Kontejnerová doprava, dovoz stavebního materiálu, stěhování strojů

Kamenivo Zlín Rybníky

Kontejnerová doprava, dovoz stavebního materiálu, stěhování strojů

Naše společnost Igor Čejka - kontejnerová doprava vám nabízí dovoz stavebního materiálu do 3,5 tuny s využitím hydraulické ruky ve Zlíně a okolí. Zabýváme se také odvozem suti i stavebního odpadu nebo stěhováním a převozem strojů.

Poptávám sklo na veterána

Poptávám sklo na veterána

Poptávám čelní bezpečnostní sklo na autovaterána.
4kusy bezpečnostního skla tl. 6mm, formát 625 x 355. Zabrousit hrany. rohy segment 10mm.
Poptávka byla vložena dne:
24.03.2021 10:12

Platnost poptávky:
24.04.2021 09:30

Kontaktní osoba:
Bloudíček Jaroslav. Blžkovice 147

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 235 909

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Potřebujete vyměnit autosklo? Máte na čelním skle prasklinu, kterou je nutné co nejrychleji opravit? Kontaktujte společnost Autosklo Pemi, která se postará o výměnu nebo opravu čelního skla. Postaráme se o opravu nebo výměnu autoskla v co nejkratší době. Pokud potřebujete Vaše autosklo ihned vyměnit, zavolejte nám . Díky naší službě mobilní výměna autoskla Vám přijede sklo vyměnit na jakékoliv místo, které si určíte. Odbornou výměnu autoskel provedeme na počkání a vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou za Vás. Drobné praskliny na autoskle, které nevyžadují výměna skla, jsme schopni opravit během jedné hodiny – námi používaná metoda opravy je taktéž uznávaná všemi pojišťovnami.


Kódování autoskel – vyleptání VIN kódu na skla automobilů, snížení rizika odcizení vozu

Kódování autoskel – vyleptání VIN kódu na skla automobilů, snížení rizika odcizení vozu

Hledáte v okolí Veselí nad Moravou firmu, která provádí kódování autoskel? Navštivte firmu Autosklo PEMI, která zajistí aplikaci VIN kódu na všechna skla Vašeho automobilu na počkání. Díky používá technologie VINPRINT jsme schopni šablonu pro aplikaci VIN kódu zhotovit v našem servisu a skla okódovat na počkání – instalace je hotová zhruba do 30 minut. Označené vozidlo je následně zařazeno do databáze VINPRINT. VIN kód sníží riziko odcizení Vašeho automobilu – vozidla s kódovanými autoskly je velice těžké zlegalizovat.


Příprava vozu na STK, provedení-oprava motorů, karoserií, brzd

Příprava vozu na STK, provedení-oprava motorů, karoserií, brzd

V autoservisu Petr Došlík Kroměříž provádíme opravy motorů, brzd, karoserií vozidel všech značek a další práce související s přípravou vozu na STK včetně zajištění jejího provedení. Další práce - výměny čelních skel, výměny rozvodů, pneuservisní služby apod. Na zavolání provádíme odtah vozidel a asistenční služby v případě nehody nebo technické závady na silnici - v Kroměříži a okolí - tel.: 775299532. Provádíme i generální opravy motorových vozidel. Na prodej máme většinu potřebných dílů, případně náhradní díly pro Vás objednáme. Autoservis Došlík se zaměřuje na opravy motorových vozidel SEAT, VOLKSWAGEN, ŠKODA, AUDI i další značky.


Mobilní výměna autoskel všech typů

Mobilní výměna autoskel všech typů

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec je vám plně k dispozici při mobilní výměně autoskel všech typů. Nabízíme výměny a opravy autoskel v místě kde si řeknete vy. Naše služba s mobilní výměnou autoskla vám jednoduše vyřeší dilema, zda s rozbitým sklem neuváženě pokračovat v jízdě. Řešení je velmi jednoduché, kontaktujete nás AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec. Mobilní výměna a oprava autoskel jsme Vám k dispozici 365 dní v roce výměna a oprava čelního skla v místě, které si určíte Vy vyřešení pojistné události u Vás doma, chalupě atd. - zdarma


Autoskla Liberec, střešní okna, čelní sklo Liberec.

Autoskla Liberec, střešní okna, čelní sklo Liberec.

AMT AUTO-SKLA s.r.o. prodává, montuje a opravuje: -všechny typy skel a bausetů na osobní i nákladní automobily a autobusy -skla i na speciální stavební a zemědělské stroje -střešní okna značky Velm a zajišťujeme náhradní díly -montáž dodaných dílů nejen v prostorech firmy, ale také přímo v místě zákazníka -opravujeme poškozená čelní skla Prodáváme také lepidla, lepící soupravy a další přípravky značky Dinitrol.


Výměna autoskel, čelních skel včetně komunikace s pojišťovnou

Výměna autoskel, čelních skel včetně komunikace s pojišťovnou

Autoservis Došlík nabízí kvalitní výměnu autoskel. Vyřídíme také komunikaci s pojišťovnou. Nabízíme servisní služby a profesionální opravu autoskel ! Také opravy autoskel provádíme zdarma z havarijního pojištění, z připojištění autoskel nebo z povinného ručení viníka. Vyměníme veškerá autoskla: - čelní autosklo - přední sklo - boční autosklo - zadní autosklo. Nabízíme také autoklempířské, pneuservisní a autoservisní práce pro všechny typy vozidel včetně zahradničních.