Poptávám kamenické práce

Poptávám kamenické práce

Mám zájem o jmenný nápis na hrobku na hřbitově v Klokotech.
Nevím však, zda tuto službu též nabízíte. Pokud ano, budu ráda, když mi napíšete cenu za písmeno, byť předběžnou.
Předem děkuji za vaši odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
19.03.2021 09:03

Platnost poptávky:
19.04.2021 09:00

Kontaktní osoba:
Kremerová Iveta

Kontaktní email:

Telefon:
+420 607 216 390

Okres:
Tábor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební kamenné a interiérové prvky ze žuly, pískovce, mramoru - výroba pro stavebnictví

Stavební kamenné a interiérové prvky ze žuly, pískovce, mramoru - výroba pro stavebnictví

Poptáváte moderní designové prvky pro stavebnictví? Pak vsaďte na naši společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. V okolí Letovic a Svitav dodáváme nejrůznější kamenné interiérové prvky ze žuly, pískovce, mramoru a jiných přírodních materiálů. Žádaným trendem v oblasti stavebnictví jsou právě kuchyňské, pracovní a koupelnové desky, dlažby, parapety, terasy a obklady schodů. Chcete-li ozdobit vnitřní a venkovní prostory, pak jistě oceníte naše kamenné koule a balustrády. Také dekorační předměty, jako jsou svícny, vázy, popelníky, pokojové fontánky a zahradní kašny. Máte specifické požadavky? Téměř vše zvládneme vyrobit na míru a ve špičkové kvalitě.


Opravy a renovace hrobů - profesionální rekonstrukce a obnova starších hrobů

Opravy a renovace hrobů - profesionální rekonstrukce a obnova starších hrobů

Potřebujete opravit či obnovit starší hrob? Obraťte se na spolehlivé kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED působící po celém okolí Ostravy i Opavy. Provádíme profesionální renovace, opravy a rekonstrukce starších hrobů všech velikostí. Pokud tedy hrob nevypadá jako dříve, je na čase provést kompletní renovaci a navrátit tak původní vzhled. Hrob opravíme, včetně zašlého písma a provedeme další důležité úpravy, aby Vaši blízcí měli důstojné místo odpočinku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pokládka kamenných dlažeb Vyškov, kámen pro vodní stavby, kámen v nepravidelných tvarech

Pokládka kamenných dlažeb Vyškov, kámen pro vodní stavby, kámen v nepravidelných tvarech

Pokládka a osazení kamenných výrobků, dlažby a obruby z přírodního kamene, stavby a opravy komunikací, chodníků, parkovacích ploch, historických center ve městech, vjezdy do garáží, stavby propustků, hospodářských vjezdů a příkopů, to vše Vám zajistí firma Dlažby KD, kterou provozuje pan Aleš Dvořák. Působnost firmy je na celém území České republiky. Naše firma Aleš Dvořák - Dlažby KD z Vyškova provádí kamenické a dlaždičské práce především pro historické části měst. Provádíme repase, popřípadě částečné nebo úplné náhrady původních dlažeb. Součástí služeb jsou zemní a výkopové práce, parkové úpravy a poradenství v oboru. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tržiště 169/6, Vyškov.


Kamenné pomníky a pomníčky pro domácí mazlíčky a zvířata - psy, kočky a koně

Kamenné pomníky a pomníčky pro domácí mazlíčky a zvířata - psy, kočky a koně

Chcete mít důstojnou památku na zesnulého domácího mazlíčka? Mezi nejžádanější možnosti patří pomníky z přírodního či umělého kamene, které vyrábí naše společnost KÁMEN KLAPER, s.r.o. z Kojetína. Působíme v Přerově, Olomouci, Prostějově, ale také Kroměříži, Brně a Vyškově. Prodáváme kamenné pomníky a pomníčky pro psy, kočky, koně, křečky, morčata, papoušky a jiná zvířata. Každý domácí mazlíček je jedinečný, a jistě si zaslouží mít svou vlastní pietní památku. Na přání vám vyrobíme originální pomník s datem narození a úmrtí, jménem či fotografií. Objednávat můžete na uvedených kontaktech nebo v našem e-shopu, kde stačí uvést vaše veškeré požadavky. Samozřejmostí je pro nás vstřícný přístup ke každému zákazníkovi a precizně odvedená práce.


Kuchyňské pracovní desky z umělého nebo přírodního kamene - výroba na míru

Kuchyňské pracovní desky z umělého nebo přírodního kamene - výroba na míru

Plánujete rekonstrukci kuchyně? Pak vsaďte na kamenné pracovní desky od naší společnosti HP Kámen s.r.o. z Hulína. Své služby včetně montáže realizujeme v Kroměříži, Zlíně, Uherském Hradišti, ale také Olomouci, Brně nebo Ostravě. S dlouholetými zkušenostmi v oboru vyrábíme na míru kuchyňské desky, které si Vás získají vysokou odolností, dlouholetou životností, jednoduchou údržbou, ale také exkluzivním designem, který pozvedne úroveň Vaší kuchyně. Samozřejmostí je zpracování 3D návrhu, vyfrézování okapových drážek a spádových ploch včetně umístění varné desky, dřezu a otvorů na vodovodní baterie. Desky dodáváme v široké škále materiálů, vzorů a barevných odstínů. Svou oblibu si získal přírodní kámen (žula, mramor, kvarcit), umělý kámen (Technistone, Silestone) i keramika. Na přání zpracujeme hrany do různých profilů. Vyberte si provedení desky podle Vašeho vkusu a zavolejte nám!


Kamenictví Praha, fasádní obklady, obklady, dlažby koupelen, kamenné dekorativní stěny, podlahy

Kamenictví Praha, fasádní obklady, obklady, dlažby koupelen, kamenné dekorativní stěny, podlahy

Představujeme Vám firmu Kámen Burda z Prahy, která provádí kompletní kamenické práce včetně zaměření a montáže. Specializujeme se na exkluzivní zpracování kamene z osvědčených lomů. Jsme schopni zajistit dovoz materiálu i z druhé strany světa. U velkých projektů úzce spolupracujeme s architekty, designéry a konstruktéry. Realizace: - dekorativní stěny - fasádní obklady - kuchyňské desky - instalace onyxových stěn - schodiště v interiéru i exteriéru - repasování zámecké podlahy - obklady, dlažby koupelen - obklady krbů. Úspěšné kamenné realizace si můžete prohlédnout na našich stránkách Kámen Burda. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Žalanského 29/36, Praha.