Předcházení vzniku odpadů v DSO Hovoransko a partnerských obcích

Předcházení vzniku odpadů v DSO Hovoransko a partnerských obcích

Předmětem veřejné zakázky je dodávka kompostérů a kontejnerů na textil (1. část) a dodávka štěpkovačů (2. část).
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Mikroregion Hovoransko

Originální záznam:

Okres:
Hodonín

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 258 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mikroregion Hovoransko

Zadavatel ulice:
Hovorany 45

Zadavatel PSČ:
696 12

Zadavatel obec:
Hovorany

Kontaktní osoba:
Ing. Tereza Nikodýmová Schreiberová, MBA

Zadavatel telefon:
+420 774 662 422

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mkhovoransko.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Kompostovače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače Husqvarna, MTD, CubCadet

Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače Husqvarna, MTD, CubCadet

Pokud potřebujete udržovat větší travnatou plochu v okolí domu, neobejdete se bez vertikutátoru - benzínového provzdušňovače trávníku. V lokalitě Uherské Hradiště jej můžete pořídit na prodejně Zahradní technika Robert Bílka v Modré. Na prodej máme benzínové vertikutátory Husqvarna, MTD, CubCadet, které mají výkonný motor a jsou vhodné pro zahrady s větší plochou i pro členité zahrady. Patříme k autorizovaným prodejcům značky Husqvarna, MTD a CubCadet v České republice. Postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Po celou sezónu tak můžete s pomocí vertikutátoru udržovat krásný a zdravý trávník. Doporučujeme: - benzínový provzdušňovač CubCadet CC V 40 B - zajišťuje funkci provzdušňování trávníku a vertikutaci - benzínový vertikutátor Optima 3v1 Odstraníte snadno plevel a zbytky odumřelých rostlin a trávník bude snadněji přijímat živiny a vodu. Navštivte naši prodejnu v Modré u Uherského Hradiště a my Vám pomůžeme vybrat benzínový vertikutátor podle Vašich potřeb.


Zahradní doplňky, zahrada a stavba Hodonín, prodej fontány, kašny, krby, zahradní sochy, nádoby

Zahradní doplňky, zahrada a stavba Hodonín, prodej fontány, kašny, krby, zahradní sochy, nádoby

Představujeme Vám firmu Zahrada a stavba, kterou provozuje pan Jaromír Veselý z okresu Hodonín. V Eshopu a kamenné prodejně Jadranka v Rohatci naleznete originální keramické zahradní doplňky. Svoji zahradu si tak můžete vyzdobit různými sochami, plastikami a jinými dekoracemi. Využít můžete dárkové poukazy v hodnotě 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč. Prodej, zákaznický servis, eshop: Balustrády Krby a nábytek Zahradní sochy Sloupy a podstavce Fontány a kašny Zateplení fasád Umělý kámen Magicrete Zahradní umyvadla Květinové nádoby Imitace dřeva Japonské a čínské lampy Umělý trávník Zahradní kohoutek Skřeti Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Květná 505/2, 696 01 Rohatec, okres Hodonín.


Nový vyvýšený plastový záhon Pardubice

Nový vyvýšený plastový záhon Pardubice

Transform, a.s. Lázně Bohdaneč, Pardubice Pro bolesti v zádech si odpíráte zahradničení? Pěstujete rádi bylinky, květiny či zeleninu? My máme chytré řešení v podobě plastového vyvýšeného záhonu, který se vejde kam chcete a navíc Vám nikdy neshnije. Naše firma nabízí stavebnicové záhony z Traplastu, který je tak lehký a skladný, že může být i na balkoně. Vyvýšený záhon si snadno smontujete sami a sloužit Vám může celý rok. Můžete se zahradničení věnovat pohodlně a vzpřímeně bez bolesti zad. Více informací naleznete na našich stránkách.


Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Pro izolaci zahradních jezírek, rybníků a dalších vodních ploch je vhodná PVC hydroizolační fólie Aquaplast, kterou zakoupíte u firmy Centroplast, s.r.o. Provozovna Staré Město u Uherského Hradiště. Jezírková fólie Aquaplast je odolná průsaku vody, proražení i prorůstání kořínků rostlin. Vlastnosti: - tloušťka 0,6 - 1,00 mm - hmotnost 0,76 - 1,27 kg/m2. Vytvořit umělé okrasné jezírko je dnes s využitím hydroizolační fólie velmi snadné i levné. Výhody fólie Aquaplast: - dlouhodobá funkce udržení izolace jezírka - odolnost různým tvrdostem vody - odolnost proti mechanickému poškození fólie - dobrá elasticita a poddajnost - výborná svařitelnost fólie - přizpůsobivost členitosti podkladu jezírka - zdravotní, ekologická nezávadnost jezírka.


Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Chcete si nechat vyčistit karburátor ultrazvukovou čističkou? Neváhejte a vyzkoušejte firmu F. M. PRACOS Drahomíra Kadlecová, která sídlí v Brně a provádí čištění karburátorů ultrazvukovou čističkou. Můžete v klidu zapomenout na vyfukování a drátky na dokonalé vyčištění karburátoru je nejlepší ultrazvuková čistička. Je ideální hlavně pro karburátory motorů stavebních strojů, zahradní techniky, sítka, pružiny, svíčky, dále pak ventily, tiskové hlavy, kovové nástroje, filtry a další. Výhodou je vysoká kvalita čištění a úspora času, otvory lze čistit v malém prostoru i slepém prostoru tvarově složitého předmětu. Při čištění by nemělo hrozit žádné poškození. Více informací najdete na webových stránkách.


Akumulátorové, elektrické odmechovače Husquarna – jarní slevy

Akumulátorové, elektrické odmechovače Husquarna – jarní slevy

Odmechování, setí a provzdušnění trávníku – to vše za Vás udělá výkonný a kompaktní odmechovač Husquarna. Neváhejte a využijte jarní slevy na kvalitní odmechovače Husquarna, které pořídíte v prodejně nebo na e-shopu Agroservis Holý v Moravském Krumlově. V naší prodejně zahradní techniky si můžete koupit akumulátorové nebo elektrické odmechovače s centrálně nastavitelnou výškou nožů a ergonomickými řídítky. Díky sklopitelné rukojeti jsou odmechovače kompaktní pro transport a uskladnění. Výkonný motor a pracovní šířka 38 cm se postará o dokonalé odstranění mechu a chomáčů travní plsti z vašeho trávníku.