Poptávám převoz betonových sloupků

Poptávám převoz betonových sloupků

Poptávám převoz betonových sloupků od Znojma do Sušice 20 tun. Poptávám kamionovou dopravu vytížením. Sloupky velikosti 8x8x270 cm . Nakládka a vykládka zajištěna, nemusí být plachta, odvoz kdykoli. Plánované dvě jízdy.
Poptávka byla vložena dne:
18.03.2021 08:44

Platnost poptávky:
18.04.2021 07:59

Kontaktní osoba:
David Hás

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 239 691

Okres:
Klatovy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Představujeme Vám firmu PAP TRUTNOV, s.r.o., která zabezpečujeme mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu v rámci celé Evropy. Silniční doprava a přeprava probíhá plachtovými návěsy, velkoobjemovými soupravami, mega návěsy, plachtovými solo vozidly, muldovými návěsy, chladírenskými a mrazírenskými návěsy. Dále jsme schopni zajistit expresní přepravu kusových zásilek, přepravu nebezpečného zboží dle dohody ADR a také termínovanou dopravu Just-in-time. Spediční služby: - mezinárodní silniční doprava - vnitrostátní silniční doprava - logistické služby - logistika - optimalizace nákladů na dopravu - poradenství v oborech dopravy a logistiky - autodoprava Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petříkovická 248, Trutnov.


Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad do zahraničí nebo v rámci ČR? O přepravu nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu všeho druhu se postará společnost ZIPP Brno s.r.o. v Jihomoravském kraji. Zaručuje profesionální a bezpečnou dopravu. Přepravu nadrozměrných, nadměrných a těžkých nákladů poskytujeme jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční klienty. Podle charakteru nákladu, jeho výšky, délky, šířky i hmotnosti zajistí tu nejvhodnější možnost přepravy, tedy výběrem vhodného tahače a návěsu včetně příslušenství. Naše soupravy přepraví nadměrné, těžké i nadrozměrné náklady až do rozměrů 30m délky a 44t hmotnosti. Disponujeme moderním vybavením v oblasti silniční dopravy. Získejte spolehlivého partnera pro nadrozměrnou přepravu!


Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Potřebujete pravidelně převážet zboží v rámci celé Evropské unie? Hledáte stabilního partnera pro přepravu zásilek do Německa? Kontaktujte společnost SPEDQUICK Třebíč, spol. s. r.o. Našim primárním zaměřením je nákladní doprava do Německa. Postaráme se ovšem i o přepravu nákladu a zásilek po celé EU. Náš vozový park disponuje dodávkami a vozidly do 3,5 tuny, 18 tun a 24 tun skříňového i plachtového typu. Pro každého zákazníka vybereme optimální řešení přepravy jeho nákladu a zásilky.


Zprostředkování přepravy zboží i nadrozměrných nákladů

Zprostředkování přepravy zboží i nadrozměrných nákladů

Jste zprostředkovatelé obchodu s různě velkým zboží? Hledáte kvalitního a spolehlivého partnera pro rozvoz a dodávku produktů? S tím Vám může být nápomocná naše společnost AZ LOGISTIKA s.r.o. Jsme odborníky na zprostředkování dopravy. Zajistíme přepravu kusových balíčků, paletového zboží či celovozových zásilek. V našem vozovém parku máme i kamiony pro přepravu nadrozměrného nákladu. Specializujeme se na komplexní logistické služby od přepravy, skladování i proclení. V rámci zahraničního transportu zajišťujeme námořní i leteckou přepravu. V ČR a Evropě pak nákladními vozy. Pokud potřebujete specialistu pro logistiku tak neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme v Praze 20.


Nákladní silniční doprava Hodonín, přeprava nákladů po celé Evropě, spediční služby, autodoprava

Nákladní silniční doprava Hodonín, přeprava nákladů po celé Evropě, spediční služby, autodoprava

Představujeme Vám firmu Autodoprava Bančák s.r.o. Javorník okres Hodonín, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti mezinárodní a vnitrostátní nákladní silniční dopravy. Náklady jsme schopni převážet v rámci celé Evropské unie. V naší firmě Autodoprava Bančák s.r.o. zaměstnáváme vyškolené profesionály s dlouholetou zkušeností v oboru. Garantujeme spolehlivou autodopravu i spediční služby. Pokud Vás naše přepravní služby či spedice zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Javorník 277, okres Hodonín.


Přepravní a celní služby, skladování Hostivice, pravidelné exportní a importní sběrné linky

Přepravní a celní služby, skladování Hostivice, pravidelné exportní a importní sběrné linky

Představujeme Vám firmu O.T.E.C. CR, s.r.o. Hostivice, která nabízí své služby v oblasti silniční přepravy a poskytuje spediční, logistické a skladové služby na profesionální úrovni. Naší hlavní činností je organizace silniční přepravy včetně pravidelných exportních a importních sběrných linek po celé Evropě. Dále jsme schopni zajistit kompletní celní služby v celním režimu Intrastat. Vybudovali jsme nový skladový areál o rozloze 20000sqm, který nabízí celní i necelní skladování, a také skladování v dočasném celním skladu. Pokud Vás naše přepravní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Průmyslová 1368, Hostivice.