení uživatelů strojů na jejich obsluhu, vybavení nakladačů povinnou výbavou, montáž požadované výbavy strojů, minimálně 30 litrů pohonných hmot v nádrži každého předávaného nakladače vč. doplnění všech dalších provozních kapalin s využitím syntetického biologicky odbouratelného hydraulického oleje v hydraulickém okruhu stroje. Prodávající rovněž zajistí pro kupujícího všechny dokumenty potřebné pro řádný provoz stroje (velký technický průkaz, servisní knížku, návod k obsluze v českém jazyce apod.). Prodávající musí při realizaci zakázky respektovat veškeré závazné a platné české technické normy a platné bezpečnostní předpisy.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 09:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
27.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Zadavatel IČ:
00000205

Zadavatel ulice:
Pod Juliskou 1621/5, Dejvice

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144710-8
Kolové nakladače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příprava staveb, demolice, bourací, zemní práce s moderní stavební mechanizací

Příprava staveb, demolice, bourací, zemní práce s moderní stavební mechanizací

Moderní stavební stroje pro jakoukoliv stavbu má k dispozici společnost Stavební mechanizace CZ, s.r.o. Uherské Hradiště. Zvládáme přípravné stavební práce a bourací bráce velkého rozsahu. Své zkušenosti jsme využili při výstavbě hal, na dálnicích, železnicích i při zakázkách pro města a obce. Obracet se na nás mohou jak velké stavební firmy, organizace státní správy i soukromé osoby. Naší předností je náš vozový park: - gejdry, buldozery, pásové a kolové bagry, čelní nakladače, traktor bagry, minibagry - pásové bagry, vrtací soupravy - podvalníky Volvo, Scania, Goldhofer - těžká kladiva, demoliční, vydrcovací nůžky pro bourací práce - osmikolová nákladní vozidla TATRA.


Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Naše společnost se v rámci českého, slovenského i polského trhu soustředí na prodej a pronájem stěnového bednění LOGIK 50, což je všestranný bednící systém, který zajišťuje dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem. Tento systém bednění lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Je navržen pro malé až středně velké projekty a umožňuje vytvářet aplikace pro opěrné zdi, kruhové konstrukce, jímky, pilíře, šachty a sloupy. Maximální hmotnost největšího dílce je 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Samozřejmě je možné velké dílce přemisťovat jeřábem. Vzájemné spojování panelů se provádí pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Chcete efektivní řešení pro Vaši stavbu? Obraťte se na nás!


Půjčovna strojů, nářadí a techniky Dvůr Králové nad Labem, plošiny, nakladače, elektrocentrály

Půjčovna strojů, nářadí a techniky Dvůr Králové nad Labem, plošiny, nakladače, elektrocentrály

Představujeme Vám firmu Lukas trade s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, která disponuje půjčovnou stavebních strojů, nářadí a techniky. Potřebujete na kratší dobu si vypůjčit nějaké nářadí, zahradní techniku, drážkovačku, diamantovou pilu či něco většího jako je traktorbagr nebo minibagr? Půjčovna nářadí, strojů, techniky Dvůr Králové, Trutnov S naší firmou Lukas trade s.r.o. si domluvíte cenu pronájmu za den a vratnou kauci. Pro více informací a rezervaci volejte: 725 773 577


Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Tento Rolls Royce mezi míchačkami nemá ve své třídě konkurenci, snadno se převáží, je lehká, ale velmi robustní konstrukce z poctivého materiálu. Anglická firma Belle/Altrad, která tuto míchačku vyrábí je známá svojí kvalitou po celém světě. Tyto íchačky splňují veškeré běžné požadavky na tento stroj, litinový ozubený pastorek spolu s litinovým ozubeným věncem zajistí dlouhou životnost. U těchto modelů je dobrý poměr cena vůči kvalitě. Tyto míchačky nabízíme jako přímý dovozce a proto zajišťujeme servis a dodávku náhradních dílů přímo od výrobce, čímž je zajištěna minimální prodleva při opravách. Samozřejmostí jsou motory na 230V, ale u velkých míchaček dodáváme i motory na 400V.


Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček Staré Město nabízí pro stavební firmy v regionu Uherské Hradiště půjčování lešení a stavebního nářadí. Zapůjčíme levnější hliníkové lešení i dražší z lehkých slitin kovu. Podle typu terénu, stavby i velikosti plochy doporučíme vhodný typ lešení - moderní rychle stavitelné rámové lešení, variabilní trubkové či systémové HAKI lešení. Také je možné dohodnout si samostatnou montáž lešení. Firmy i řemeslníci a kutilové si mohou pronajmout ruční nářadí a stavební mechanizaci - míchačky na beton, vrátky, čerpadla, vibrátor na beton apod. Zákazníky máme převážně z okolních lokalit: Babice, Bílovice, Březolupy, Huštěnovice, Jalubí, Kunovice, Polešovice, Spytihněv, Staré Město, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Zlechov. Půjčování, pronájem, montáž: - systémové HAKI lešení - trubkové lešení - rámové lešení - pojízdné lešeňové věže. Zapůjčení: - malá stavební mechanizace - ruční stavební nářadí. Kontaktujte nás na tel.:602507222.


Půjčovna lešení a elektrického stavebního nářadí v regionu Uherské Hradiště

Půjčovna lešení a elektrického stavebního nářadí v regionu Uherské Hradiště

Široký výběr lešení a elektrického stavebního nářadí má Půjčovna Josef Brucháček Staré Město u Uherského Hradiště. Poskytujeme pronájem, zapůjčení i servis: - malé stavební mechanizace - stavebních míchaček - půjčení míchačky - stavebních vrátků, elektrický vrátek - kalová, ponorná čerpadla - stavebního nářadí - elektrického ručního nářadí - sekací kladiva, kango, vrtací kladiva, elektrická kladiva - elektrické vibrátory na beton, ponorné vibrátory - haki lešení, trubkové lešení, rámové lešení - systémové lešení, hliníkové lešení - pojízdné věže lešeňové.