Certifikačný orgán Pôdohospodárskej platobnej agentúry

Certifikačný orgán Pôdohospodárskej platobnej agentúry

Predmetom zákazky je zabezpečenie plnenia úloh certifikačného orgánu Pôdohospodárskej platobnej agentúry vo vzťahu k výdavkom financovaným z Európskeho poľnohospodárskeho záručného fondu (ďalej len EPZF) a z Európskeho poľnohospodárskeho fondu pre rozvoj vidieka (ďalej len EPFRV) na finančné roky 2022-2024.

Odôvodnenie nerozdelenia zákazky podľa § 28 ZVO
Pri zvažovaní ne/rozdelenia zákazky na časti VO dostatočne zvážil všetky okolnosti, a predovšetkým však požiadavky vyplývajúce z legislatívy Európskeho únie.

Verejný obstarávateľ (ďalej aj VO") nerozdelil zákazku, pretože v súlade s platnou legislatívou Európskej únie musí určiť iba jeden certifikačný orgán, ktorý vykonáva komplex na seba nadväzujúcich činností, ktorých výsledkom je poskytnutie stanovísk (výrokov audítora) k účtovným závierkam poľnohospodárskych fondov za príslušný finančný rok.
Rozdelenie zákazky na časti preto nie je prípustné, t. j. je objektívne nerealizovateľné.
Legislatíva EÚ: Podľa článku 9 nariadenia (EÚ) č. 1306/2013 je certifikačný orgán verejný alebo súkromný audítorský orgán určený členským štátom. Ak ide o súkromný audítorský orgán a ak sa to vyžaduje podľa uplatniteľného práva Únie alebo vnútroštátneho práva, vyberá ho členský štát prostredníctvom verejného výberového konania.

Vzhľadom na vyššie uvedené je nerozdelenie predmetu zákazky na časti opodstatnené, odôvodnené a nepredstavuje porušenie princípov verejného obstarávania, ani obmedzujúce hospodársku súťaž. Navyše je možné, aby ponuku predložila aj skupina dodávateľov tvorená viacerými hospodárskymi subjektmi.

VO je presvedčený, že aktuálne na trhu pôsobí dostatok hospodárskych subjektov, ktoré dokážu poskytnúť celý predmet zákazky ako celok a na trhu existuje vhodné prostredie na realizáciu hospodárskej súťaže ako celku.
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.04.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Emília Gregorová

Zadavatel telefon:
+421 225 926 6232


Zadavatel web:
https://www.mpsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212000-3
Audítorské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Účetní služby pro firmy i OSVČ Praha – více času na podnikání

Účetní služby pro firmy i OSVČ Praha – více času na podnikání

Společnost EKMA PLUS, s.r.o. se sídlem v Praze nabízí služby vedení účetnictví a účetní služby firmám i OSVČ. Pokud podnikáte a na účetnictví nemáte dostatek času, je pro Vás tato nabídka ideálním řešením. Odborně vyškolení účetní, kteří si neustále doplňují vědomosti, se o Vaše účetnictví spolehlivě postarají a Vy tak budete mít více času na podnikání a rozvoj Vaší firmy. Kompletní účetní služby pro firmy i OSVČ od EKMA PLUS, s.r.o. nahradí interní účetní oddělení a vy tak ušetříte finanční prostředky a čas.


Účetní firma, zpracování a vedení účetnictví, komplexní účetní služby

Účetní firma, zpracování a vedení účetnictví, komplexní účetní služby

Pokud sháníte někoho, kdo Vám zpracuje účetnictví, neváhejte a obraťte se v Brně na účetní firmu v Brně - BELL consulting s.r.o. Naše firma BELL consulting s.r.o., se zabývá komplexními ekonomickými službami se zaměřením na vedení účetnictví. Provádíme veškeré ekonomické služby a vedení účetnictví. Zpracujeme, zkontrolujeme a vedeme účetnictví vše na míru dle požadavku klienta. Nabízíme také komplexní software pro vedení bezplatného účetnictví. Zajistíme komplexní právní a ekonomické služby, založení či likvidace společností, staráme se o mzdovou a personální agendu a daňové poradenství. Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci.


Účetní poradenství - vedení a kompletní zpracování účetnictví i daňového přiznání

Účetní poradenství - vedení a kompletní zpracování účetnictví i daňového přiznání

Přenechejte své starosti s účetnictvím profesionálům a zbavíte se tak zbytečného stresu a účetních chyb. Deusz - Účetní kancelář Ing. Edita Szwedová z Havířova má v týmu zkušené a kvalitně proškolené kolegy, kteří se Vám rádi postarají o veškeré účetní služby. V rámci služeb se Vám postaráme o: - zpracování daňového přiznání a daňové evidence - vedení účetnictví - daňové a účetní poradenství - účetní audit - zpracování účetní závěrky, dlouhodobých směrnic z oblasti účetnictví, knihy jízd i denních tržeb - zaúčtování všech dokladů - vedení skladového hospodářství, knihy závazků a pohledávek, peněžního a účetního deníku, hmotného dlouhodobého majetku - inventarizace majetku a zásob - pravidelný svoz dokladů - zastupování před úřady. Našimi klienty jsou fyzické osoby, malé a střední firmy, ale také velké korporace. Vždy se snažíme, aby naše práce byla odvedena kvalitně a naši klienti byli maximálně spokojeni.


Nezávislé audity a prověrky, přezkoumání hospodaření a ověření dotací

Nezávislé audity a prověrky, přezkoumání hospodaření a ověření dotací

Společnost AUDIT - DANĚ, spol. s r.o., která sídlí v Brně, se zaměřuje na zpracování nezávislých auditů, přezkoumání hospodaření a ověření dotací. Naši auditoři v oblasti auditu provádí: - nezávislé audity účetních uzávěrek českých společností - výzkumné organizace, - - zdravotnická střediska, školy - nezávislé audity tuzemských dceřiných společností zahraničních vlastníků Provádíme také prověrky a přezkoumání hospodaření u : - obcí a dobrovolných svazků obcí - škol, školských zařízení a dalších příspěvkových organizací - územních samosprávných celků Našim klientům ověřujeme navíc i dotace z různých programů, jako je MŠMT, NROS, OPRLZ (OPLZZ), MPSV nebo OPVK. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Mzdové poradenství, zpracování mezd a mzdové účetnictví nechejte na nás

Mzdové poradenství, zpracování mezd a mzdové účetnictví nechejte na nás

Zpracování mezd je něco, čemu se nevyhne žádná malá firma s pár zaměstnanci, ani velká firma zaměstnávající stovky lidí. V DÚOPAM Ostrava víme, jak na to. Mzdové účetnictví však nemusíte ve vaší firmě zpracovávat sami a veškeré úkony od zpracování mezd až po pracovní smlouvy či příkazy k úhradě můžete nechat na nás. Postaráme se o veškeré pracovní smlouvy vašich zaměstnanců, vyřídíme přihlášení i odhlášení vašich pracovníků u sociální správy a jednotlivých zdravotních pojišťoven, a zajistíme také vedení evidence zákonného pojištění i evidence o kvalifikaci. Co se týče samotných mezd, nabízíme jejich kompletní zpracování pro malé i velké organizace, včetně vytvoření mzdových a výplatních pásek, a samozřejmostí je i vytvoření rekapitulace mezd. Rádi vám vypracujeme také přehledy pro sociální správu a zdravotní pojišťovny a zpracujeme příkazy k úhradě. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv požadavky či otázkami, rádi vám představíme veškeré možnosti z naší nabídky mzdového účetnictví. Poskytujeme také mzdové poradenství. Věnujte se naplno rozvoji vaší firmy či organizace a neztrácejte čas se starostmi okolo zpracování mezd - o to se postaráme za vás.


Poskytování účetních a poradenských služeb, daňová evidence Zlín, zastupování na úřadech

Poskytování účetních a poradenských služeb, daňová evidence Zlín, zastupování na úřadech

Představujeme Vám firmu AXIDIS s.r.o. ze Zlína, která svým klientům nabízí kompletní vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence. Naši vyškolení odborníci jsou vždy ochotni podat pomocnou ruku v oblasti nových zákonů a nařízení nejen v podnikání. Naším zaměřením je kompletní vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Dále Vám rádi pomůžeme se zpracováním daňového přiznání, s účetními uzávěrkami, s výkazy a přehledy pro státní orgány, s účetnictvím pro firmy v konkurzu, se zastupováním klientů před úřady státní zprávy, s daňovým poradenstvím, s likvidací firmy. Naše firma AXIDIS s.r.o. ze Zlína také nabízí možnost přístupu klientovi do jeho účetnictví prostřednictvím internetu. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod vrškem 5360, Zlín.