Provádění servisu a oprav služebních dopravních prostředků

Provádění servisu a oprav služebních dopravních prostředků

Provádění servisu a oprav služebních dopravních prostředků (policejních) Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy na období let 2021 - 2024. Dále viz přílohy č. 1 až č. 5
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2021 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Zadavatel IČ:
75151472

Zadavatel ulice:
Kongresová 1666/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jaroslav Huss

Zadavatel telefon:
+420 974 823 250


Zadavatel web:
http://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50100000-6
Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autosalon Fiat - autorizovaný prodej automobilů značky Fiat včetně odborného servisu

Autosalon Fiat - autorizovaný prodej automobilů značky Fiat včetně odborného servisu

Plánujete si pořídit nový vůz značky Fiat, která patří ke světové špičce? Navštivte autosalon Pavlas Trust s.r.o. ve Frýdku-Místku a vyberte si vůz dle svých představ. Automobily Fiat vynikají svou spolehlivostí, praktičností i kvalitou. Toužíte-li po bezpečném i prostorném vozidle, vsaďte na tuto značku. Náš autosalon působí na trhu řadu let a kromě prodeje vozů poskytuje odborný a profesionální servis: - opravy elektroinstalací - karosářský a mechanický servis - lakovna - asistenční služby. U nás se Vám vždy bude věnovat zkušený pracovník, ať už při výběru nového vozu či při servisních službách.


Kompletní servis klimatizace automobilu – plnění, dezinfekce a opravy

Kompletní servis klimatizace automobilu – plnění, dezinfekce a opravy

Potřebujete vyčistit a doplnit klimatizaci vašeho osobního automobilu? Nefunguje Vám klimatizace ve vozidle tak jak by měla? Navštivte PNEU Kameníček ve Znojmě. Poskytujeme kompletní servis klimatizace automobilu. PNEU Kameníček zajistí: - dezinfekci klimatizace - doplnění chladiva - kontrolu talku chladiva v okruhu klimatizace - výměnu pylového filtru Pokud klimatizace ve vašem vozidle funguje špatně, neváhejte a zajeďte k nám - veškeré poruchy v klimatizaci Vám opravíme.


Vyberte si u nás pneumatiky na osobní automobily a postaráme se Vám o dokonalý servis

Vyberte si u nás pneumatiky na osobní automobily a postaráme se Vám o dokonalý servis

Řešíte výměnu pneumatik na Vašem osobním automobilu a nevíte kam se obrátit? Zkuste odborníky ve svém oboru - společnost Pneu a autoservis Znojmo. Garantujeme profesionální přístup s maximální péčí. Našim zákazníkům poskytujeme nejlevnější pneu, pro jejich spokojenost. Další naší předností je, že přezouváme disky až do velikosti 27“ a jako bonus máte možnost si Vaše přezuté pneumatiky u nás ZDARMA uschovat na další sezónu. Jedná se v podstatě o „all inclusive“ pneuservisního programu pro Vaši spokojenost. Mezi naše další služby patří: - Autoservis (opravy všech typů vozidel) - Speciální servis pro vozy značky Mercedes Benz - Servis autoklimatizací - Příprava a zajištění vozu na STK - Renovace autosvětel Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš web.


Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Autodíly můžete výhodně pořídit přímo z autoservisu. V regionu Kroměříž svěřte vůz Autoservisu Došlík. Nabízíme prodej autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny. Pokud máte problém s autem, potřebné náhradní díly zajistíme a odborně auto opravíme. Autoservis Došlík nabízí prodej náhradních dílů na tuzemské i zahraniční vozy. Práce, opravy: -motorových vozidel - opravujeme všechny značky, specializace Seat, Volkswagen, Škoda, Audi -autodiagnostika, opravy karoserie, motorické opravy, výměna autoskel, pneuservis.


ŠKODA online – objednávka automobilu ŠKODA  z online katalogu  s vyzvednutím na prodejně

ŠKODA online – objednávka automobilu ŠKODA z online katalogu s vyzvednutím na prodejně

Při nákupu nového vozu ŠKODA již nemusíte pospíchat do autosalonu. Vyzkoušejte ŠKODA online – nákup osobních automobilů ŠKODA přes internet. Na našich stránkách si vyberte a nakonfigurujete daný typ vozidla z katalogu. Pokud při nákupu využijete operativní leasing, schválení žádosti proběhne do 48 hodin. Pro nákup automobilu online je možné využít vlastních prostředků. Vybrat si také můžete z aktuálně skladových dostupných vozů na některé z poboček Auto Hégr. Zároveň si také zvolíte místo (autorizovaného prodejce) a den, kdy si Vámi objednaný vůz vyzvednete. Pobočku Auto Hégr najdete nejen v Šumperku, ale také v Olomouci a Šternberku.


Dovoz a prodej ojetých vozů z Německa na objednávku – spolehlivý přepravce

Dovoz a prodej ojetých vozů z Německa na objednávku – spolehlivý přepravce

Hledáte dopravce, který by Vám dovezl automobil ze zahraničí? Rádi by jste si pořídili ojetý vůz z Německa? Oslovte firmu Přeprava aut Luděk Rusina z Frýdku-Místku a budete jistě spokojeni. S dovozem a prodejem ojetých či nových vozů ze zahraničí, převážně tedy z Německa máme bohaté zkušenosti. Jsme schopni díky moderní technice převést najednou až deset vozů. U nás máte možnost si nechat auto přivést i na objednávku. K dispozici jsme každý den od 8:00 do 18:00 i v neděli. Dále poskytujeme i odtahové služby a přepravu vozů po celé České republice a EU. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit telefonicky, emailem či nás navštivte osobně na adrese sídla ve Frýdku-Místku.