Taxislužba pre potreby výroby a vysielania RTVS

Taxislužba pre potreby výroby a vysielania RTVS

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb osobnej autodopravy pre zamestnancov, spolupracovníkov a hostí RTVS (ďalej len ako cestujúcich) na aktivity, ktoré súvisia s prípravou, riadením, monitorovaním a zabezpečovaním úloh pri pracovných cestách, ktoré súvisia s výrobou programu RTVS, a to formou taxi služby v rámci mesta Bratislavy, mimo mesta Bratislavy a prostredníctvom mobilnej aplikácie a web rozhrania. Na účel osobnej autodopravy použije poskytovateľ klimatizované osobné vozidlá strednej triedy.

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí samostatnú kapitolu B. OPIS PREDMETU ZÁKAZKY súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
23.03.2021 09:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Rozhlas a televízia Slovenska

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Rozhlas a televízia Slovenska

Zadavatel IČ:
47232480

Kontaktní osoba:
JUDr. Tibor Petrík, MBA

Zadavatel telefon:
+421 260 611 267

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60120000-5
Taxislužba

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Taxislužba Strakonice, Písek, přeprava osob i zásilek

Taxislužba Strakonice, Písek, přeprava osob i zásilek

Potřebujete se dostat domů, do práce, na oslavu, koncert či letiště? Nemusíte prosit své okolí, ať Vám odvezou. Kontaktujte nás. Jsme taxislužba Pavel Vojík s.r.o., které přepraví osoby i zásilky podle individuálních potřeb. Poskytujeme přepravní služby osob, zásilek, ale i objemnějších věcí při stěhování. Působíme především ve Strakonicích, Písku a Horažďovicích, ale není pro nás problém zavést Vás kamkoliv po ČR, na evropská letiště či mezinárodní akce. Při využití našich služeb budete přepravení v pohodlných vozech Škoda Octavia. Nabízíme i přepravu 8 osob vozidlem M-B Vito. Neváhejte a využívejte Taxi Pavel Vojík s.r.o.


Dopravní služby, převoz bezbariérovým vozem, dovoz nákupu do domu

Dopravní služby, převoz bezbariérovým vozem, dovoz nákupu do domu

Jste tělesně postižení či máte problémy s pohybem a sháníte dopravní službu s bezbariérovým automobilem a nemáte možnost využít sanitní vůz? Naše společnost SLUNCE V DLANI, O.P.S. – DOPRAVNÍ SLUŽBY z Olbramice tyto služby nabízí. Navíc jsme u Vás do 30 minut od zavolání! Disponujeme 9.místným vozem, kterým Vás dopravíme na jakoukoli společenskou akci, k lékaři, do nemocnice, na rehabilitace, za kamarády, zkrátka kam budete chtít. Nemáme problém s pasažéry na invalidním vozíku. Rozvážíme od pondělí do pátku. Nově také nabízíme Nákup do domu, kdy stačí zavolat a telefonicky objednat konkrétní zboží co chcete přivést. Tak neváhejte a kontaktujte nás.


Taxi, taxislužba nonstop, přeprava osob - spolehlivá osobní doprava

Taxi, taxislužba nonstop, přeprava osob - spolehlivá osobní doprava

Hledáte spolehlivou taxislužbu? Neváhejte se ozvat Petru Růžičkovi z Konice u Prostějova, který zajišťuje osobní dopravu a přepravu osob. Zajistíme přepravu osob na letiště, na nádraží, k doktorovi, na párty či jinou akci. Osobní dopravu provozujeme nepřetržitě nonstop. Přistavíme auto v dohodnutém termínu a garantujeme vám bezpečný odvoz na místo určení. Samozřejmostí je individuální přístup, kvalitní taxislužby a dohoda přepravy osob dle potřeb klienta.


Spolehlivá osobní taxislužba a přeprava osob

Spolehlivá osobní taxislužba a přeprava osob

Pokud hledáte v okolí Prostějova spolehlivou a zároveň cenově dostupnou taxislužbu pro přepravu osob v samotném centru nebo okolí Prostějova, kontaktujte společnost MÉ TAXI – osobní taxislužba Prostějov. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupnou taxislužby v Prostějově a jeho blízkém okolí. Náš vozový park disponuje vozy značky Ford – Ford Mondeo Combi. Cenová sazba ve městě: - startovné 20 kč - jízdné 25 kč/km - čekání 3 kč/min Cenová služba mimo mimo město: - startovné 20 kč - jízdné 23 kč/km - čekání 3 kč/min Nyní akce – pokud prokážete, že máte zrovna narozeniny, svezeme Vás za zvýhodněnou cenu!


Autobusová doprava a přeprava osobními vozy na profesionální úrovni s wifi připojením

Autobusová doprava a přeprava osobními vozy na profesionální úrovni s wifi připojením

Profesionální přepravu osob zajišťuje společnost WHITE TRANS Aleš Havlíček z Velkých Přílep. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivou dopravu kvalitními a moderními osobními vozy i autobusy na vysoké úrovni. Disponujeme nejnovějšími autobusy a minibusy značek Setra a Mercedes Benz, jež pravidelně servisujeme. Spolupracujeme pouze s kvalifikovanými a zkušenými řidiči, kteří ovládají minimálně základy jednoho cizího jazyka. Těšit se můžete na cestování v bezpečných autobusech s GPS lokátorem, TV-DVD, wifi připojením i klimatizací. Přepravu je možno využít v rámci celé Evropy, a to do kapacity až téměř šedesáti osob.


Hotelová doprava i přeprava na kulturní akce, transfery z letiště Praha

Hotelová doprava i přeprava na kulturní akce, transfery z letiště Praha

Potřebujete se dostat z hotelu na letiště či významnou událost? Tak si objednejte osobní přepravu u společnosti Doprava Zdeněk Mazur, která sídlí v Praze. Zajišťujeme osobní automobilovou dopravu jednotlivců či skupin, rodin i školních tříd. Dopravíme Vás z letiště na hotel a dále pak na kulturní akce, večeře, výlety či okružní poznávací jízdy. Zavezeme Vás kamkoliv po celé České republice i do zahraničí, na dovolenou či na svatbu. Využít můžete přepravu v osobních automobilech pro 4 osoby či mikrobusy pro 7 – 20 cestujících. Realizujeme i transfer Praha – Brno, Bratislava, Vídeň.