ÚV Lednice, kalové hospodářství

ÚV Lednice, kalové hospodářství

Předmětem veřejné zakázky je rozšíření stávající úpravny vody (ÚV) Lednice. Jedná se o novou stavbu objektu kalového hospodářství a napojení tohoto objektu na ÚV. Projekt řeší snížení množství produkovaného surového kalu. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v projektové dokumentaci na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2021 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.

Zadavatel ulice:
Čechova1300/23

Zadavatel PSČ:
690 11

Zadavatel obec:
Břeclav

Kontaktní osoba:
Zuzana Kovářová

Zadavatel telefon:
+420 541 426 064


Zadavatel web:
https://www.vak-bv.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232430-5
Stavební práce na výstavbě úpraven vody

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění vodních nádrží, zřízení nových rybníků - přípravné práce pro vodohospodářské stavby

Čištění vodních nádrží, zřízení nových rybníků - přípravné práce pro vodohospodářské stavby

V rámci péče o vodní plochy je nutné zajistit i jejich čištění. V oblasti vodohospodářských staveb působí společnost Stavební mechanizace CZ, s.r.o. Uherské Hradiště. Můžete se na nás obracet ohledně zřízení nových rybníků, výkonnou technikou provedeme i čištění vodních nádrží, odbahnění rybníků. Zajistíme přípravné práce i přepravu materiálů. S naší technikou jsme schopni vyčistit různé vodní plochy. Úspěšně se specializujeme na zemní práce na různých stavbách a dodáme potřebnou stavební mechanizaci.


Sanace betonových konstrukcí – stříkání suchých i mokrých betonových směsí

Sanace betonových konstrukcí – stříkání suchých i mokrých betonových směsí

Hledáte kvalitního partnera v oboru stavebnictví, sanací betonových konstrukcí a stříkání betonu suchého i mokrého? Stojíte před velkým projektem a chcete se spolehnout na zkušeného subdodavatele služeb? Neváhejte se obracet na naši společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově. Naše společnost byla založena již v roce 1993 a máme tedy bohaté zkušenosti v oboru. Zaměřujeme se zejména na výstavbu a rekonstrukci průmyslových objektů, revitalizaci vodních toků (sanace betonových hrází a dalších konstrukcí) či zakládání vodních, průmyslových, inženýrských a administrativních objektů. Disponujeme celou řadou odborníků s dlouholetou praxí v odvětví, ve kterém poskytujeme naše služby. O naší kvalitě svědčí také mnohé certifikáty a technická osvědčení, jichž jsme držiteli. Obraťte se na nás přímo v našem sídle na Spořické v Chomutově, anebo navštivte naše webové stránky – jsme TRANS-REGION-STAV s.r.o. a jsme připraveni být Vám spolehlivým partnerem v oblasti výstavby a sanace betonových a jiných konstrukcí.


Stavební činnost - návrhy, projekce a výstavba RD, průmyslových hal

Stavební činnost - návrhy, projekce a výstavba RD, průmyslových hal

Společnost KAMAX - METAL s.r.o. Kroměříž se věnuje převážně stavební činnosti. Poskytuje komplexní služby - návrhy včetně projekce, výstavba je zaměřena na dodávku nových průmyslových hal i rodinných domů. V rámci stavební činnosti provádíme: - dodávky průmyslových hal - výstavbu RD, staveb na klíč - rekonstrukce bytů, bytových domů - zateplení a opravu fasád. V případě zájmu si s námi telefonicky dohodněte osobní jednání pro zpracování investičního záměru. Zajistíme přípravu projektové dokumentace i inženýring a autorizovaný dozor při stavbách. Působíme převážně v okolních regionech - Zlínský kraj, Prostějov, Vyškov, Přerov.


Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Uvažujete o výstavbě montované ocelové haly? Dozvěděli byste se rádi více o výhodách montovaných ocelových hal? Kontaktujte společnost Opravny Telč, a.s., která má s výstavbou montovaných ocelových hal bohaté zkušenosti. Rádi Vám prozradíme, jaké přednosti mají montované ocelové haly. Výhody a přednosti montovaných ocelových hal: - velice rychlá montáž - skvělé tepelně-izolační vlastnosti díky opláštění ze sendvičových panelů - široká škála barev montované haly - variabilní design - široké využití - výrobní hala, sklady, administrativní haly, prodejní centra. sportovní a tenisové haly, autosalony či haly pro potravinářské účely


Vodohospodářské stavby, vodovody, kanalizace, vodojemy Kolín, čističky, odvodňovací systémy

Vodohospodářské stavby, vodovody, kanalizace, vodojemy Kolín, čističky, odvodňovací systémy

Představujeme Vám firmu VPK Suchý s.r.o. Kolín, která realizuje kompletní infrastrukturu vodohospodářských staveb. Výstavby realizujeme v oblasti Praha a Středočeský kraj. V rámci vodohospodářských staveb se zabýváme výstavbou nebo rekonstrukcemi vodovodů, vodojemů, úpravnami vod, dešťových a splaškových kanalizací, přečerpávacích stanic a systémů, ČOV, čističek odpadních vod a odvodňovacích systémů. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komenského náměstí 12, Zásmuky, Kolín.


Stabilní gabionové konstrukce Opava, vyskládané kamenné zdi dokonale utlumí venkovní hluk

Stabilní gabionové konstrukce Opava, vyskládané kamenné zdi dokonale utlumí venkovní hluk

Představujeme Vám firmu STAVBY Škrobánek s.r.o. Opava, která svou činnost zaměřila na výstavbu vodohospodářských, inženýrských a pozemních staveb včetně gabionových konstrukcí. Gabionové konstrukce nalezly využití především jako okamžité zpevnění terénů, svahů, nájezdů a břehů. Velice dobře pomáhají při odstraňování povodňových škod. Dále se používají jako portály silničních a železničních tunelů, křídla mostů a propustků. Kdo má velké problémy s hlukem u silnic a dálnic, tak i tady gabionové konstrukce jako vyskládané kamenné zdi, mají řešení díky vynikajícímu zvukovému útlumu. Výhody gabionů: - Stabilita - mělké zakládání - přírodní vzhled - recyklovatelnost - krátká doba realizace - suchá montáž Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vráblovecká 1355/38a, Ludgeřovice, okres Opava.