Kolejové konstrukce pro opravy a modernizaci tramvajových tratí 2021

Kolejové konstrukce pro opravy a modernizaci tramvajových tratí 2021

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kolejových konstrukcí pro opravy a modernizaci tramvajových tratí. Bližší specifikace předmětu plnění, jakož i technických a obchodních podmínek jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
18.03.2021 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik Ostrava a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik Ostrava a.s.

Zadavatel IČ:
61974757

Zadavatel ulice:
Poděbradova 494/2

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Bc. Iveta Janečková

Zadavatel telefon:
+420 597 401 306

Fax:
+420 597 401 095

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34946220-8
Hrotovnice, srdcovky, výhybky a ostatní přejezdový materiál pro výměny a křížení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Firma Bühler roste - proto hledáme posily pro naši vzkvétající firmu

Firma Bühler roste - proto hledáme posily pro naši vzkvétající firmu

Navštivte naše stránky kde naleznete značný výčet pozic, které bysme rádi obsadili. Naleznete i další potřebné informace k volným místům. Bühler CZ s.r.o. Žamberk jde tím správným směrem. Volné pracovní pozice: Vedoucí expedice min. 3 roky zkušeností v mezinárodní logistice znalost AJ na komunikativní úrovni samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, organizační vlastnosti odpovědnost za balení a identifikaci zboží, koordinace dopravy po celém světě vystavování prodejních, transportnních a celních dokumentů Elektromontér montáž dle instrukcí montáž dle schématu vyhl. 50/1970 Sb. výhodou znalost AJ/NJ výhodou Seřizovač nástrojů dlouholetá práce v CNC obrábění znalost práce na PC přesnost, samostatnost, spolehlivost Zámečník vyučen v oboru praxe v zakázkové výrobě Referent nákupu SŠ/VŠ technického směru praxe v obchodní pozici znalost AJ nebo NJ samostatnost, komunikativnost Svářeč SOU/SŠ strojní platný průkaz svářeče CO2 praxe v zakázkové výrobě Vedoucí projektu SŠ/VŠ strojírenského zaměření praxe se zaváděním výrob výhodou komunikační dovednosti znalost AJ/NJ vítána Strategický nákupčí SŠ/VŠ strojírenského zaměření vítána znalost AJ slovem i písmem praxe v oboru nákupu vítána Vedoucí nákupu SŠ/VŠ stroj. zaměření vítána zkušenosti ve vedení týmu praxe v oboru nákupu obchodní/vymáhací dovednosti znalost AJ/NJ CNC obráběč SOU/SŠ strojní praxe v oboru práce ve 3 směnném provozu Kontrolor kvality ÚSO/SO strojního zaměření samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost znalost AJ nebo NJ   Kontakt: Bühler CZ s.r.o. Nádražní 696, 564 01 Žamberk personalni.zamberk@buhlergroup.com - tel.: +420 465 674 222 Dotazník pro uchazeče Pokračujte prosím vyplněním formuláře...


Zakázková kovovýroba od návrhu po realizaci Vysoké Mýto, CNC řezání laserem, výroba prototypů

Zakázková kovovýroba od návrhu po realizaci Vysoké Mýto, CNC řezání laserem, výroba prototypů

Představujeme Vám firmu Impec technology s.r.o. Vysoké Mýto, která se zabývá kompletní zakázkovou kovovýrobou od návrhu po realizaci. Svou činnost kovovýroby zaměřujeme na kusovou a malosériovou výrobu, ale také na výrobu velkých sérií včetně prototypů. Naše služby: Tvorba výkresové dokumentace Příprava a zpracování CNC programů Digitální zpracování dokumentace Kreslení 3D modelů Poradenská činnost Konzultace u zákazníka Technologický postup výroby Specifikace materiálu Výroba prototypu Konstrukční změny Úpravy technické dokumentace Finální příprava sériové výroby Pokud Vás naše kovovýroba zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod Nádražím 324, Vysoké Mýto.


CNC soustružené díly z oceli, nerezové oceli a hliníku – kusová i sériová výroba

CNC soustružené díly z oceli, nerezové oceli a hliníku – kusová i sériová výroba

Předním dodavatelem CNC soustružených dílů z oceli, nerezové oceli a hliníku je firma Znojemské strojírny s.r.o. Dodáváme soustružené díly vyráběné na špičkových obráběcích centrech. CNC soustružené díly z oceli a hliníku vyrábíme jak v kusové, tak i sériové výrobě. Soustružené díly z oceli a hliníku jsou vyráběny na špičkových obráběcích centrech, které disponují funkcí rychlého programování přímo na stroji. Na poli CNC soustružených dílů zajistíme: - díly z oceli, nástrojové a nerezové oceli - přesné soustružení a frézování hliníku CNC soustružené díly jsou vhodné pro použití v strojírenském a leteckém průmyslu.


Výroba ozubení, drážky do nábojů, obrážení, štosování materiálu na obrážečkách

Výroba ozubení, drážky do nábojů, obrážení, štosování materiálu na obrážečkách

Specialisté na kovoobrábění, soustružení a obrážení, firma KOVO Uličný z Hulína se zaměřuje se na kusovou, zakázkovou a prototypovou výrobu. Zajišťujeme obrážení, štosování materiálu na obrážečkách. S maximální přesností vyrobíme ozubení i drážky do nábojů. Díky našemu modernímu technologickému vybavení vyrobíme na zakázku jakýkoliv výrobek v požadovaném množství. Kovovýrobu provádíme na CNC obráběcích centrech, frézkách, soustruzích a obrážečkách. Zajišťujeme broušení plochých či kulatých dílů, štosování materiálu na obrážečkách, obrážení drážek, nesouměrných dílů, vaček, výrobu drážek a ozubení a drážek do nábojů. Vždy zajistíme technické a konstrukční zpracování výrobku do nejmenšího detailu. KOVO Uličný dokáže vyrobit téměř cokoliv.


Výroba vzduchotechnických komponentů, tvarovek a potrubí

Výroba vzduchotechnických komponentů, tvarovek a potrubí

Hledáte-li na Ostravsku společnost zabývající se výrobou komponentů pro vzduchotechniku jako je potrubí či tvarovky, pak se neváhejte obrátit na nás! Naše společnost poskytuje výrobu a kompletní dodávku tvarovek, vzduchotechnického potrubí včetně příslušenství. Nejčastější dodávky máme na odsávání, filtrace vzduchu, rekuperace tepla, digestoře pro svařování, výfuky filtrů, odvod a přívod pro klimatizace, větrání budov ad. Zajistíme výrobu kruhového, hranatého, svařovaného i spiro potrubí. Rychle reagujeme na požadavky a reakce klienta a jsme časově flexibilní. Více informací naleznete na našich www.


Kompletní zpracování plechů - CNC programování a moderní technologie

Kompletní zpracování plechů - CNC programování a moderní technologie

Hledáte specialistu v oblasti zpracování hutních materiálů? Kompletní služby spojené s výrobou plechů provádí společnost AM-METAL, s.r.o. z Brna. Své služby zajišťujeme pro tuzemské i zahraniční zákazníky, přičemž dbáme na vysokou kvalitu odvedené práce a špičkovou odbornost našeho personálu. Mezi naše služby patří: - příprava podkladů a technologických, výrobních postupů - řešení případných problémů při výrobě - technologické zpracování - dělení laserem či vysekávacími lisy, ohraňování, svařování, broušení, odjehlování, čištění, značení včetně povrchových úprav Vytváříme nářezové plány a CNC programy ve formátech DWG, IGES, DXP pro průmyslové stroje. Dále testovací předměty a návrhy pro 3D modely.