Studie pro využití pozemků města v centrum Dobřichovice Areál 1 a Areál 2

Studie pro využití pozemků města v centrum Dobřichovice Areál 1 a Areál 2

Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu na novou dispozici AREALU 1 A AREÁLU 2, kdy zejména bude kladen důraz na architektonický výraz vzhledu radnice a víceúčelového sálu a z toho plynoucí čitelnosti významu ve struktuře sídla a dále pak zpracování možností parkování, které je pro město důležité.
Veřejná zakázka vložena:
19.03.2021 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení soutěže o návrh

Zadavatel:
Město Dobřichovice

Originální záznam:

Okres:
Praha-západ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Dobřichovice

Zadavatel ulice:
Vítova 61, 252 29 Dobřichovice

Zadavatel PSČ:
252 29

Zadavatel obec:
Dobřichovice

Kontaktní osoba:
ELCOS GROUP s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 255 709 5474

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dobrichovice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Architektura, projektová činnost ve výstavbě Praha, návrhy interiérů a 3D vizualizace, montáž TČ

Architektura, projektová činnost ve výstavbě Praha, návrhy interiérů a 3D vizualizace, montáž TČ

Představujeme Vám firmu AmanTop s.r.o. Praha, která poskytuje komplexní služby v oblasti architektury, pozemních staveb a techniky prostředí od návrhu po realizaci. Zkušený tým architektů a inženýrů nabízí pomoc při 3D vizualizaci, návrhy interiérů, autorský dozor při realizaci, provádění stavebních a montážních prací, montáže tepelných čerpadel, jednání s příslušnými úřady a další. Naše služby: - architektura a projektová činnost ve výstavbě - provádění staveb, jejich změn a odstraňování - dodávka a montáž TČ, ÚT A ZTI - inženýrská činnost Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, sídlíme na adrese Vilímovská 1484, Praha.


Kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace

Kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace

Brněnská firma PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o. Vám zapracuje projektovou dokumentaci od provedení stavby přes rozpočet a průzkum projektu a až po stavební povolení. V současné době se firma zaměřuje především na průmyslové stavby a stavby v oblasti veřejného sektoru. Ale své služby poskytujeme i pro: - provozní a výrobní objekty - objekty občanské vybavenosti - bytové a rodinné domy - projekty pro vodovody, kanalizace a veřejné osvětlení Nabízíme kompletní služby mezi něž patří: - architektonická dokumentace - statické výpočty - zaměření stávajícího stavu objektu - stavebně technické průzkumy - tendrové a prováděcí dokumentace Kompletní nabídku našich služeb najdete na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte pomocí emailové adresy. Naši odborní zaměstnanci Vám rádi odpoví na Vaše dotazy.


Bytové interiéry na klíč pro útulný domov - 3D návrhy, poradenství a realizace

Bytové interiéry na klíč pro útulný domov - 3D návrhy, poradenství a realizace

Nevíte jak udělat ze čtyř holých stěn útulný a příjemný interiér? Pozvěte si odborníky z firmy MYDOS, která se zaměřuje na bytové interiéry na klíč. Poskytneme vám 3D návrhy, poradenství a vše zrealizujeme. Bytové interiéry nás opravdu baví, vždy hledáme optimální řešení a realizujeme originální nápady. Rádi tvoříme místo, na které se těší celá rodina. Pomůžeme vám s novou kuchyní, obývacím nebo dětským pokojem, koupelnou, ložnicí nebo vstupním prostorem. Nezapomínáme ani na šatny, komory nebo garáže. Také se vždy snažíme pochopit nároky zákazníků, respektovat jejich názory i nápady. Pokud tedy toužíte po novém, útulném interiéru, pak nás neváhejte kontaktovat.


Architekt – projekty, návrhy domů, 3D vizualizace, domy ve svahu

Architekt – projekty, návrhy domů, 3D vizualizace, domy ve svahu

Rozhodli jste se pro stavbu vašeho vysněného domu, ale nejste si jisti, jak by měl dům vypadat z praktického i estetického hlediska? Architektonický mezinárodní ateliér Ing. arch. Hana Liškutínová je pro vás tou nejlepší volbou! Pro váš dům vytvoříme projekt, návrh i 3D vizualizaci a zajistíme, aby byl: - funkční, - účelný, - praktický, - moderní, - maximálně prostorově využit. Jsme zde pro vás i v případě, že je váš pozemek ve svahu a potřebujete zde dům umístit. Nic pro nás není překážkou! Kontaktujte nás a my pro vás vytvoříme návrh domu, ve kterém se budete cítit skvěle za všech okolností! Těšíme se na naši spolupráci!


Návrhy interiérů na míru – rodinné domy, veřejné objekty

Návrhy interiérů na míru – rodinné domy, veřejné objekty

Individuální přístup, precizní provedení práce a kladení důrazu na přání klienta – všechny tyto aspekty dodržuje při realizaci interiérů na míru architektonická kancelář DISprojekt, s.r.o. z Třebíče. Bez problému vytvoříme návrh interierů na míru jak pro rodinné domy, byty tak i veřejné prostory, jako jsou restaurace, kanceláře, čekárny, studia, recepce. Aby byla výsledná podoba interiéru našim klientům co nejvíce příjemná, bereme během vytváření návrhu interiéru na míru v potaz mnoho aspektů – jednak klientova přání, představu o výsledné podobě interiéru, ale také barvy, velikost místnosti, rozmístění zařizovacích předmětů a samozřejmě také množství přirozeného světla v místnosti. Veškeré naše nápady a myšlenky následně našim zákazníkům představujeme pomocí 3D vizualice, aby měl náš zákazník jasnou představu a podobě budoucího interiéru vytvářeného na míru.


Návrhy interiérů a kancelářských prostor pro atraktivní a příjemné prostředí

Návrhy interiérů a kancelářských prostor pro atraktivní a příjemné prostředí

Poskytneme vám komplexní služby v oboru tvorby a realizace interiérových řešení: - návrh interiérů, kancelářských prostor, komerční interiéry - architektonické návrhy - rekonstrukce interiérů - změna bytových nebo nebytových prostorů - restyling - homestaging - redesig - kompletní projekt rekonstrukcí v oblasti bydlení - nákup zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti na stavebním trhu. Vyzkoušejte nás a sami se přesvědčte o našich kvalitních službách.