Zajištění propagačních předmětů

Zajištění propagačních předmětů

Předmětem této veřejné zakázky je komplexní dodávka propagačních (reklamních) předmětů dle aktuálních potřeb zadavatele, a to včetně komunikace s koncovými dodavateli, dodání kompletních technických parametrů pro vytvoření kreativních podkladů včetně termínů, případně umístění základních logotypů zadavatele na propagační (reklamní) předměty grafikem dodavatele dle požadavků. Dále je předmětem plnění této veřejné zakázky zajištění způsobu a místa dodání, kontrola kvality plnění, fakturace a vyřizování případných reklamací.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČESKÝ ROZHLAS

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČESKÝ ROZHLAS

Zadavatel IČ:
45245053

Zadavatel ulice:
Vinohradská 1409/12

Zadavatel PSČ:
120 99

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Barášková

Zadavatel telefon:
+420 221 553 573


Zadavatel web:
http://www.rozhlas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informační a propagační výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklamní předměty pro školky a školy - rychlé dodání a nízké ceny

Reklamní předměty pro školky a školy - rychlé dodání a nízké ceny

Ať už máte doma předškoláka, prvňáčka, maturanta nebo absolventa, myslíme na všechny! Naše společnost Reklamní potisk s.r.o. má připravené motivy potisku pro všechny věkové kategorie. Zabýváme se potiskem reklamních předmětů pro školáky i předškoláky, můžete si nechat potisknout: - trička, mikiny, košile, polokošile - placky, šňůrky na krk - vaky a sáčky - stužky a šerpy - skleničky - kravaty - šály, kšiltovky, šátky - sportovní textil - nákupní tašky a ručníky U textilu si můžete vybrat různé barvy, ale musíte mít stejnou barvu potisku. Po předchozí domluvě můžeme potisk umístit i na okraj spodního lemu textilu, na kapuci, kapsu atd. Při objednání více než 15 ks stužek, šerp nebo triček, máme pro vás jedno pro třídního učitele zcela zdarma. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů

Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů

Potřebujete u svých vstupních čipů vyměnit náramky? Pak se obraťte na společnost IdentCORE s.r.o., kde si můžete vybrat z více druhů bezkontaktních, identifikačních čipů a kde naleznete i nylonové náramky pro RFID hodinky. Tento nosič čipů je využíván v místech, kde je zapotřebí jednoduchá a rychlá identifikace. Využití: - vstupní a identifikační systémy - wellnes centra - sportovní areály - lázně - aquaparky - fitness centra - při jednorázových událostech (koncerty) Nylonové náramky jsou zakončené kovovou sponou a máme je skladem ve dvou provedeních s povrchovou úpravou, díky které odolávají vlivům chlorované vody. K dostání jsou ve více barevných provedeních. Kombinovat můžete s různými druhy bezkontaktních čipů: MIFARE S50 1k 13,56MHz, EM4102 125kHz, MIFARE. Dodáváme do druhého dne od objednání.


Průmyslový potisk plastů ve vysoké kvalitě - pro soukromé osoby, agentury a firmy

Průmyslový potisk plastů ve vysoké kvalitě - pro soukromé osoby, agentury a firmy

Poptáváte potisk plastů? Plastové předměty s různým povrchem i tvarem Vám ve vysoké kvalitě potiskne firma ANGLASS s.r.o. z Kyjova. Pro soukromé osoby, firemní provozy (lisovny plastů) a agentury provádíme průmyslový tisk v jednoduchém nebo vícebarevném provedení. Přijímáme větší i menší zakázky, zpracujeme kompletní předměty nebo jejich jednotlivé části. Potiskneme plastové obaly, výlisky, dózy, kelímky, nápojové lahve včetně uzávěrů, průmyslové díly, komponenty a reklamní předměty. Samozřejmostí je pro nás profesionální přístup, dekorování i složitějších výrobků a možnost zpracování konkrétního grafického návrhu.


Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav Potřebujete dát o sobě vědět? Přemýšlíte jak svou firmu nebo služby zviditelnit? Je to jednoduché, stačí oslovit naší firmu ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav. Naše letité zkušenosti vás ohromí. Poskytujeme zákazníkům maximálně komplexní reklamní a propagační servis. Nabízíme jednotnou propagační prezentační firemní linii - firemní layout - se všemi prvky, které náš zákazník potřebuje - ucelené reklamní, mediální a public relations kampaně, dílčí reklamní a propagační služby včetně návrhů a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů.


Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky

Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky

Vodácká sezóna je tu a co by to bylo za pořádnou plavbu, kdyby Vám chyběla vodácká trička s vtipnými motivy. Pokud je ještě nemáte, tak se honem podívejte na webové stránky společnosti Reklamní potisk, s.r.o. z Telče, která Vám je vyrobí. Společnost vyrábí trička, tílka a kšiltovky s vodáckými motivy. Trička jsou v mnoha barvených kombinacích. Vybrat si můžete z široké škály motivů, ale můžete si navrhnout i vlastní obrázek. K obrázku můžete přidat text: - s názvem týmu - datumem - názvem řeky - jmény Trička se dělají ve velikostech: - pásnká - dámská - dětská Vyberte si barvu, vyberte si obrázek, vymyslete text. Nebo buďte kreativní a vymyslete si celý návrh sami. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. Vám je vyrobí a Vy už pak jen můžete svolat svůj tým, zvolat AHOJ a vyrazit na vodu!


Kovové propisovací barevné tužky prodej Praha - s potiskem i bez

Kovové propisovací barevné tužky prodej Praha - s potiskem i bez

Nejčastěji používaným propagačním předmětem jsou reklamní propisky. Naše společnost PRINTEK nabízí kvalitní a stylové kovové propisky všech barev a typů. Vyberte si v našem E-shopu z nepřeberného množství. Nabízíme kovové propisovací tužky, propisovací tužky s pogumovaným povrchem, kuličková pera z kovu, kovové tužky roler s hrotem na dotykové displeje a další typy propisovacích tužek. Vybrat si můžete z širokého barevného spektra i různých tvarů. Nabídnout Vám můžeme i originální kovové propisovací tužky, které jinde nenajdete. V případě zájmu poskytujeme kvalitní reklamní potisk či vyrytí loga Vaší společnosti laserem.