Skleníky, Německo

Skleníky, Německo

Máme zájem o koupi skleníku a žádáme o cenovou nabídku včetně dodání.
Předem: dodací lhůta by měla být maximálně 14 dní.
Bydlíme na českých hranicíc poblíž Waldmünchenu v 93464 Teifenbachu. Potřebujeme jeden nebo 2 skleníky, buď velké: tj. 6-7 m dlouhý / 2, 5-3 m široký / asi 2, 5-2, 7 m
vysoký.
Nebo 2 skleníky postavené jeden za druhým s:
3, 5 - 4 m dlouhý / 2, 5 až 3, 0 m široký / a přibližně 2, 5-27 m vysoký.
Ve standardním provedení -ALU - s plastovými dvouplášťovými deskami o tloušťce přibližně 16 mm.
Můžete nám poslat obrázky a cenu co nejdřív?
Děkuji

Původní znění:
Anfrage
Wir sind am Kauf von einen Gewächshaus interessiert und bitten um ein Preis-u.-Lieferangebot.
Vorab : die leiferzeit sollte max 14 Tage sein.
Wir Wohnen an der Tschechischen Grenze bei Waldmünchen in 93464 Teifenbach. Wir Brauchebn ein oder 2 Gewächshäuser entweder Groß : d.h. 6-7 mter. lang / 2, 5-3 mter. breit /u.ca.2, 5 -2, 7 mtr.
hoch.
oder 2 Gewächshäuser hintereinander Aufgestellt mit :
je 3, 5 - 4 mter. lang / 2, 5 bis 3, 0 mter.breit / u. ca. 2, 5-27 mter hoch.
In Standartausführung -ALU - mit Kunstoff-Doppel-Steg-Platten ca. 16 mm stark.
können sie uns noch heute Bilder und Preis senden.
Danke
Poptávka byla vložena dne:
26.03.2021 09:48

Platnost poptávky:
26.06.2021 09:19

Kontaktní osoba:
Bindl Marianne

Kontaktní email:

Telefon:
004 991 40309

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domácí, kuchyňské, zahradnické, chovatelské, potřeby-vše pro domácnost, zahradu, hobby

Domácí, kuchyňské, zahradnické, chovatelské, potřeby-vše pro domácnost, zahradu, hobby

Prodejna Zahradní technika Zdeněk Omelka Napajedla je zásobena i zbožím pro domácnost, hobby a zahradu. Domácí, kuchyňské, chovatelské i zahradnické potřeby u nás nakoupíte levněji než ve Zlíně. Doplňte si chybějící domácí, kuchyňské potřeby - prodáváme hrnce, pekáče, kastroly, talíře, sklenice, hrnečky, příbory, nože, vařečky, obracečky, demižony, kbelíky, plastové misky, krabičky, odměrky, kuchyňské váhy, mixéry, varné konvice, prádelní i odpadkové koše, chňapky a mnoho dalšího. Pro domácí kutily a hobby využití můžete pořídit i zahradnické potřeby-lopaty, rýče, nůžky, hadice, konve a drobné ruční nářadí-šroubováky, klíče, kleště, kladiva, sekery, pilky. V sortimentu naší prodejny najdete i drobné chovatelské potřeby - obojky, vodítka, pamlsky pro zvířata.


Zahradní nářadí, zahradní pomůcky, internetový prodej, e-shop, dodávka Brno

Zahradní nářadí, zahradní pomůcky, internetový prodej, e-shop, dodávka Brno

Pokud jste rozhodnuti koupit novou zahradní techniku či ruční pracovní nářadí v Brně, neváhejte a vyzkoušejte nás. Dodáváme nářadí do zahrady. Stále váháte které nářadí si koupit? Oslovte nás a my Vám rádi poradíme s výběrem. Nejčastěji se používají motyky. My doporučujeme Holandskou motyku - má plochou čepel, odstraní povrchovou plevel a nepoškodí okolní rostliny. Jako další se často využívá přihrnovačka – má vepředu i v zadu zkosené nebo rovné hrany. Přihrnovačka je ideální při pletí a přihrnování půdy k rostlinám. U nás si můžete vybrat i cibulovou, nebo rozrušovačku. Motyčky prodáváme s různými násadami, krátkými i dlouhými. Máme velký výběr rýčů, hrábě na trávník a další. Neváhejte a obraťte se na nás, popřípadě navštivte náš e-shop. Více informací najdete na webových stránkách.


Zahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další

Zahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další

Veškeré potřebné komponenty pro zahradní program zakoupíte v prodejně vodoinstalačního materiálu Hydroplast v Přerově. Potřebujete novou hadici, rychlospojku nebo objímku? Není problém - vše máme skladem. V naší prodejně pořídíte: - hadice Agrikol - sací hadice k čerpadlům - postřikovače – impulsivní, oscilační, vícepolohové, pistole - rychlospojky na hadice 1/2", 3/4", i 1" - zavlažovače - držáky na hadice - objímky, koncovky a spojky hadic - obalovací plsť, izolace Pokud si nevíte rady s výběrem správného typu koncovky nebo rychlospojky, není problém – rádi vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme Vám s výběrem správných komponentů.


Variabilní akátové květináče - venkovní nekonečné záhony

Variabilní akátové květináče - venkovní nekonečné záhony

Pokud nemáte podmínky pro vybudování venkovních záhonů v okolí svého domu či bytu, můžete si pořídit akátové květináče od firmy Wood Cité s.r.o., jde o variabilní samozavlažovací květináče, lze je využít jako venkovní nekonečné záhony a přizpůsobit každému prostoru. Využijete je i v prostorných zahradách, kde pomohou dotvořit styl celé zahrady. Uplatnění mají i ve veřejných prostorách, v základních školách či školkách. Vyrobeny jsou z kvalitního dřeva, boky květináče jsou vysoké a pevné, pěstování rostlin je tak pohodlné, bez nutnosti ohýbání. Navštivte naši prodejnu v Bílovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj. Zde najdete celý sortiment venkovních květináčů a dalších výrobků ze dřeva, Variabilní květináče, záhony: - květináče Šnekium, Pulkulium, Perwoodium - nekonečné vyvýšené záhony.


Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Pokud uvažujete ozvláštnit vaši zahradu o vyvýšené záhony, které vám zároveň zaručí i efektivnější pěstování okrasných a užitkových rostlin, a zároveň zkrášlí vaši zahradu, obraťte se na společnost Dřevoslav s.r.o. Díky vyvýšeným záhonům můžete pěstovat rostliny i na místech, kde to dříve nebylo možné. Námi vyráběné vyvýšené záhony z tvrdého dřeva nejenže zkrášlí vaši zahradu, ale také usnadní zahradničení a péči o pěstované rostliny. Dřevoslav s.r.o. vyrábí na míru v různých velikostech vyvýšené záhony z tvrdého dřeva jako je: - modřín - akát


Mulčovací kůra a zahradní rašelina

Mulčovací kůra a zahradní rašelina

Chcete, aby vaše zahrada byla bez plevele a zároveň změnila vzhled a design? K tomu vám poslouží mulčovací kůra, která zabraňuje prorůstání plevele, sníží vám potřebu zalévání a oddělí váš trávník od záhonu. Vše potřebné pro vaší zahradu nakoupíte u naší firmy RABIO v Opavě na Polanove ulici, kde vám zároveň poradí, jaká zemina je pro vaši zahradu ta nejlepší. Pro zkvalitnění půdy použijte zahradní rašelinu, která dodá vašim rostlinám a stromům potřebné živiny.