Prestupné bývanie

Prestupné bývanie

Predmetom zákazky je riešenie prestupného bývania stavebného objektu SO 01, ktorého súčasťou je obnova bytových jednotiek a obnova obalových konštrukcií bytového domu ul. ČSA 5, 7, č.p. 1246 v Moldave nad Bodvou. Objekt sa nachádza na parcele č. 1246 k.ú. Moldava nad Bodvou, kraj Košický. Bytový dom sa nachádza v obytnej zóne v intraviláne mesta. Hlavné vstupy sú zo západnej strany.
Predmetom zákazky je riešenie prestupného bývania stavebného objektu SO 02, ktorého súčasťou je obnova obalových konštrukcií bytového domu ul. ČSA 9, 11, č.p. 1245 v Moldave nad Bodvou. Objekt sa nachádza na parcele č. 1245 k.ú. Moldava nad Bodvou, kraj Košický. Bytový dom sa nachádza v obytnej zóne v intraviláne mesta. Hlavné vstupy sú zo západnej strany.
Miestom realizácie navrhovaného zámeru je rovinatý pozemok s existujúcimi stavbami SO 01 a SO 02.
Stavba z východnej strany susedí s obecnou cestnou komunikáciou, od ktorej ju delí chodník a pás zelene, na západnej strane sa nachádza pozemok slúžiaci ako príjazdová komunikácia a odstavná plocha pre automobily, na severnej strane je obecná cestná komunikácia, na juhu bytový dom a garáže. Parcela, na ktorej sú objekty, je rovinatá, v okolí objektu sa nachádzajú zelené zatrávnené plochy, chodníky, v blízkosti stavby rastie vzrástly listnatý strom.
Pozemok nie je oplotený. Objekt je napojený na inžinierske siete plynová prípojka a OPZ, NN prípojka, vodovodná prípojka a prípojka splaškovej kanalizácie. Dažďové vody z riešenej strechy sú zvedené exteriérovými zvodmi do dažďovej kanalizácie. Realizácia stavebného zámeru sa nedotkne jestvujúceho dopravného napojenia. Počas výstavby nedôjde k obmedzeniu priestorových nárokov mimo riešeného územia. Plocha v okolí stavby je dostačujúca pre zriadenie staveniska. Vlastníkom objektov je mesto Moldava nad Bodvou.

Opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky, súčasťou ktorej je projektová dokumentácia.
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 08:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Moldava nad Bodvou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Moldava nad Bodvou

Zadavatel IČ:
00324451

Kontaktní osoba:
Ing. Hilda Regulová Gajdošová, E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 82102

Zadavatel telefon:
+421 903 400 529


Zadavatel web:
http://www.moldava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211000-9
Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Řešíte rekonstrukci bytů? Chcete snížit v paneláku náklady na vytápění a ohřev? Rekonstrukce bytových domů přispívá ke zlepšení stavu objektu i podmínek pro bydlení. Stavební firma EKOČEK s.r.o. se o to postará. Revitalizujeme a opravujeme bytové domy, činžáky i panelákové byty. Působíme v okrese Brno-venkov, Znojmo a Mikulov. Zajišťujeme kompletní a kvalitní rekonstrukce pláště domu - zateplení fasády bytového domu, výměny oken i dveří, úprava lodžií a opravy společných částí domu - chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy, apod. Jsme jednička na opravy a rekonstrukce bytových a panelových domů.


Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Představujeme Vám firmu Petr Mach z okresu Mělník, která se zabývá kompletní stavební činností včetně rekonstrukcí domů a bytů. Zajišťujeme dodávky veškerých stavebních materiálů i obkladů a dlažeb. Máme bohaté zkušenosti především s rekonstrukcemi rodinných domů, bytových a nebytových prostor na klíč, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader. Součástí služeb je pokládka plovoucích podlah, montáž sádrokartonových podhledů a příček, půdní vestavby. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Působíme převážně v oblasti Prahy a ve Středočeském kraji.


Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Firma DAGETT 66, Vám zařídí kompletní projekt a zajistí Vám výstavbu nebo opravu domů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center. Kompletní služby staveb a rekonstrukcí obchodních domů je hlavní činností naší firmy a zajistíme Vám také havarijní servis, opravy a údržbu budov. Základem každé větší stavby je správný stavební rozpočet vytvořený na základě projektové dokumentace. Naše firma má bohaté zkušenosti v oboru a naši špičkoví pracovníci Vám poskytnou kvalitní a aktuální rozpočet, který Vás dovede k úspěšnému konci Vaší stavby. Naše služby obsahují také speciální práci, což je řezání železobetonu stěnovou pilou, které se používá pro dodatečné vyřezání otvorů pro dveře, okna, rozvody, k odstranění stěn, podlah, stropů při rekonstrukcích a opravách budov. Naše zkušenosti a kvality s výstavbou supermarketů ocenily významné společnosti jako je například společnost Kaufland Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., Julius Meinl, a.s., SPAR Česká obchodní společnost, s.r.o., Magnum CZ international, spol. s r.o., aj.


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice


Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

D-BAU s.r.o. Semily Máme letité zkušenosti s výstavbou rodinných domů na klíč. Nabízíme kompletní řešení zateplení domu, pomocí certifikovaného systému. Správné zateplení uspoří finance Vaší rodiny v zimě i v létě. Zajišťujeme: rodinné domy na klíč projektovou dokumentaci úřední povolení a architekta rekonstrukce, modernizace rodinných domů sádrokartony zateplování budov vestavby, nástavby podkrovních prostor stavební projekce demolice Neváhejte naši firmu D-BAU s.r.o. Semily ohledně výstavby rodinných domů na klíč kontaktovat.


Stavební firma zaměřena na výstavbu rodinných domů na klíč

Stavební firma zaměřena na výstavbu rodinných domů na klíč

Plánujete-li oslovit kvůli výstavbě domu stavební firmu v lokalitě Zlínský kraj, Hodonín, využijte bohaté zkušenosti firmy DAKA INVESTING s.r.o. v oblasti staveb a realit. Firma je zaměřená převážně na výstavbu rodinných domů na klíč, mimo to provádí rekonstrukce starších nemovitostí. Výhodou je, že zajistíme i související právní servis a realitní služby - výběr a nákup stavebního pozemku. Využít můžete také naše zkušenosti v realitách při prodeji nemovitostí - firemního objektu, domu či chalupy. Hlavní aktivity: - výstavba na klíč - rekonstrukce nemovitostí - nákup, prodej nemovitostí.