Parkety, Rakousko

Parkety, Rakousko

Hledám doplněk ke své parketové podlaze, dubové laťovky parkety 25x5cm. Potřebuji asi 4 metry čtvereční. Stará podlaha (asi 27 metrů čtverečních) by měla být také znovu broušena a znovu navoskována. Pokud můžete tuto práci udělat, dejte mi prosím vědět.

Děkuji
Martina Stastny

Původní znění:
Anfrage
Ich suche nach einer Ergänzung für meinen Parkettboden, Eiche Stabparkett 25x5cm. Ich brauche etwa 4qm. Auch soll der alte Boden (etwa 27qm) neu geschliffen und versiegelt werden. Bitte, informieren Sie mich, ob Sie diese Arbeit übernehmen können.

Mit Dank und freundlichen Grüßen
Martina Stastny
Poptávka byla vložena dne:
26.03.2021 09:45

Platnost poptávky:
26.06.2021 09:20

Kontaktní osoba:
Martina Stastny


Telefon:
+436 991 050 4347

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové betonové podlahy interiérové, venkovní - realizace, opravy

Průmyslové betonové podlahy interiérové, venkovní - realizace, opravy

Betonové podlahy nachází své uplatnění v nových průmyslových, výrobních halách a současně v provozech, kde je životnost starší podlahy u konce. Interiérové i venkovní průmyslové betonové podlahy realizuje společnost Stavby PM Pavel Machů z Vysokého Pole ve Zlínském kraji. Realizace i opravy podlah provádíme po celé ČR. Nové průmyslové podlahy: - drátkobetonové - železobetonové - vláknobetonové. Opravy průmyslové podlahy: - řešíme rekonstrukci celé plochy betonové podlahy i drobná poškození. U nevyhovujících starších podlah je možné vhodnou úpravou povrchu docílit požadovaných vlastností, např. chemické či mechanické odolnosti. Provádíme i nátěry betonu, broušení či leštění betonových podlah.


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Podlahy pro nadměrnou zátěž, odolné vůči vlhku – čerpání cementového potěru

Podlahy pro nadměrnou zátěž, odolné vůči vlhku – čerpání cementového potěru

Potřebujete zhotovit novou podlahu do průmyslové haly? Hledáte vhodnou podlahu pro prostory s vysokou vlhkostí? Kontaktujte firmu Beton Znojmo. Postaráme se o čerpání cementového potěru. Cementový potěr je ideální volbou pro průmyslové objekty – tento typ podlah odolá nadměrné zátěži a jsou velice odolné vůči trvalé vlhkosti. Beton Znojmo dodávku a čerpání cementového potěru nejen v širokém okolí Znojma a Třebíče, ale i v okolí Břeclavi a Brna.


PVC podlahy Tarkett, Gerflor, Forbo s odolným povrchem, dlouhou životností

PVC podlahy Tarkett, Gerflor, Forbo s odolným povrchem, dlouhou životností

Podlahy z PVC jsou v dnešní době velmi populární pro široký výběr dekorů a jejich dlouhou životnost a odolnost povrchu. Podlahové studio Jegla se zabývá pokládkou PVC podlah zn. Tarkett, Gerflor, Forbo, IVC, Armstrong, Beaulieu v rolích i dílcích. Působí v oblasti Uherský Brod a celém okrese Uherské Hradiště. PVC Podlahy mají atraktivní vzhled přírodních materiálů jako je dřevo, kámen, korek a dlažba. Mezi dekory najdete i imitaci rustikální dlažby či prkenné podlahy. Podlahy Gerflor jsou vhodné pro bytové i kancelářské prostory, díky vlastnosti vyrovnat drobné nerovnosti podkladu odolávají i podpadkům, kolečkovým židlím - kolekce Hitex, Texline HQR, Home Comfort Kolekce Tarkett je určena pro interiér celého bytu - z široké škály dekorů Vám doporučíme jaký zvolit do pokojů, koupelny či kuchyně. Forbo podlahová krytina pro každý interiér, v široké paletě vzorů a barev - kolekce Novilon Viva či Nova, Novilux Traffi. IVC - kolekce podlah v imitaci dřeva WoodGrip. Armstrong - měkčená bytová PVC, kolekce RMStrong, Magnum Rough, Compact Grip, Contract. PVC krytina Beaulieu - kolekce Celtic Stone v imitaci kamene, SherkWood Oak v imitaci dřeva a další. Zvolit můžete podlahu v různých cenových relacích.


Polep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném designu

Polep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném designu

Mezi podlahovými krytinami v současnosti v oblíbenosti vede vinyl, z důvodu snadné montáže i krásného designu. Výhodou je, že lze ve stejném designu řešit podlahu i vinylové schody. Na polep, obklad schodů vinylem se specializuje Podlahové studio Kunovice - Pavel Bradáč EFEKT. Zakázky přijimáme především v okolí Hodonína, v rámci Zlínského kraje. Vinylové dílce na podlahy i schodiště: - vhodné do každé místnosti - lze volit z mnoha dekorů - imitace keramické dlažby, dřevěných prken, kamene, kovu apod. Zajistíme dodávku podlahovin i podlahářské práce. V případě zájmu nám zašlete žádost o zaměření a zpracování cenové nabídky.


Strojně hlazené průmyslové betonové podlahy - vnitřní, venkovní, barevné

Strojně hlazené průmyslové betonové podlahy - vnitřní, venkovní, barevné

Ve výrobních prostorách, skladech a jiných průmyslových provozech mají nejčastější uplatnění průmyslové podlahy. Strojně hlazené betonové podlahy realizuje v lokalitě Zlínský, Jihomoravský kraj a Olomoucký, Moravskoslezský kraj firma Stavby PM - Pavel Machů. Realizujeme venkovní i vnitřní betonové podlahy. Lze volit i barevné podlahy, dostupná je v mnoha barevných odstínech. Provádíme i povrchové úpravy, leštění, broušení i opravy průmyslových podlah. Podlaha z litého betonu je nejběžnější typ podlahy v nových provozech i při rekonstrukci podlah ve starších objektech. V závislosti na podkladu a předpokládaném zatížení se pokládají betonové podlahy v tloušťce 15cm-20cm. Povrch je pochůzný již druhý den od ukončení práce. Plné zatížení je možné zhruba 2-3 týdny od realizace.