Rekonštrukcia miestnej komunikácie od pošty ku základnej škole, Kočovce

Rekonštrukcia miestnej komunikácie od pošty ku základnej škole, Kočovce

Predmet zákazky je definovaný dokumentáciou pre stavebné povolenie a realizáciu "Rekonštrukcia miestnej komunikácie od pošty ku základnej škole, Kočovce", ktorú vyhotovila ARGUS - DS, s. r. o., Dolný Šianec 1, 911 01 Trenčín v decembri 2019, číslo zákazky: DS19-40 a projektom stavby pre stavebné povolenie "Rozšírenie verejnej kanalizácie, prípojka kanalizácie", ktorú vyhotovila Anna Koreníková, autorizovaný stavebný inžinier, č. op.: 3714 * TA * 5-1, Tatranská 294/11-1, 017 01 Považská Bystrica v júli 2020. Jedná sa o miestnu komunikáciu (Ul. Za záhradou). Jedná sa o ulicu s obytnou zástavbou a základnou školou. Ulica Za záhradou je obojsmerná komunikácia š. 5, 0m. Lemovaná je po oboch stranách zeleným pásom a vjazdami do domov. Dopravný priestor MK (Ul. Za záhradou) je ohraničený oploteniami rodinných domov. Po celej dĺžke ulice absentujú chodníky. MK (Ul. Za záhradou) je dopravne napojená na nadradený dopravný systém (cestu II/507) v stykovej križovatke. V riešenom priestore MK sa nachádzajú podzemné i nadzemné inžinierske siete. Na bet. podperných bodoch je ťahané vzdušné vedenie NN a VO. V uličnom priestore je vedená kanalizácia, ďalej vodovod, plynovod, podzemné vedenie SLP. Zámerom investora je rekonštrukcia MK Ul. Za záhradou. Hlavnými prvkami rekonštrukcie sú úprava šírkových parametrov komunikácie, doplnenie jednostranného chodníka, doplnenie odvodnenia a verejného osvetlenia v mieste navrhovaných priechodov pre chodcov a rozšírenie verejnej kanalizácie s prípojkou kanalizácie. Cieľom týchto úprav je zvýšenie bezpečnosti a komfortu účastníkov dopravy pri pohybe na MK Ul. Za záhradou. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2021 08:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kočovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kočovce

Zadavatel IČ:
00311685

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Kopúnová, starostka obce

Zadavatel telefon:
+421 327 461 221

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kocovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233000-9
Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby železnic a dalších dopravních komunikací v Jihomoravském kraji

Stavby železnic a dalších dopravních komunikací v Jihomoravském kraji

Hledáte spolehlivého partnera pro dodávku staveb železnic a komunikací? Stojíte před rozhodnutím o výběru dodavatele komplexních prací týkajících se pozemní dopravy? Neváhejte se obracet na naši společnost SEŽEV-REKO, a.s. Jsme specialisté v oboru výstavby a rekonstrukce železnic a jiných dopravních staveb. Nabízíme Vám spolehlivost, včasné předání stavby a prvotřídní kvalitu. Neváhejte a oslovte špičku z oboru. Jakožto odborníci Vám nabídneme nejen jedinečné řešení Vašeho projektu, ale i vysokou úroveň všech souvisejících služeb. Nevíte-li si rady koho oslovit v rámci projektové dokumentace a realizace Vaší stavby, jsme tu pro Vás! SEŽEV-REKO, a.s. je hodnověrný partner, na kterého se můžete spolehnout! Najdete nás na adrese Jarní 1116/50, Brno – Maloměřice.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Mostní dřevěné konstrukce, ramenáty pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů

Mostní dřevěné konstrukce, ramenáty pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů

Výrobou a montáží mostních dřevěných konstrukcí a ramenátů pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů se zabývá společnost KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Jsme spolehlivým partnerem velkých stavebních firem nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Poskytujeme poradenství, návrhy řešení, vypracování projektu pro výrobu mostních dřevěných konstrukcí a příhradových ramenátů pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů. Při výrobě využíváme novou technologii Gang Nail a kvalitní materiály. Příhradové ramenáty pro mostní bednění lisujeme na unikátním válcovém lisu. Nabízíme neomezenou variabilitu tvarů včetně možnosti kombinace se systémovým bedněním. Využijte naše služby v oblasti projektování, výroby a montáže betonářského bednění, příhradových ramenátů pro mostní konstrukce na míru, konstrukcí bednění pro inženýrské stavby. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.


Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Pokud hledáte profesionální firmu, která by Vám zrekonstruovala chodník, cyklostezku či místní komunikaci, kontaktujte společnost JANKOSTAV s.r.o., která se specializuje na výstavbu a opravy veškerých dopravních staveb. Rekonstrukci a výstavbu provádíme u těchto staveb: - silnice, polní silnice - městské, účelové a místní komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - kruhové objezdy - odstavné a zpevněné plochy - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, proto zaručujeme, že naše práce je vždy odvede kvalitně a na profesionální úrovni. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!


Výstavba a opravy pozemních komunikací, příjezdových cest

Výstavba a opravy pozemních komunikací, příjezdových cest

Hledáte firmu, která se postará o výstavbu příjezdové cesty nebo cyklostezky? Potřebujete ve vašem městě nebo obci opravit pozemní komunikace? Znojemská stavební společnost DS DUMA se postará jak o výstavbu, tak i opravy pozemních komunikací a cest. Působíme v rámci celého Jihomoravského kraje. Zajistíme kompletní realizaci dopravních staveb včetně odborného poradenství, vypracování návrhů a dodání potřebných stavebních materiálů. Rekonstruujeme a stavíme silnice, příjezdové cesty a cyklostezky a další veřejné komunikace.


Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace a opravy veškerých komunikací v regionu Zlínský kraj provádí Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. Přijímáme stavební zakázky od právnických, fyzických osob, obcí a měst. Realizujeme místní, účelové komunikace a příjezdové, přístupové cesty i chodníky, parkoviště. Běžné činnosti: - na komunikacích - osazení betonových obrubníků, podkladní vrstvy, pokládka asfaltových betonů - zpevnění příjezdových, přístupových cest, odstavných ploch - vysprávky vozovek asfaltovým betonem - čištění komunikací, zimní údržba pro města.