Výměna oken dvorní a části uliční fasády ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta, Praha 3

Výměna oken dvorní a části uliční fasády ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta, Praha 3

Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele, který v ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta, ul. Vlkova 31/800, Praha 3, odstraní zchátralá stávající okna ve dvorní a částečně i v uliční fasádě a následně vyrobí a namontuje 141 kusů, dřevěných převážně špaletových oken, dvoje dřevěné vstupní dveře, a to vše s kováním. U nově namontovaných oken budou vyměněny vnitřní parapety a bude provedena oprava omítky a malby v rozsahu dotčených ploch stěn. Dodavatel současně zajistí likvidaci vzniklého odpadu. Touto rekonstrukcí oken dojde ke zlepšení tepelně izolačních vlastností objektu. Osazení nových oken a dveří bude provedeno do stejné pozice, jako je dnešní vnější líc oken. Montáž bude provedena dle požadavku TNI 746077. Všechna měněná okna budou barevně sjednocena. Kování ze stávajících oken bude v maximální možné míře použito na nových oknech. Samotná budova se nachází v památkově chráněném území v obvodu městské části Praha 3.Projekt na akci zpracovala projektová kancelář SUNCAD.
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 08:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 3

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 3

Zadavatel IČ:
00063517

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo náměstí 700/9

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Mgr. Bohumil Cirek

Zadavatel telefon:
+420 222 116 247

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha3.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Hledáte firmu, která by Vám poradila s výběrem a montáží střešních oken v půdním prostoru? Společnost Intezo Ing. Petra Kazického v Ostravě je Vám k dispozici po celém Moravskoslezském kraji. Zabýváme se zaměřováním a montáží střešních oken, která se stala nedílnou součástí budov. Díky nim prosvětlíme a opticky zvětšíme podstřešní objekt a získáme možnost odvětrávání. Z Vašich nevyužitých půdních prostor získáte kvalitní a útulné bydlení nebo kancelář. Realizujeme také individuální požadavky, týkající se atypických tvarů, rozměrů a barvy oken. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří jsou připraveni Vám při výběru střešních oken poradit!


Útulné zimní zahrady z přírodních materiálů - výroba a prodej

Útulné zimní zahrady z přírodních materiálů - výroba a prodej

Chcete příjemné místo, kde můžete trávit volný čas s rodinou po celý rok? S jeho vytvořením Vám pomůže naše společnost TESKO Kolovrat s.r.o. z Březové na Opavsku, která dodává moderní zimní zahrady. Zahrady vyrábíme ze dřevěných profilů IV68, IV78 a IV88. Konstrukční rám je tvořen nosnými lepenými hranoly 14/14 a 14/18. Hranoly jsou povrchově upraveny spolu s výplněmi prosklených stěn ve stejném odstínu. Střechu lze sestrojit dvěma způsoby. Prvním způsobem je prosklená střešní konstrukce s hliníkovými zasklívacími profily, které jsou instalovány na lepené nosné hranoly a osazeny bezpečnostním sklem. Levnějším řešením a bez nutnosti zastiňování v letním období je klasická střešní konstrukce s krytinou. U této varianty lze podhledy střechy doplnit sádrokartonem či obložit palubkami v přírodním dekoru. Odvětrávání je řešeno formou prodloužených otvíračů ve ve vyšších místech. Naše zahrady můžete najít v regionech Ostrava, Opava, Prostějov, Olomouc, Šumperk, Frýdek Místek, Jeseník a Nový Jičín.


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Kyvné střešní okno s tepelným límcem a filtrem proti hmyzu – nákup na e-shopu

Kyvné střešní okno s tepelným límcem a filtrem proti hmyzu – nákup na e-shopu

Potřebujete nutně střešní okno a nechcete čekat, než Vám jej vyrobí firma na zakázku? Hledáte e-shop se širokým sortimentem střešních oken? Kyvná střešní okna KEYLITE nakoupíte z pohodlí domova na e-shopu firmy ANDĚL CZ. Prodáváme dřevěná kyvná střešní okna s impregnovaným a lakovaným borovicovým profilem v široké škále rozměrů. Lemování a profily střešního okna jsou vyrobené z vysoce kvalitního lakovaného hliníkového plechu v šedé nebo červení barvě. Okno má funkci mikroventilace ve spodní části křídla a jsou zasklena dvojsklem. Objednat si také můžete kyvná střešní okna opatřená filtrem proti hmyzu a tepelným límcem.


Bezpečnostní a vchodové dveře BENEDOOR, prodej, montáž a servis

Bezpečnostní a vchodové dveře BENEDOOR, prodej, montáž a servis

Jste-li z okolí Moravského Krumlova a potřebujete nové bezpečnostní a vchodové dveře, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, dodává a montuje bezpečnostní a vchodové dveře BENEDOOR. Dveře jsou vyráběny v klasických rozměrech, což je důležité například při rekonstrukci, kdy se dají osadit dveře do původní zárubně. Tato zárubeň lze zateplit. Dveře mají hlavní zámek 3. bezpečnostní třídy a ještě další přídavný zámek. Mimo uzamykání, mají i pasivní čepy proti vysazení křídla ze zárubně. Pokud chcete zvýšit bezpečnost, lze z venkovní strany vložit ocelový plech a dveře navíc opatřit vícebodovým bezpečnostním zámkem s použitím bezpečnostní zárubně. Předností dveří BENEDOOR jsou skvělé tepelné i zvukové izolační vlastnosti. Více informací o dveřích najdete na našich webových stránkách.


Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Moderní dveře, které Vám budou sloužit mnoho let si jistě vyberete na prodejně firmy BRITRA ZLÍN s.r.o. v Otrokovicích. Máme největší výběr venkovních a vnitřních dveří v regionu Zlín. Vystaveno je stabilně přes 60 vzorkových modelů. Na prodej máme dveře Sapeli, Masonite, Topdoors, Vrána a Korco. Zajistíme montáže včetně zárubní. Také dodáme ke dveřím kování a další doplňky. Vnitřní dveře do bytu, domu: - laminátové Masonite, Topdoors, Sapeli, Korco - dýhované Topdoors, Sapeli - celoskleněné Stylus Venkovní dveře: - vstupní do bytu MRB Bedex - bezpečnostní, protihlukové, protipožární - vchodové do domu Loprais - z masivu, palubkové, plechové. Využijte akce a pořiďte vybrané typy dveří ve výprodeji.