Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí

Objevte skvělé řešení pro uložení více druhů inženýrských sítí do jednoho ochranného systému - kabelovod Flexis®, který dodává společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Systém FlexiS®, splňující kritéria pro ekologické stavby, chrání kabely nejen proti mechanickému poškození, ale i proti vlhkosti, spodní tlakové vodě, zásypu a zabraňuje jejich poškození.

Výstavba vodíkových plnicích stanic BENZINA - 2. fáze (Projekt 1 - Praha)

Výstavba vodíkových plnicích stanic BENZINA - 2. fáze (Projekt 1 - Praha)

Předmětem zakázky je dodávka tlakové vodíkové plnicí stanice v rámci ČSPH Benzina, Novopacká 65, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, včetně stavební činnosti, projekční a inženýrské činnosti, servisu.
Veřejná zakázka vložena:
18.03.2021 08:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.

Zadavatel IČ:
27597075

Zadavatel ulice:
Litvínov - Záluží 1

Zadavatel PSČ:
436 70

Zadavatel obec:
Litvínov

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Krůtil

Zadavatel telefon:
+420 731 659 545

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.orlenunipetrolrpa.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223720-9
Výstavba benzinových/plynových čerpacích stanic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Společnost ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. zajišťuje prodej, opravy a montáže čerpadel včetně příslušenství. Dále se zabýváme i doplňkovým zbožím a službami v oblasti úprav vody, filtrace vody a dalšími. Nabízíme produkty, které u Vás jistě najdou své uplatnění: Úprava vody – filtrace vody filtry na těžké kovy, železo, mangan, nežádoucí příměsi, dusičnany automatické samočisticí tlakové filtry, mechanické svíčkové filtry pískové filtry, alkalizační filtry, změkčovací filtry, průmyslové filtry UV lampy, reverzní osmózy


Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Sháníte výkonné motorové plovoucí čerpadlo? Potřebujete spolehlivého pomocníka při odčerpávání vody? Motorové plovoucí čerpadlo řady Niagara je přesně to, co hledáte. Prodej a dodávku těchto čerpadel zajišťuje společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě. Motorová plovoucí čerpadla řady Niagara se vyznačují nízkou spotřebou paliva ve srovnání s vysokou technickou úrovní, snadnou manipulací a vysokou spolehlivostí. Při výrobě čerpadla byly použity kvalitní materiály, základní díly jsou vyrobeny ze speciálních hliníkových slitin, které odolávají korozi. Navíc spalovací motor umožňuje práci i v místech, kde není k dispozici elektrický proud. Čerpadlo lze využít i při čerpání vody s velkou mírou znečištění, například při povodních. Využití nalezne nejen u HZS a SDH, ale i u pracovníků komunálních služeb, lesů či ve stavebnictví a všude tam, kde je potřeba efektivně a rychle odstranit přebytečnou vodu. Pro svou velikost, hmotnost a výkonu je ideálním pomocníkem v nouzových situacích. Zajímají-li Vás bližší informace a technické údaje čerpadla, navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte.


Prodej a servis elektrických, pojízdných a šroubových kompresorů včetně náhradních dílů

Prodej a servis elektrických, pojízdných a šroubových kompresorů včetně náhradních dílů

Hledáte spolehlivou firmu, na kterou by jste se mohli obrátit v případě dodávky i servisu kompresorů? Oslovte společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o. v Třinci, která se specializuje právě na prodej, montáž a servis, i pozáruční, pojízdných, elektrických i šroubových kompresorů od osvědčených výrobců. Prodáváme kompresory značek Kaeser, Mark a Schneider, u kterých poskytujeme i autorizovaný záruční a pozáruční servis. Dále je u nás možné zakoupit šroubové kompresory i s příslušenstvím. Opravy, servis a rekuperace provádíme u kompresorů všech značek, například Atlas Copco, KAESER, Compair, ATMOS, Schneider, Mark a mnoho dalších. Dále prodáváme i příslušenství ke kompresorům, jako jsou filtry, separátory, oleje, cyklony, sušičky, odvaděče a další produkty. Zakoupit u nás lze i vzdušníky a rozvody tlakového vzduchu. Postaráme se i o návrhy kompresorových stanic a chladících systémů, o instalace a montáže rozvodů tlakového vzduchu a chladící vody, tepelných výměníků a vzduchotechnického potrubí pro odtah odpadního tepla.


Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Uvažujete o koupi kalového čerpadla pro tlakovou kanalizaci? Hledáte českého výrobce tlakových čerpadel? Spolehlivá tlaková čerpadla české výroby prodává firma PRESSKAN system, a.s. z Prostějova. Naše vřetenová kalová čerpadla jsou určena na čerpání splaškových a kalových vod. Čerpadla si poradí i s krátkovláknitými a dlouhovláknitými látkami, jako je tráva, sláma, slupky od ovoce nebo zeleniny, ale zpracují i a pevné částice o zrnitosti max. 5 mm . všechny kovové součásti čerpadel, kromě těla statoru hydrauliky, jsou vyrobeny z  nerezové oceli. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům odolají čerpadla těžkým provozním podmínkám a jsou dlouhodobě spolehlivá. Další výhodou je také to, že čerpadla jsou snadno opravitelná a ceny náhradních dílů a oprav se pohybují v řádech stokorun.


Ponorné čerpadlo na čistou, pitnou vodu do studní i vrtů

Ponorné čerpadlo na čistou, pitnou vodu do studní i vrtů

Jaké ponorné čerpadlo si vybrat a k čemu slouží? S tím vám poradí firma TRITON v Olomouci. Ponorné vřetenové čerpadlo, čerpadlo s plovákovým spínačem nebo vícestupňové čerpadlo - k čerpání čisté, pitné, užitkové vody - vhodné pro čerpání vody ze studní a vrtů. Ponorné odstředivé čerpadlo, nerezové vřetenové čerpadlo - pro čerpání čisté a mírně zkalené užitkové vody - k tlakování zásobníků, k zavlažování a postřiku zahrad. Ponorné vibrační čerpadlo - vhodné pro zásobování vodou, k přečerpávání do nádrží, k odvodňování nebo mytí vozidel. Ponorná automatická vodárna - pro domácnost nebo zahradu - k čerpání vody ze studní nebo šachet. Vždy vám rádi poradíme se správným výběrem ponorného čerpadla dle vašich potřeb. Pro pohodlnější výběr můžete navštívit náš eshop, ve kterém naleznete zajímavé akce a ceny včetně dopravy zdarma na vybraná čerpadla.


Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Chcete si do vašeho domu pořídit ekologický a zároveň šetrný systém vytápění ve formě tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Klimastyle z Hodonína. Prodáváme především tepelná čerpadla značek Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair. Tepelné čerpadlo představuje nejen ekologicky šetrný systém vytápění, ale i investici, která se vrátí formou nízké spotřeby energie na jeho provoz. Naše firma se specializuje nejen na prodej tepelných čerpadel vzduch/vzduch(klimatizace), ale také také vzduch/voda. Navrhneme Vám systém vytápění s tepelným čerpadlem přímo pro Vás na míru a dokonce Vám doporučíme instalatéra, který zajistí napojení čerpadla na topný systém. Navíc provádíme opravy a servis tepelných čerpadel všech značek. V případě poruchy nás neváhejte kontaktovat!