Intenzifikace a zavádění adresného sběru odpadů Mikroregion Plumlovsko

Intenzifikace a zavádění adresného sběru odpadů Mikroregion Plumlovsko

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pro projekt „Intenzifikace a zavádění adresného sběru odpadů Mikroregion Plumlovsko“ registrační číslo projektu: CZ.05.3.29/0.0/0.0/19_126/0011093. Celý předmět veřejné zakázky je uveden v kapitole 4.1 Zadávací dokumentace. Tato kapitola popisuje nejmenší nedělitelnou část veřejné zakázky. Plastové nádoby a kontejnery se soutěží jako celek.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2021 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Mikroregion Plumlovsko

Originální záznam:

Okres:
Prostějov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 950 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mikroregion Plumlovsko

Zadavatel IČ:
71201190

Zadavatel ulice:
Rudé armády 302

Zadavatel PSČ:
798 03

Zadavatel obec:
Plumlov

Kontaktní osoba:
Mgr. Jaroslav Střelák

Zadavatel telefon:
+420 725 131 130


Zadavatel web:
http://www.plumlovsko.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Rychlé řešení při náhlém nedostatku skladovacích prostor přináší společnosti METRANS, a.s. z Prahy, které prodává námořní kontejnery několika velikostí. Námořní kontejnery jsou ihned k odběru a poskytují široké využití jako sklad zemědělských plodin, náhradních dílů, pneumatik nebo sezonního zboží. Díky své pevné konstrukci je možné je stohovat i v několika vrstvách nad sebou. Více informací o aktuální nabídce vyřazených nebo zánovních námořních kontejnerů žádejte u společnosti METRANS, a.s.


Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Nemáte dostatek prostoru pro skladování zboží? Potřebujete rychle a za výhodnou cenu vyřešit tento problém? Nestavte nové budovy, stačí si koupit námořní kontejner od společnosti METRANS, a.s., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na prodej kvalitních nových, zánovních i více opotřebovaných ocelových kontejnerů různých velikostí. V nabídce máme typu o kapacitě 33 m3, 67 m3 a 70 m3. Robustní konstrukce s dřevěnou podlahou je velmi pevná a vhodná pro sklad zemědělských plodin, nářadí, dílů, pneumatik či dokumentů, mobilní dílnu či zázemí a úschovu na staveništích. Pro okamžitou potřebu Vám zakoupený kontejner dopravíme kdekoliv v České republice i na Slovensku.


Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Voda v krajině je velmi důležitá pro život, a proto s ní nesmíme zbytečně plýtvat. Pokud žijete v rodinném domě či máte chalupu používejte dešťovou vodu na závlahu. Využijte k tomu akumulační nádrž na dešťovou vodu, kterou Vám dodá naše společnost REGAPLAST s.r.o. Specializujeme se na poradenství, návrh a dodání plastových retenčních jímek na dešťovku. Zajistíme pro Vás nejvhodnější a nejkvalitnější nádrž v požadovaných rozměrech a objemu. Zachycené dešťové vody můžete dále využívat jako zálivku zahrady či jako vodu užitkovou na WC a mytí. Tím tak ušetříte velkou část vody pitné, a tak dbáte o životní prostředí a šetříte své peníze. Naše nádrže nachází využití i v rozsáhlých areálech firem. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v okrese Znojmo, ale působíme na českém a slovenském trhu.


Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Naše firma Pavel Kuzník z Opavy má bohaté zkušenosti s výrobou a prodejem plastových bazénů, zastřešení a kompletního bazénového příslušenství. Mezi další plastové produkty našeho výrobního programu patří nádrže, vsakovací nádrže, jímky, septiky, vodoměrné šachtice nebo nádrže na ryby. Pro své zákazníky je firma Pavel Kuzník schopna vyrobit i velmi netypické a nestandardní tvary bazénů. Výroba, realizace, prodej: - plastové bazény všech tvarů - zastřešení, příslušenství - plastové nádrže - vsakovací nádrže - septiky, jímky - vodoměrné šachtice - nádrže na ryby, speciální nádrže - filtrační šachty....a další produkty. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jantarová 272/26 Opava.


Akumulační nádrže na dešťovou vodu bez obetonování Nymburk, zahradní, speciální, šachtové

Akumulační nádrže na dešťovou vodu bez obetonování Nymburk, zahradní, speciální, šachtové

Představujeme Vám firmu Instal-Renč s.r.o. Nymburk, která se specializuje na velkoobchodní a maloobchod prodej instalačního materiálu včetně plastových nádrží na dešťovou vodu. Na veškeré nádrže poskytujeme bezkonkurenční záruku 15 let! Akumulační nádrže na dešťovou vodu nabízíme v různých variantách dle umístění a využití. Jsou dokonale pevné a splňují požadavky na vysokou těsnost. Nádrže není třeba obetonovávat a s litinovým poklopem jsou pojízdné osobními auty. Nádrže na vodu nabízíme v klasickém plastovým provedení pro celoroční využívání. - akumulační nádrž COLUMBUS pochozí 3700l na dešťovou vodu sPE poklopem - akumulační nádrž Li-Lo 3000l - šachtová kopule bez pokolopu Columbus - Cristall Li-Lo s otvory délka 470-950 mm d600 mm - zahradní nádrž sada HERCULES pro podzemní montáž - Garantia Cristall 2650L podzemní nádrž PE poklop pochozí Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poděbradská 483, Nymburk.


Výroba tlakových nádrží včetně návrhu a výpočtů Hradec Králové,

Výroba tlakových nádrží včetně návrhu a výpočtů Hradec Králové,

Představujeme Vám firmu Glatt - Pharma, spol. s r.o. z Hradce Králové, která se specializuje na výrobu tlakových nádrží včetně návrhu, výpočtů a povrchových úprav. Naše firma je schopna vyrobit kvalitní tlakové nádrže pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl. Nádrže vyrobené od společnosti Glatt - Pharma, spol. s r.o. splňují veškeré požadavky na sterilní i nesterilní výrobu a odpovídají požadavkům GMP. Objem tlakových nádrží je do 5 000 litrů, v závislosti na provedení až do 10 000 litrů dle požadavku. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové.