Poptávám nový traktorbagr značky Caterpillar

Poptávám nový traktorbagr značky Caterpillar

Poptávám nový traktorbagr CAT, co mi prosím můžete nabídnout? Děkuji Šubrt
Poptávka byla vložena dne:
18.03.2021 08:11

Platnost poptávky:
17.04.2021 13:55

Kontaktní osoba:
Šubrt

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 434 555

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, dodávka - motorizované kolečko MUCK TRUCK

Prodej, dodávka - motorizované kolečko MUCK TRUCK

Potřebujete přepravit těžký náklad bez fyzické námahy? Pořiďte si motorizované kolečko MUCK TRUCK. Je vybaveno motorem HONDA GXV 160. Umí přepravit náklad až 250kg, aniž byste se museli fyzicky namáhat.Pomůže tam, kde je těžký přístup a kde nejde použít jinou mechanizaci. Projede dveřmi 70cm. Využívá se převážně na stavbách, při budování inženýrských sítí, zemních pracích, a všude tam, kde se vyžaduje manipulace s půdou na malém prostoru a terénu, který není rovný. Motorizované kolečko umí vyjet i do schodů, zdolá i kopec se stoupáním do 30 stupňů. Není nutný pevný terén. MUCK TRUCK je velmi oblíbený. Dodáváme i příslušenství, například plošinový vozík, sněžný pluh, závěsné zařízení, multifunkční vysavač, nástavce na zvýšení stěn korby kolečka. Proto neváhejte a kontaktujte nás.


Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na dopravní stavby. Provádí zemní a výkopové práce, práce hydraulickým kladivem, demolice a také půjčuje stavební stroje a stavební mechanizaci. Děláte novou dlažbu a potřebujete půjčit vibrační pěch nebo vibrační desku? V GALVA TRANS najdete vše pro vaši stavbu. Nabízíme: - zemní práce - výkopové práce - demolice - hutnění povrchu stavební technikou - práce hydraulickým kladivem - uložení na skládkách - uložení sypkých materiálů - recyklace vytěženého materiálu - doprava a odvoz sypkých materiálů - liniové stavby - chodníky, cyklostezky, mlátové cesty, parkoviště a další - servisní práce pro obce - úklid, čištění jímek, sněhové kalamity a další. Půjčovna (pronájem) stavebních strojů: - vibrační válce ručně vedené, výkopové, tandemové, zeminové - vybrační pěchy - vybrační desky jednosměrné - vybrační desky obousměrné - kopresory včetně příslušenství - vysoušeče - pily na tvárnice - teplovzdušné agregáty. Nákladní doprava: - Bomag vibrační válec tandemový - Bomag příkopový vibrační válec - třístranné sklápěče - vibrační deska obousměrná.


Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Tento Rolls Royce mezi míchačkami nemá ve své třídě konkurenci, snadno se převáží, je lehká, ale velmi robustní konstrukce z poctivého materiálu. Anglická firma Belle/Altrad, která tuto míchačku vyrábí je známá svojí kvalitou po celém světě. Tyto íchačky splňují veškeré běžné požadavky na tento stroj, litinový ozubený pastorek spolu s litinovým ozubeným věncem zajistí dlouhou životnost. U těchto modelů je dobrý poměr cena vůči kvalitě. Tyto míchačky nabízíme jako přímý dovozce a proto zajišťujeme servis a dodávku náhradních dílů přímo od výrobce, čímž je zajištěna minimální prodleva při opravách. Samozřejmostí jsou motory na 230V, ale u velkých míchaček dodáváme i motory na 400V.


Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Chcete si nechat vyčistit karburátor ultrazvukovou čističkou? Neváhejte a vyzkoušejte firmu F. M. PRACOS Drahomíra Kadlecová, která sídlí v Brně a provádí čištění karburátorů ultrazvukovou čističkou. Můžete v klidu zapomenout na vyfukování a drátky na dokonalé vyčištění karburátoru je nejlepší ultrazvuková čistička. Je ideální hlavně pro karburátory motorů stavebních strojů, zahradní techniky, sítka, pružiny, svíčky, dále pak ventily, tiskové hlavy, kovové nástroje, filtry a další. Výhodou je vysoká kvalita čištění a úspora času, otvory lze čistit v malém prostoru i slepém prostoru tvarově složitého předmětu. Při čištění by nemělo hrozit žádné poškození. Více informací najdete na webových stránkách.


Příprava staveb, demolice, bourací, zemní práce s moderní stavební mechanizací

Příprava staveb, demolice, bourací, zemní práce s moderní stavební mechanizací

Moderní stavební stroje pro jakoukoliv stavbu má k dispozici společnost Stavební mechanizace CZ, s.r.o. Uherské Hradiště. Zvládáme přípravné stavební práce a bourací bráce velkého rozsahu. Své zkušenosti jsme využili při výstavbě hal, na dálnicích, železnicích i při zakázkách pro města a obce. Obracet se na nás mohou jak velké stavební firmy, organizace státní správy i soukromé osoby. Naší předností je náš vozový park: - gejdry, buldozery, pásové a kolové bagry, čelní nakladače, traktor bagry, minibagry - pásové bagry, vrtací soupravy - podvalníky Volvo, Scania, Goldhofer - těžká kladiva, demoliční, vydrcovací nůžky pro bourací práce - osmikolová nákladní vozidla TATRA.


Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Naše společnost se v rámci českého, slovenského i polského trhu soustředí na prodej a pronájem stěnového bednění LOGIK 50, což je všestranný bednící systém, který zajišťuje dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem. Tento systém bednění lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Je navržen pro malé až středně velké projekty a umožňuje vytvářet aplikace pro opěrné zdi, kruhové konstrukce, jímky, pilíře, šachty a sloupy. Maximální hmotnost největšího dílce je 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Samozřejmě je možné velké dílce přemisťovat jeřábem. Vzájemné spojování panelů se provádí pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Chcete efektivní řešení pro Vaši stavbu? Obraťte se na nás!