Poptávám hutní materiál

Poptávám hutní materiál

Poptávám "U" profil 40 x 20 x 2 - 18 m v délce 3 m. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
17.03.2021 13:57

Platnost poptávky:
17.04.2021 11:32

Kontaktní osoba:
Jiří Najbrt

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 353 283

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Na prodej kovové podlahové rošty - svařované, žárově zinkované

Na prodej kovové podlahové rošty - svařované, žárově zinkované

Žárově zinkované rošty, vhodné pro stavbu ocelových lávek nebo pro podestu na ocelové schodiště, nabízí k odprodeji společnost MONTEMA, spol. s r.o. z regionu Zlín. Na prodej svařovaný podlahový rošt - SP-34/38-30/3-St37.Zn - 710x1110mm - 50ks - SP-34/38-30/3-St37.Zn - 780x1190mm - 50ks. Na výrobu roštu byla použita kvalitní ocel. Povrchová úprava - žárové zinkování zajišťuje mechanickou i chemickou odolnost, vysokou odolnost vůči korozi a pevnost. Odběr možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo mailem.


ITALINOX, s.r.o. - svět nerezové oceli – široký sortiment kvalitních výrobků

ITALINOX, s.r.o. - svět nerezové oceli – široký sortiment kvalitních výrobků

Nerezová ocel a výrobky z ní jsou celosvětově vyhledávané především díky svým korozivzdorným vlastnostem. Široký sortiment těchto výrobků nabízí svět nerezové oceli – společnost ITALINOX s.r.o. Nabízíme výrobky pro gastro zařízení, vyvařovací dřezy, umyvadla, vrchní desky s vevařenými vanami pro vodní lázeň, dále plechy, trubky a tyče nejrůznějších průměrů, délek a síly použitého nerezového plechu nebo nerezové příslušenství k trubkám. Garantujeme prvotřídní kvalitu použitého matriálu a moderní způsoby zpracování. Kompletní sortimen ze světa nerezové oceli žádejte u společnosti ITALINOX s.r.o.


Válcované profily I, U, T, L. IPE, UPE, HEA, HEB - specialista na hutní materiál

Válcované profily I, U, T, L. IPE, UPE, HEA, HEB - specialista na hutní materiál

Hledáte-li spolehlivou firmu, která se zaměřuje na prodej kvalitních hutních materiálů a válcovaných profilů, tak se obraťte na FESTO-ŠTODT s.r.o. v Šumperku. Nabízíme kompletní sortiment pro stavební výrobu: - válcované profily I, U, T, L. IPE, UPE, HEA, HEB - betonářská ocel - svařované KARI sítě do betonu - uzavřené profily – jakl - trubky černé i pozinkované - plechy černé i pozinkované - spojovací materiál - kotevní technika - plotové pletivo, dráty, sloupky k pletivu. Materiál dělíme na míru na pásové pile dle Vaší potřeby. Dovoz materiálu až k zákazníkovi. Na přání vydáváme samozřejmě materiálové atesty.


Hliníkové plechy, svitky - velkoobchodní prodej s individuálním přístupem

Hliníkové plechy, svitky - velkoobchodní prodej s individuálním přístupem

Sháníte hliníkové plechy či svitky? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme s jejich výběrem a najdeme ty optimální kousky, které budou odpovídat přesně vašim požadavkům. Naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni a mají dlouholeté zkušenosti, takže vám rádi poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně hliníkových plechů a svitků. Naše zboží je opravdu kvalitní a za rozumné ceny. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

Kvalitní nerezový materiál zpracovaný do podoby nerezových plechů, trubek a tyčí nabízí společnost ITALINOX s.r.o. Ploché korozivzdorné produkty válcované za tepla nebo za studena dodáváme ve formě plechů, dekorativních, děrovaných a podestových plechů, řada dlouhých produktů obsahuje bezešvé i elektricky svařované trubky, kruhové, ploché válcované tyče, tyče profilu L, čtverhranné i šestihranné. Samozřejmostí je široký výběr trubkového nerezového příslušenství jako jsou příruby, koleny, redukce, T-kusy nebo objímky a třmeny. Kompletní sortiment nerezových plechů, trubek, tyčí a příslušenství naleznete včetně technické specifikace na webových stránkách společnosti ITALINOX s.r.o.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.