Poptávám harmonikovou skleněnou stěnu

Poptávám harmonikovou skleněnou stěnu

Poptávám harmonikovou skleněnou stěnu SLF200 o rozměrech 238cmx197cm + udělaná pro kolejnice nahoře i dole, místo realizace v Nové Vsi u Branžeže.
S pozdravem Šrytr
Poptávka byla vložena dne:
23.03.2021 10:18

Platnost poptávky:
23.04.2021 10:02

Kontaktní osoba:
Jan Šrytr

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 950 525

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Firma PERITO s.r.o, která sídlí v Dyji u Znojma, je výrobcem ozdobných výplní pro vchodové dveře. Pokud se jedná o prosklení vchodových (vstupních) dveří, můžete si vybrat z několika variant prosklení – čirá skla, ornamentní skla, dekorativní, bezpečnostní a tepelně-izolační sklo nebo zrcadlové sklo. V následujícím textu Vám v krátkosti představíme jednotlivá specifika prosklení. Čiré sklo je extra čiré, bez zeleného nádechu a vyniká vysokou světelnou propustností. Ornamentní prosklení je volitelné u všech modelových řad dveřních výplní. Aby byla údržba takových dveří jednoduší, je hrubá strana situována dovnitř prosklení. Jsou zde použity neprůhledné, ale zároveň průsvitné typy skel. Zrcadlové sklo (stopsol) je doporučeno umístit z exteriérové strany výplně pro plný efekt zrcadlení. Stopsol je dostupný v čirém, bronzovém, šedém, supersilver čirém a supersilver modrém provedení. Dekorativní (vitrážové) sklo je volitelné pro všechny prosklené výplně. Nabídka vitráží je specifická pro každý model. Vybírat je možné z více druhů – colora, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže se vzhledem k údržbě umisťují směrem dovnitř prosklení. Tepelně-izolační sklo je kombinací skla planibel s tepelně-izolační fólií. Aby došlo ke snížení tepelné prostupnosti prosklení, je meziskelní prostor dithermu, resp. trithermu vyplněn plynem Argonem. Bezpečnostní sklo (connex) je složeno ze dvou slabších skel, která jsou spojená protinárazovou (PVB) fólií. Pokud dojde k poškození skel, zůstanou střepy přilepeny na PVB fólii a nehrozí poranění osob ostrými střepy. Mezi další klady bezpečnostního skla patří také vysoká odolnost a pružnost. Je také důležité upozornit na to, že se nejedná o nerozbitné sklo – neslouží jako aktivní překážka pro případného pachatele.


Zasklívání oken, dveří, výloh plochým sklem o síle 4-10 mm

Zasklívání oken, dveří, výloh plochým sklem o síle 4-10 mm

Máte prasklou skleněnou okenní tabuli? Potřebuje zasklít výlohu vašeho obchodu? Navštivte sklenářství Olejník ve Veselí nad Moravou. Naše sklenářství se postará o zasklení oken, dveří i výloh. Pro zasklívání používáme ploché sklo – tzv. sklo float o síle 4, 5, 8 a10 mm. Pokud chcete navíc ochránit Vaši výlohu, okna nebo dveře před rozbitím, můžeme na sklo aplikovat i bezpečností a ochrannou fólii Llumar. Tato fólie prosklené plochy zpevní a omezují možnost jejich rozbití a následného násilného vstupu do objektu


Výroba tabulového, technického, speciálního skla Sokolov, hodinová skla, mikroskla, zpětná zrcátka

Výroba tabulového, technického, speciálního skla Sokolov, hodinová skla, mikroskla, zpětná zrcátka

Představujeme Vám firmu GLASSBEL, spol. s r.o. z okresu Sokolov, která se zabývá výrobou kompletního sortimentu skel pro tuzemský i zahraniční trh. Naší tradiční výrobu zahrnují skla pro automobilový průmysl, hodinářství, sklenářství, drogistický průmysl a další uplatnění. Svým zákazníkům nejen ze Sokolova můžeme nabídnout technické sklo, hodinová skla, tabulové sklo, speciální skla, mikroskla, zrcadla, zpětná zrcátka, zrcátka do kabelky, stolní nebo zvětšovací. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Sídlíme na adrese v obci Lítov, okres Sokolov.


Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Potřebujete nařezat skleněné tabule? Vyvrtat dírky na šrouby pro uchycení zrcadla? Nebo obrousit ostré hrany na skle? Potom navštivte sklenářství Josef Müller. Naši sklenářskou dílnu najdete v Uničově nebo Šumvaldu. Pomůžeme Vám s opracováním skla nebo zrcadel. Provádíme sklenářské práce, jako je řezání, vrtání nebo broušení skla. Z dalších sklenářských prací Vám také rádi poskytneme pískování skel a zrcadel.


Zasklívací systém z tvrzeného bezpečnostního skla pro mobilní zasklení lodžií

Zasklívací systém z tvrzeného bezpečnostního skla pro mobilní zasklení lodžií

Chcete se zbavit negativních vlivů okolního prostředí a zároveň si vytvořit v bytě klidnou oázu klidu? Nechte si zasklít Vaši lodžii. Budete venku a zároveň budete chránění proti větru, dešti, sněhu, hluku či prachem nebo otravným sousedem. Zasklením Vaší lodžie tak prakticky získáte další prostor, další místnost, kterou můžete využívat dle svého uvážení. Díky zasklené lodžii budete mít nejen oázu klidu, ale zároveň Vám pomůže šetřit náklady za energie. Vybírat u nás můžete z několika druhů a barev lodžií. Používáme Systém Optimi® KVADRO dle světového patentu WO 89/05389 Ozvěte se nám, rádi Vám řekneme více.


Sklenářské práce - řezání čirých i ornamentních skel od jedné z nejvýznamnější firem v Ostravě

Sklenářské práce - řezání čirých i ornamentních skel od jedné z nejvýznamnější firem v Ostravě

Patříme v Ostravě mezi nejdéle působící a nejvýznamnější firmy v oboru sklenářství, takže pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, jste na tom správném místě. Mezi naše běžné sklenářské práce patří: - řezání čirých i ornamentních skel - výroba a montáž zrcadel na stěnu - výroba obrázkových klipů na míru - montáž grafoskel a barevných skel - prosklené zábradlí - sámování - vrtání - broušení - rámování - lepení čirým lepidlem UV lampou - zasklívání plastových oken - zasklívací práce přímo u zákazníka. Dále se specializujeme na speciální a náročné sklenářské práce - montáž skleněných stěn a střech, stavba protihlukových skleněných stěn, opláštění ocelových konstrukcí bezpečnostními skly apod. S námi budete mít jistotu dobře odvedené práce, proto nás neváhejte kontaktovat.