Poptáváme výměnu stoupaček

Poptáváme výměnu stoupaček

Poptáváme vyýměnu stoupaček vodovodu, kanalizace a požárního vodovodu včetně hydrantových skříní v bytovém domě.
V domě je 1 podzemní podlaží (PP) a 7 nadzemních podlaží (NP).
V 1 až 6 NP jsou tři byty na podlaží a v 7 NP jsou dva byty, v každém bytě jsou dvoje stoupací potrubní vedení, celkem šest stoupacích vedení v domě - vždy TUV, SV, cirkulace, litinová kanalizace.
Požární vodovod je jen jedna stoupačka probíhající přes mezipodlažní podesty. Požární vodovod je možné provést samostatně.
Vhodné vidět. Podrobnosti o provedení budou poskytnuty při prohlídkách nebo na dotaz prostřednictvím emailu.
Poptávka byla vložena dne:
24.03.2021 10:00

Platnost poptávky:
24.04.2021 09:28

Kontaktní osoba:
Pavel Dalešický

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 680 599

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


ÚT systémy a zdravotně technické instalace (ZTI)  - montáž, dodávka a projektování

ÚT systémy a zdravotně technické instalace (ZTI) - montáž, dodávka a projektování

Hledáte odborníka na vodu, plyn a topení? Pak se obraťte na naši společnost HUK instalace s.r.o. z Brna, která na trhu působí již řadu let. Zaměřujeme se na zdravotně technické instalace (ZTI) a ÚT systémy. Své služby poskytujeme pro rodinné, bytové domy a průmyslové objekty. Využíváme moderní technologie a klademe důraz na vysokou znalost našeho oboru (neustále získáváme nové poznatky). ZTI a ÚT systémy dodáváme a montujeme pouze z ověřených standardních nebo nových materiálů (Geberit, Melpa, Rehau, Pipelife, CU, Hostalen a další.) Také se postaráme se o kompletní projektovou dokumentaci. V případě jakékoliv dotazu nás prosím kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací.


Vodoinstalace, topenářské práce, plynové rozvody Praha, čištění kanalizace strojním perem

Vodoinstalace, topenářské práce, plynové rozvody Praha, čištění kanalizace strojním perem

Naše firma PRAGSYSTEM s.r.o. z Prahy má bohaté zkušenosti s vodoinstalací, topenářstvím, s rozvody plynu a čištěním kanalizace. Společnost je zaměřena na montáže rozvodů studené a teplé vody, montáže rozvodů topení, podlahové vytápění, plynové rozvody a instalace spotřebičů. Čištění kanalizace probíhá pomocí tlakové vody nebo strojním perem. V rámci našich služeb také zajišťujeme prohlídky stavebních dutin. Pokud Vás naše služby voda, topení, plyn zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jednořadá 1051/53, Praha.


Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Zakázky v oblasti vodo topo přijímá společnost Radek Kostrůnek Kroměříž. Zabývá se kompletní rekonstrukcí koupelen, ale realizuje i menší zakázky v oblasti vodoinstalace a instalace topení - vše související s dílčí rekonstrukcí, opravami nebo výměny bojleru, kotle apod. Působí na Moravě, převážně v lokalitě Zlínský kraj. Vodoinstalatérské práce: - realizace, rekonstrukce rozvodů vody - opravy vodoinstalací, odpadů - rozvody vnitřní a venkovní kanalizace. Zajistíme dodávku a montáž vybavení: - bojlery, ohřívače vody - sanitární keramika. Topenářské práce: - instalace topení - ústředního a podlahového vytápění - opravy topení - dodávka, montáž kotlů.


Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

Rádi by jste navázali spolupráci se spolehlivou firmou, která se zaměřuje na dodávku a montáž potrubních rozvodů a technologických systémů? Pak oslovte společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o., která sídlí v Třinci Postaráme se o dodávku a montáž všech potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry, chladících kapalin i tepla. Provádíme tepelné izolace potrubních rozvodů i s povrchovou úpravou. Rovněž zajistíme rekonstrukce kotelen, i sídlištních, a dalších topných systémů pro výrobní provozy. Zaměřujeme se na vodoinstalace a plynoinstalace. V rámci služeb poskytujeme i zámečnické práce. Dodáváme nerezové potrubní rozvody a plynové přípojky NTL, STL a VTL. Práci odvádíme rychle, ale s důrazem na kvalitu. Proto neváhejte a v případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte, rádi Vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme.


Instalatér, voda, topení, plyn a odpady Zlín, výměny vodoměrů, zapojování praček a myček

Instalatér, voda, topení, plyn a odpady Zlín, výměny vodoměrů, zapojování praček a myček

Instalatérské práce, realizace rozvodů vody, montáže sprchových koutů, výměny van a WC, montáž umyvadel a dřezů, instalace a výměny vodoměrů, instalace průtokových ohřívačů vody, zapojování myček s úpravou rozvodů vody a odpadů a řešení havárií vody, to vše Vám poskytne firma Jaroslav Rajnoch ze Zlína. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní instalatérské práce po celém Zlíně a dalších městech jako jsou Otrokovice, Uherské Hradiště, Kroměříž a okolí. Nevíte si rady s výměnou vodovodní baterie nebo instalací myčky či nové pračky? Rozbil se Vám sprchový kout nebo přestal fungovat WC? Neváhejte a kontaktujte naší firmu Jaroslav Rajnoch Zlín a domluvte si vše potřebné.


Komplexní čištění kanalizací a odpadů - rychlá a spolehlivá havarijní pohotovost

Komplexní čištění kanalizací a odpadů - rychlá a spolehlivá havarijní pohotovost

Máte potíže s kanalizačním systémem? Plánujete pravidelnou údržbu? Jsme společnost S-KONTROL s.r.o. z Hradce nad Moravicí a specializujeme se na komplexní čištění kanalizací a odpadů v Opavě, Ostravě a celém Moravskoslezském kraji. Umíme vyřešit standardní problémy, jako jsou například ucpané domovní kanalizační přípojky nebo veřejné sítě. Pro tyto účely využíváme speciální vozidlo s rozmanitým vybavením a výkonnou sací a vysokotlakou techniku, která nám umožňuje účinně vyčistit velkoprofilové kanalizační sítě i městské stoky s nahromaděným odpadem. V případě zájmu se postaráme také o odpadní potrubí. Konkrétní čistící postup volíme podle aktuální stavu zanesení a dbáme na dokonalé provedení práce. Nastala u Vás akutní situace? Pak se určitě na nás obraťte. Poskytujeme rychlou havarijní pohotovost a vždy pro Vás uděláme vše, co bude v našich silách!