Dodávka kompaktních regálů do pobočky Čáslav II

Dodávka kompaktních regálů do pobočky Čáslav II

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace kompaktních posuvných a stacionárních prachotěsných regálových systémů pro účely uskladnění muzejních sbírek a publikací. Regály budou umístěny v nově vybudovaném depozitáři v pobočce NZM Čáslav. V betonových podlahách depozitářů jsou již zabudované kolejnice, které byly dodány v rámci původního výběrového řízení. Tyto kolejnice zadavatel požaduje použít pro osazení nových vozů. Dodavatel je před zahájením dodávky a instalace regálů povinen si překontrolovat rovinatost uložení kolejnic a jejich stávající stav. V cenové nabídce je dodavatel povinen ocenit případné nutné opravy, např. broušení nebo povrchovou úpravu. Dále je dodavatel povinen vybavit regálové podvozky funkčními pojistkami proti převržení kompatibilními s těmito kolejnicemi.
Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2021 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní zemědělské muzeum, s. p. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
28.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní zemědělské muzeum, s. p. o.

Zadavatel IČ:
75075741

Zadavatel ulice:
Kostelní 1300/44

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
iora legal, advokátní kancelář s.r.o., Sámova 410/28, 101 00 Praha 10

Zadavatel telefon:
+420 605 042 137

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nzm.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Štíhlá výroba e-shop – doprava zdarma nad 1000,- Kč

Štíhlá výroba e-shop – doprava zdarma nad 1000,- Kč

Vlastníte firmu? Potřebujete zvýšit efektivitu práce, zlepšit procesy a uspokojit tak Vašeho zákazníka? V Enprag s.r.o. nabízíme zákazníkům vybavení potřebné k uskutečnění štíhlé výroby. Máte-li zájem o naše produkty, stačí nás kontaktovat. Naše společná cesta začíná při návštěvě ve vašem podniku. Prvotní kontakt a schůzka je důležitá k zjištění informací o tom, jak fungujete. My zjistíme, co potřebujete a vy nám řeknete své požadavky, dle kterým my zajistíme nejoptimálnější řešení založené na našich zkušenostech. Všechny tyto poznatky budou později přeneseny do vizuální doby, tak abyste si dokázali přestavit, jak bude zařízení v reálu vypadat a fungovat. Pokud se domluvíme na budoucí spolupráci, stačí už jen a pouze realizovat. Nabízíme také 10letou záruku a kompletní servis zboží. Neváhejte a zavolejte. Spokojenost Vašeho zákazníka je na prvním místě. Volejte bezplatnou linku, navštivte naše webovky nebo přijďte K Holyni 42, Praha 5.


Vícezásobníkový systém Reca-Kanban, box s velkou kapacitou vhodný pro sériové montáže

Vícezásobníkový systém Reca-Kanban, box s velkou kapacitou vhodný pro sériové montáže

Plánujete regály pro váš sklad? Zvolte si vícezásobníkový systém Reca-Kanban od společnosti Reca spol s.r.o. z Brna, který se přizpůsobí na provozní možnosti, individuální místní či pracovní situaci. Box s velkou kapacitou je vhodný pro sériové montáže. Box, zásobník s velkou kapacitou Reca-Kanban: - dvoj- či vícezásobníkový systém, který je při manipulaci především praktický a víceúčelový - zásobníkový systém s malými nároky na místo - boxy a přehledné skladovací kastlíky, do kterých je díky výklopnému mechanismu lépe vidět - bezpečné rozpoznání pomocí indikátoru - stohovatelnost a bezpečnost při transportu - stabilní, ovladatelný, spolehlivý - robustní a trvanlivá konstrukce s integrovanými rukojeťmi - pravidelné skenování prázdných boxů na odběrných místech - automatický přenos dat - vstupní kontrola zboží - vychystávání zboží přímo do Kanban boxů v centrálním skladě Reca - na výběr jsou 4 velikosti Na přání zákazníků převezmeme naplánování regálů. Převedeme vaše stávající zásoby do Kanban systému při jeho startu, označíme etiketami a zajistíme popis Kanban zásobníků.


Regály a regálové systémy Brno, atypická řešení a výroba regálů, paletové, spádové a bubnové regály

Regály a regálové systémy Brno, atypická řešení a výroba regálů, paletové, spádové a bubnové regály

Představujeme Vám firmu BEG BOHEMIA, spol. s r.o. Brno, která se zabývá dodávkami a řešením projektů všech typů skladových, archivních, kancelářských a prodejních interiérů. Působíme po celé ČR i na Slovensku. Regály a regálové systémy od společnosti BEG BOHEMIA se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Zajišťujeme dodávky pro sklady a logistická centra, archivy a spisovny, soudy a státní zastupitelství, banky, komerční spisovny, muzea a galerie, nemocnice, finanční úřady a další. Regály a regálové systémy: - paletové regály - policové regály - mobilní regály - konzolové regály - ocelové plošiny - zakázková výroba - páternostery - kancelářský nábytek Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Výroba kovových regálů bez šroubů i šroubovaných regálových systémů

Výroba kovových regálů bez šroubů i šroubovaných regálových systémů

Kovové regály vyrábíme v několika typových řadách, které díky své široké škále barev, rozměrů, vysoké kvalitě a nosnosti nacházejí uplatnění v domácnostech, dílnách, garážích, úřadech, firmách či jiných průmyslových a spotřebitelských aplikacích. Potřebujete-li regál k uskladnění materiálu, kovové regály od firmy KOVONA SYSTEM, a.s. jsou tím nejlepším řešením. Pokud byste si nevybrali z našeho sortimentu, zajistíme Vám regál přímo na míru. Zaručujeme snadnou montáž i demontáž, regálové systémy jsou spojované šrouby nebo montované bez šroubů. Bereme ohled na to, aby zasazení do interiéru bylo estetické a bezpečné. Výhody našich regálových systémů: - 5 let záruka - kvalitní český výrobek - snadná montáž i demontáž - výškově nastavitelné police v regálu - dlouhá životnost - široká škála barev a rozměrů - neobsahují látky, které by byly škodlivé pro životní prostředí. S našimi regály bude mít vše uspořádané!


Výroba stabilních kovových regálů s pevnou policí z dřevotřísky s vysokou nosností

Výroba stabilních kovových regálů s pevnou policí z dřevotřísky s vysokou nosností

Na velkosériovou výrobu kovových regálových systémů se specializuje společnost KOVONA SYSTEM, a.s. v Českém Těšíně. Hledáte-li spolehlivého výrobce a dodavatele kovových montovaných regálů, KOVONA SYSTEM, a.s. je pro Vás tou správnou firmou. Montované kovové regály s dřevotřískovou policí umožňují dosažení vysoké nosnosti na polici celého regálu. Police jsou navíc výškově nastavitelné. HEAVY RACK je univerzální vysoko zátěžový bezšroubový regál. - snadná montáž - vysoká nosnost - široká úložná plocha police FUTUR je vhodný do garáží, skladů, archivů a dílen. - variabilní nosnost – 250 kg s požitím pásky, 350 kg s použitím výztuhy - stabilita - pevná konstrukce - rychlá montáž FUTUR PLUS s nosností 200 kg najde využití v garáži, sklepě, ve skladě a archivech. - stabilita - větší úložná plocha - pevná konstrukce


Regálové systémy, výroba regálů Dětmarovice, české průmyslové bezšroubové regály, regály do dílny

Regálové systémy, výroba regálů Dětmarovice, české průmyslové bezšroubové regály, regály do dílny

Přestavujeme Vám firmu TRESTLES, a.s. Dětmarovice, která se zabývá výrobou regálových systémů, rudlů, kovových stojanů a transportních vozíků. České kovové regály naleznou své uplatnění nejen v průmyslu, ale také v domácím využití. Výroba regálových systémů, využití: - kanceláře - sklady - dílny - garáže - archivy - obchody - sklepy - spíže Nosnost našich regálů je 50 až 1000 kg. Regály vyrábíme metodou práškového lakování ve standardních barevných odstínech RAL. Naše firma TRESTLES, a.s. Dětmarovice je schopna vyrobit průmyslové regály i na míru dle požadavků. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dětmarovice 1168, Karviná.