Opravy a údržby CAS - celkové opravy

Opravy a údržby CAS - celkové opravy

Předmětem VZ je v souladu s § 131 zákona uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na provádění celkových oprav (dále jen „dílo“) cisternových automobilů stříkacích - CAS 32 T-815 (dále jen „vozidlo“) na území České republiky. Plnění díla bude probíhat prostřednictvím dílčích VZ (dále jen „dílčí VZ“)
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Slavomír Gavenda

Zadavatel telefon:
+420 973 230 117

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50114000-7
Opravy a údržba nákladních automobilů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoservis, který provede diagnostiku závad a opraví osobní i nákladní vozy všech značek

Autoservis, který provede diagnostiku závad a opraví osobní i nákladní vozy všech značek

Porouchal se Vám vůz a hledáte autoservis na který se můžete spolehnout? Autoservis, který má špičkové vybavení a diagnostiku závad a samotné opravy provádí ve velice krátkém čase a za rozumnou cenu? Obraťte se na autoservis JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova, který se specializuje na osobní i menší nákladní vozy. V autoservise JT auto - pneu servis s.r.o. se zabýváme především těmito činnostmi: - běžné opravy všeho druhu - oprava karoserie vozů po nehodě, výměna poškozených dílů - kontrola vozidla před STK - výměna pneumatik Díky naší dobré pověsti máme klientelu v rámci celého Olomouckého kraje. Můžete se s námi spojit buď telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na spolupráci.


Příprava vozu na STK, provedení-oprava motorů, karoserií, brzd

Příprava vozu na STK, provedení-oprava motorů, karoserií, brzd

V autoservisu Petr Došlík Kroměříž provádíme opravy motorů, brzd, karoserií vozidel všech značek a další práce související s přípravou vozu na STK včetně zajištění jejího provedení. Další práce - výměny čelních skel, výměny rozvodů, pneuservisní služby apod. Na zavolání provádíme odtah vozidel a asistenční služby v případě nehody nebo technické závady na silnici - v Kroměříži a okolí - tel.: 775299532. Provádíme i generální opravy motorových vozidel. Na prodej máme většinu potřebných dílů, případně náhradní díly pro Vás objednáme. Autoservis Došlík se zaměřuje na opravy motorových vozidel SEAT, VOLKSWAGEN, ŠKODA, AUDI i další značky.


Pravidelná výměna oleje, palivového či plynového filtru - dlouhodobá životnost Vašeho automobilu

Pravidelná výměna oleje, palivového či plynového filtru - dlouhodobá životnost Vašeho automobilu

Pravidelná výměna oleje nebo palivových či plynových filtrů je nutná ke správnému chodu Vašeho automobilu. V Autoopravně Aleš Lengál Vám zajistíme kvalitně provedenou práci a jistotu, že Vaše auto bude v pořádku. Filtr chrání motor a palivovou soustavu před nečistotami z paliva. Čistota palivového filtru Vám zajistí správný chod Vašeho automobilu a jeho pravidelnou výměnou předejdete zbytečným nákladům. Výměna palivového filtru se doporučuje v intervalu jednoho roku, případně podle počtu ujetých kilometrů. Plynové filtry stejně jako filtry palivové slouží k oddělení nečistot od provozního zanesení. Pravidelná výměna plynových filtrů je jedním z nejdůležitějších servisních činností spojených s LPG.  Náš tým Vám zajistí specializované mechanické práce aby Vám auto mohlo sloužit jako kvalitní dobře fungující stroj.


Opravy a výměna brzd Opava - brzdové systémy a kvalitní díly IVECO

Opravy a výměna brzd Opava - brzdové systémy a kvalitní díly IVECO

Brzdový systém je rozhodujícím faktorem bezpečnosti vozidla a musí být plně přizpůsoben typu vozidla a jeho určení. Ve společnosti TQM - holding s.r.o. se sídlem v Opavě Vám můžeme ukázat výhody originálních produktů a nabídnout brzdové systémy IVECO, které jsou zárukou následujících faktorů: - kratší brzdná dráha - méně časté vyřazení vozidla - tiché brzdění bez vibrace - dlouhá životnost - vysoká bezpečnost a pohodlí. Kotouče IVECO mají velkou odolnost díky vysokému obsahu hliníku a lamelové litiny, což je nejlepší materiál proti deformaci a trhlinám. Zajistí Vám dlouhou životnost, na které se podílí patentované větrání kotoučů, díky čemuž mají kotouče odolnost vyšší než 800°C. Také Vám nabídnou vysokou stabilitu, protože jsou systematicky testovány a vyráběny podle nejpřísnějších standardů. A v neposlední řadě nabízí vysokou bezpečnost oproti konkurenci a mají kratší nouzové brzdění. Kromě kotoučů nabízíme i kvalitní destičky ProTecS, které mají tyto vlastnosti: - rychlá a snadná výměna v dílně - pružina v destičkách je již namontovaná a nehrozí tak riziko instalace již použitého dílu - pružina zajišťuje správnou polohu destiček a úplný brzdný výkon - méně hluku a vibrací.


Autoservis - autoopravna, opravna osobních aut, servis vozidel, výměna oleje

Autoservis - autoopravna, opravna osobních aut, servis vozidel, výměna oleje

Sháníte spolehlivý, kvalitní a především profesionální autoservis pro své vozidlo? Autoopravna KFK s.r.o. v Ostravě - Vítkovicích je přesně takový servis, jaký potřebujete. Nabízíme komplexní autoservisní a pneuservisní služby u osobních i dodávkových vozů: - opravy aut - servis vozidel - opravy a přezutí pneumatik - výměna kol - mechanické, karosářské práce - diagnostika elektroniky, motoru - příprava vozů na STK - laserová geometrie náprav - výměna tlumičů, výfuků, brzd, filtrů a olejů - plnění, servis, desinfekce klimatizace - drobné elektropráce. Navštivte náš autoservis a připojte se k řadě našim spokojeným zákazníkům!


Servisní partner Arval – operativní leasing se servisem a údržbou automobilu včetně výměn pneu

Servisní partner Arval – operativní leasing se servisem a údržbou automobilu včetně výměn pneu

Využijete-li možnost operativního leasingu vozidla u společnosti Arval, máte vše bez starostí, od odpovědnosti za rizika, náklady i služby. Každý automobil musí pravidelně navštěvovat servis, aby se zajistilo jeho bezvadné fungování. Pokud budete mít operativní leasing od Arvalu, o údržbu, pravidelný servis vozů Škoda a Fiat včetně výměny pneumatik se Vám postará autoservis RM Alt, s.r.o., který je jejich smluvním partnerem a specializuje se na kompletní autoservisní práce. Pokud budete potřebovat servis auta, objednejte se k nám a při návštěvě předložíte kartičku Arvalu, abychom mohli identifikovat vozidlo. Společně sepíšeme zakázkový list a o vše ostatní se už postaráme my.