Poptáváme přepravu v režimu ADR

Poptáváme přepravu v režimu ADR

Poptáváme ADR přepravu na trase Hyundayi Nošovice - Nové Město nad Metují
Jedná se o 35 - 40 (max.) 200 litrových sudů naplněných odpadní popouštěcí solí. Ta bude ztvrdlá jako beton.
Čistá sůl je směs dusičnanu a dusitanu, tedy třída 5.1 - látky podporující hoření, ale v tomto stavu, jako beton, SE DOMNÍVÁM, že je to třída 9 (ale to bych nechal na Vás).
Předpoklad váhy jednoho sudu 400 - 450 kg.
Uložení - po dvou sudech na plastových paletách, staženo silikonovou páskou.
Harmonogram - teprve po odsouhlasení cenové nabídky dopravíme do Nošovic prázdné sudy a palety, pak cca za týden by byl odpad k odvozu. Poptávám tedy, zda jste schopni tuto přepravu realizovat a za jakou cenu.
Pak by se to uskutečnilo cca do 14 dnů
Poptávka byla vložena dne:
23.03.2021 10:17

Platnost poptávky:
23.04.2021 10:06

Kontaktní osoba:
Milan Šrůtek - EKO_SERVICE 2000 s.r.o. Náchod

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 129 806

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Ať už se jedná o stěhování nebo potřebujete přepravit své výrobky do obchodů, kontaktujte nás a využijte naši službu nákladní vnitrostátní přepravy. Dbáme na technickou kvalitu našich vozů, k dispozici máme kamiony s širokým spektrem značek jako je Man, Liaz, Ford Transit, Avia nebo Tatra. I v případě, že se nejedná o přepravu v rámci ČR, ale po Evropě, jsme Vám plně k dispozici a jsme ochotni se individuálně dohodnout a zajistit Vám přepravu dle Vašich požadavků.Vzhledem k tomu, že u nás probíhají pravidelné jízdy po Evropě, můžete využít našich služeb dlouhodobě. Zaručujeme Vám výhodné ceny a kvalitní přepravu Vašeho nákladu. Tak neváhejte a objednejte si rovnou naše služby na telefoním čísle 724 777 825.


Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Potřebujete přepravit těžké nebo nadrozměrné zboží? Hledáte dopravní firmu, která disponuje plachtovými i plato návěsy? Kontaktujte společnost SEDOS transport z Drnovic. Naše společnost se zabývá vnitrostátní a mezinárodní dopravou se specializací na přepravu těžkých a nadrozměrných zásilek. Zajistíme přepravu zboží nejen plachtovými, ale i plato návěsy. Disponujeme plato a low-deck plato návěsy s nájezdy s ložnou plochou 13,6 metru, nosností 28 tun a výškou ložné plochy 1 metr nebo 1,3 metru.


Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad do zahraničí nebo v rámci ČR? O přepravu nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu všeho druhu se postará společnost ZIPP Brno s.r.o. v Jihomoravském kraji. Zaručuje profesionální a bezpečnou dopravu. Přepravu nadrozměrných, nadměrných a těžkých nákladů poskytujeme jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční klienty. Podle charakteru nákladu, jeho výšky, délky, šířky i hmotnosti zajistí tu nejvhodnější možnost přepravy, tedy výběrem vhodného tahače a návěsu včetně příslušenství. Naše soupravy přepraví nadměrné, těžké i nadrozměrné náklady až do rozměrů 30m délky a 44t hmotnosti. Disponujeme moderním vybavením v oblasti silniční dopravy. Získejte spolehlivého partnera pro nadrozměrnou přepravu!


Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Představujeme Vám firmu PAP TRUTNOV, s.r.o., která zabezpečujeme mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu v rámci celé Evropy. Silniční doprava a přeprava probíhá plachtovými návěsy, velkoobjemovými soupravami, mega návěsy, plachtovými solo vozidly, muldovými návěsy, chladírenskými a mrazírenskými návěsy. Dále jsme schopni zajistit expresní přepravu kusových zásilek, přepravu nebezpečného zboží dle dohody ADR a také termínovanou dopravu Just-in-time. Spediční služby: - mezinárodní silniční doprava - vnitrostátní silniční doprava - logistické služby - logistika - optimalizace nákladů na dopravu - poradenství v oborech dopravy a logistiky - autodoprava Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petříkovická 248, Trutnov.


Zprostředkování přepravy zboží i nadrozměrných nákladů

Zprostředkování přepravy zboží i nadrozměrných nákladů

Jste zprostředkovatelé obchodu s různě velkým zboží? Hledáte kvalitního a spolehlivého partnera pro rozvoz a dodávku produktů? S tím Vám může být nápomocná naše společnost AZ LOGISTIKA s.r.o. Jsme odborníky na zprostředkování dopravy. Zajistíme přepravu kusových balíčků, paletového zboží či celovozových zásilek. V našem vozovém parku máme i kamiony pro přepravu nadrozměrného nákladu. Specializujeme se na komplexní logistické služby od přepravy, skladování i proclení. V rámci zahraničního transportu zajišťujeme námořní i leteckou přepravu. V ČR a Evropě pak nákladními vozy. Pokud potřebujete specialistu pro logistiku tak neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme v Praze 20.


Nákladní silniční doprava Hodonín, přeprava nákladů po celé Evropě, spediční služby, autodoprava

Nákladní silniční doprava Hodonín, přeprava nákladů po celé Evropě, spediční služby, autodoprava

Představujeme Vám firmu Autodoprava Bančák s.r.o. Javorník okres Hodonín, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti mezinárodní a vnitrostátní nákladní silniční dopravy. Náklady jsme schopni převážet v rámci celé Evropské unie. V naší firmě Autodoprava Bančák s.r.o. zaměstnáváme vyškolené profesionály s dlouholetou zkušeností v oboru. Garantujeme spolehlivou autodopravu i spediční služby. Pokud Vás naše přepravní služby či spedice zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Javorník 277, okres Hodonín.