Servis chladicích jednotek, opravy klimatizačních zařízení Pfannenberg

EMS ELEKTRO s.r.o.

Servis chladicích jednotek, opravy klimatizačních zařízení Pfannenberg

Servis rozvaděčových chladicích jednotek Pfannenberg zajišťuje v České republice společnost EMS ELEKTRO s.r.o., oficiální zástupce pro prodej chladicích jednotek rozvaděčů, chlazení kapalin, signalizačních zařízení a různých průmyslových součástí německého výrobce Pfannenberg Europe GmbH.

ŽSR, Modernizácia koridoru , štátna hranica ČR/SR – Čadca – Krásno nad Kysucou (mimo), železničná trať

ŽSR, Modernizácia koridoru , štátna hranica ČR/SR – Čadca – Krásno nad Kysucou (mimo), železničná trať

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe s názvom "ŽSR, Modernizácia koridoru, štátna hranica ČR/SR - Čadca - Krásno nad Kysucou (mimo), železničná trať, 3. etapa".
Predmet zákazky je z dôvodu rôznych zdrojov financovania rozdelený do dvoch Sekcií nasledovne:
Dielo: ŽSR, Modernizácia koridoru, štátna hranica ČR/SR - Čadca - Krásno nad Kysucou (mimo), železničná trať, 3. etapa
Sekcia A: Čadca - Svrčinovec
Sekcia B: Svrčinovec (mimo) - štátna hranica ČR/SR
Ide o modernizáciu železničnej trate štátna hranica ČR/SR - Čadca - Krásno nad Kysucou (mimo). Železničná trať Žilina - Čadca je zaradená medzi tranzitné medzinárodné koridory na území SR ako súčasť PAN - európskeho koridoru č. VI. Žilina - Zwardoň - Gdynia a úsek Čadca - št. hranica ČR/SR je prepojením tohto koridoru s koridorom č. 3 v sieti ČD.
Účelom stavby je zmodernizovať jestvujúcu dvojkoľajnú železničnú trať a umožniť lepšiu prístupnosť k Transeurópskej dopravnej sieti a k dopravnej sieti susediacich štátov. Navrhovaná stavba musí spĺňať po realizácii požiadavky na zaistenie interoperability Európskeho železničného systému v zmysle zákona č. 513/2009 Z.z. o dráhach a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vyhlášky č. 350/2010 Z.z., predpisu ŽSR R2, platných technických špecifikácií interoperability a európskej legislatívy. Hlavným účelom stavby je zmodernizovať technickú infraštruktúru pre dosiahnutie parametrov v zmysle európskych dohôd AGC - európska dohoda o železničných magistrálach a AGTC - európska dohoda o najdôležitejších trasách medzinárodnej kombinovanej dopravy.
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.05.2021 08:30

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
JUDr. Marek Hlavatý

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45234100-7
Stavebné práce na výstavbe železníc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a opravy pozemních komunikací, příjezdových cest

Výstavba a opravy pozemních komunikací, příjezdových cest

Hledáte firmu, která se postará o výstavbu příjezdové cesty nebo cyklostezky? Potřebujete ve vašem městě nebo obci opravit pozemní komunikace? Znojemská stavební společnost DS DUMA se postará jak o výstavbu, tak i opravy pozemních komunikací a cest. Působíme v rámci celého Jihomoravského kraje. Zajistíme kompletní realizaci dopravních staveb včetně odborného poradenství, vypracování návrhů a dodání potřebných stavebních materiálů. Rekonstruujeme a stavíme silnice, příjezdové cesty a cyklostezky a další veřejné komunikace.


Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace a opravy veškerých komunikací v regionu Zlínský kraj provádí Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. Přijímáme stavební zakázky od právnických, fyzických osob, obcí a měst. Realizujeme místní, účelové komunikace a příjezdové, přístupové cesty i chodníky, parkoviště. Běžné činnosti: - na komunikacích - osazení betonových obrubníků, podkladní vrstvy, pokládka asfaltových betonů - zpevnění příjezdových, přístupových cest, odstavných ploch - vysprávky vozovek asfaltovým betonem - čištění komunikací, zimní údržba pro města.


Opravy vozovky - asfaltování, frézování, vysprávky silnic, sezónní údržba cest

Opravy vozovky - asfaltování, frézování, vysprávky silnic, sezónní údržba cest

O pravidelnou údržbu i opravy silnic v regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod se stará společnost Správa a údržba silnic Slovácka s.r.o. Provádí ucelené opravy i rekonstrukce částí vozovky formou frézování, asfaltování a také zajišťuje sezónní údržbu cest - zimní posyp a pluhování, sekání příkopů, zpevnění krajnic apod. Zajišťujeme práce nejen pro města a obce, ale také soukromé firmy - právnické i fyzické osoby. Hlavní aktivity: - výstavba místních komunikací, parkovišť, chodníků - oprava vozovek v regionu - údržba silnic v letním období a zimní údržbu silnic - údržba zeleně v okolí cest - pronájem dopravního značení - prodej - posypové soli, fyfrézované drtě, dlažebních kostek.


Mostní dřevěné konstrukce, ramenáty pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů

Mostní dřevěné konstrukce, ramenáty pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů

Výrobou a montáží mostních dřevěných konstrukcí a ramenátů pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů se zabývá společnost KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Jsme spolehlivým partnerem velkých stavebních firem nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Poskytujeme poradenství, návrhy řešení, vypracování projektu pro výrobu mostních dřevěných konstrukcí a příhradových ramenátů pro opravu a výstavbu mostů, podjezdů, nadchodů a podchodů. Při výrobě využíváme novou technologii Gang Nail a kvalitní materiály. Příhradové ramenáty pro mostní bednění lisujeme na unikátním válcovém lisu. Nabízíme neomezenou variabilitu tvarů včetně možnosti kombinace se systémovým bedněním. Využijte naše služby v oblasti projektování, výroby a montáže betonářského bednění, příhradových ramenátů pro mostní konstrukce na míru, konstrukcí bednění pro inženýrské stavby. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.


Dopravní stavby – stavba cest, silnic, komunikací pro obce, města

Dopravní stavby – stavba cest, silnic, komunikací pro obce, města

Hledáte v okolí Olomouce firmu, která se postará o kompletní realizaci dopravních staveb? Potřebujete ve Vaší obci nebo městě postavit novou cestu? Pak kontaktujte firmu VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Díky dokonale vybavené strojovému parku – pásové bagry, rypadla, rypadlonakladače, nakladače, sklápěcí nákladní automobily a další – jsme schopni se postarat o kompletní realizaci dopravních staveb, Zajistíme výstavbu veřejných komunikací i silnic pro obce a města v Olomouci a jeho širokém okolí.


Rekonstrukce, oprava i výstavba silnic a komunikací od firmy s dlouholetými zkušenostmi

Rekonstrukce, oprava i výstavba silnic a komunikací od firmy s dlouholetými zkušenostmi

Naše společnost JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu v oboru stavitelství již řadu let, proto máme bohaté zkušenosti, které jsou zárukou naší kvality. Specializujeme se na výstavbu, rekonstrukce i opravy dopravních staveb: - silnice - polní cesty - komunikace - účelové, místní, městské - chodníky - kruhové objezdy - odstavné i zpevněné plochy - parkoviště - cyklostezky - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme vlastním strojním vybavením a kvalitními pracovníky. Proto je naše práce vždy odvedena na špičkové úrovni. Realizujeme zakázky v rámci celého Moravskoslezského kraje. Těšíme se na spolupráci.