Polytechnické vzdělávání ve 21. století

Polytechnické vzdělávání ve 21. století

Předmětem plnění je:
• komplexní rekonstrukce vnitřních prostor pavilonu odborné výuky vč. vybudování bezbariérového WC
• dodávka a instalace odborného vzdělávacího vybavení pro odborné učebny dílen a odbornou učebnu kuchyňky

Zadavatel přitom vymezuje pro realizaci veřejné zakázky následující dílčí části:
1) Stavební úpravy pavilonu odborné výuky
2) Vybavení odborných učeben

Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu 92. výzvy IROP „Polytechnické vzdělávání ve 21. století“, reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/19_116/0013163.
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny

Originální záznam:

Okres:
Louny

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 260 260 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny

Zadavatel IČ:
61357421

Zadavatel ulice:
Komenského alej 749, 438 01 Žatec

Zadavatel PSČ:
438 01

Zadavatel obec:
Žatec

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Srp, ředitel

Zadavatel telefon:
+420 724 238 228

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.komenacek.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavební úpravy školních budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní opravy historických památek a objektů

Kompletní opravy historických památek a objektů

Sháníte firmu, která má bohaté zkušenosti s opravou historických památek? Potřebujete provést opravu kaple, kostela nebo jiného objektu? Obraťte se na stavební firmu Jaromír Vyhnálek z Jemnice. Postaráme se o opravu historických budov a objektů , a to nejen v Jemnici, Slavonicích, Dačicích, Telči, ale i v Jihlavě. Zajistíme kompletní opravy historických památek – počínaje fasádou přes schody až po podlahy, stropy, malby a celý interiér těchto objektů. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat.


Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Poptáváte-li kompletní vybavení do vašeho firemního provozu, obraťte se na firmu Ploberger s.r.o. ze Znojma, která je ve svém oboru opravdu profesionálem. Zajistíme veškerou techniku vaši dílny či provozu od nářadí až po složitější zařízení. Například nářadí naleznete u nás v těchto kategoriích: - ruční, šroubovací, řezné, brusné, elektro - pro obrábění a řezání závitů Nedílnou součástí našeho sortimentu je : - měřící technika, dílenské, průmyslové a stavební potřeby - pracovní ochrana, výstražné oděvy, stroje a zařízení - spojovací materiál a jiné vybavení V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, se vším vám rádi poradíme.


Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Řešíte rekonstrukci bytů? Chcete snížit v paneláku náklady na vytápění a ohřev? Rekonstrukce bytových domů přispívá ke zlepšení stavu objektu i podmínek pro bydlení. Stavební firma EKOČEK s.r.o. se o to postará. Revitalizujeme a opravujeme bytové domy, činžáky i panelákové byty. Působíme v okrese Brno-venkov, Znojmo a Mikulov. Zajišťujeme kompletní a kvalitní rekonstrukce pláště domu - zateplení fasády bytového domu, výměny oken i dveří, úprava lodžií a opravy společných částí domu - chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy, apod. Jsme jednička na opravy a rekonstrukce bytových a panelových domů.


Kvalitní spojovací materiál, nářadí a nástroje - nejširší výběr v železářství v Brně

Kvalitní spojovací materiál, nářadí a nástroje - nejširší výběr v železářství v Brně

Tradiční a jedinečné železářství s nejširším výběrem kvalitního spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů je Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Navštívit náš můžete v železářství ve Feroně Brno na Víděnské 89 nebo využijte naši nové služby - Internetový rezervační systém, kde si zboží rezervujete přes internet a po té si ho vyzvednete a zaplatíte na prodejně. Máme opravdu široký výběr spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů: - šrouby a šroubky, matice, podložky, hřebíky - ruční elektrické nářadí pro profesionály - šroubováky, dláta, nástroje pro opracování dřeva - pásové pily - pilníky - vázací a upínací prostředky a další. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Chcete si pořídit kvalitní nářadí, ale nemáte čas ani chuť chodit po obchodech? Na našem eshopu si můžete jednoduše vybrat profesionální elektrické ruční nářadí značky Milwaukee a další produkty přímo z pohodlí vašeho domova! V naší nabídce nářadí můžete vybírat z: - elektrických kladiv, - brusek, - vrtaček, - šroubováků, - fréz, - pil, - nůžek na kov aj. Kromě samotného prodeje pro vás zajistíme také servis, ať už záruční či pozáruční a další příslušenství i spotřební materiál, který je pro nářadí potřebný: - vrtáky, - brusné a řezné kotouče, - korunky, - pilky a spoustu dalších. Objednejte si pohodlně a rychle nářadí Milwaukee, které je zárukou kvality a profesionality!


Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Firma Weldpoint ze Zakřan na Brněnsku se zabývá prodejem zařízení pro čištění nerezu. K dispozici máme stroje určené pouze k čištění nerezu, ale i kombinované stroje, které umožňují čištění, leštění a zároveň značení nerezu. Vybrat si můžete z několika modelů Inoxliner zařízení s různou funkčností a výkonem: - na čištění TIG, MIG/MAG svarů - nerezových ploch a leštění uhlíkovým štětcem a uhlíkovou elektrodou - Inoxliner MEGALINER 2500 S+, Inoxliner PRO, Inoxliner ECO2, Inoxliner DUO a základní model Inoxliner UNO. Rychlejší a účinnější čištění pak zajistí dílenský vozík iServe Caddy s automatickým čerpadlem - získáte tak mobilní mořící zařízení s automatickým podáváním čistícího elektrolytu. Díky použití technologie štětců z uhlíkových vláken snadno odstraníte nečistoty a oxidy bez poškození povrchu nerezu