Otočné archivační skříně na pořadače do kanceláří, archivů, skladů

Kovo Praktik s.r.o.

Otočné archivační skříně na pořadače do kanceláří, archivů, skladů

Patrové archivační skříně na šanony jsou ideálním řešením pro kanceláře a archivy, kde lze ušetřit díky otočným regálům až 44% prostoru. Prohlédněte si v našem e-shopu otočné archivační skříně a vyberte pro svoji kancelář tu pravou.

Poptávám výrobu venkovního kovového schodiště

Poptávám výrobu venkovního kovového schodiště

Poptávám výrobu venkovního železného /pozink/ schodiště, dle stěny baráku k balkonu, asi 2, 5m výšky, šíře schodiště 70 cm.
Poptávka byla vložena dne:
17.03.2021 11:23

Platnost poptávky:
17.04.2021 11:17

Kontaktní osoba:
Jiří Maroul

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 307 589

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnické práce – zakázková výroba  bran, zábradlí, přístřešků

Zámečnické práce – zakázková výroba bran, zábradlí, přístřešků

Potřebujete vyrobit přístřešek, novou bránu nebo kovové zábradlí ke schodišti? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic, která se postará o zakázkovou zámečnickou výrobu pro jednotlivce i firmy. Na zakázku Vám vyrobíme zábradlí pro balkóny, schodiště i terasy, ale také vjezdové nebo vchodové brány nebo schodiště. Dodáváme i venkovní přístřešky včetně krytin. Naše zakázková zámečnická výroba zahrnuje i povrchové úpravy výrobků (žáruzink, práškové lakování) a také dopravu a montáž výrobku.


Výroba bezúdržbových hliníkových balkonů Olomouc, montáže moderních balkonů, různé varianty

Výroba bezúdržbových hliníkových balkonů Olomouc, montáže moderních balkonů, různé varianty

Firma Guardi CZ - Olomouc, kterou provozuje pan Radek Holusek, nabízí kompletní realizace hliníkových balkonů. Specializujeme se na výrobu, dodávky a montáže bezúdržbových hliníkových balkonů v rámci celé České republiky. Zabýváme se výrobou a montáží moderních i jednoduchých balkonů, nebo kombinací od tradičních stylů až k nejmodernějším designům. Mnoho možných variant řešení a dekorů zajistí, že na svém balkónu budete mít pocit naprosté intimity a soukromí. Pomůžeme Vám vybrat optimální model pro Váš balkón, aby harmonicky zapadl do okolního prostoru. Ke všem modelům dodáváme posuvné brány, pojezdové brány, dvoukřídlé i jednokřídlé brány, branky včetně komponentů pro balkony a terasy. Neváhejte naší firmu Guardi CZ - Radek Holusek z Olomouce kontaktovat, více informací přímo na našich stránkách.


Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Jezdí Vaši zaměstnanci více na kolech a rádi by jste v areálu firmy postavili přístřešek na kola? Sháníte firmu, která by do města dodala přístřešek na kola, který by bylo možné postavit i v hůře dostupných místech? Uvítali by jste i dodávku parkových laviček? Obraťte se na společnost Přidal s.r.o., která sídlí v Kralicích na Hané, v Olomouckém kraji, ale působíme po celé České republice. Díky montované konstrukci přístřešku je možné jej dopravit i na hůře dostupná místa. Konstrukce je ze žárově zinkovaného profilu. Základní rozměr přístřešku je 4 m a lze jej i na přání rozšířit o další jednotky, čímž by přístřešek mohl mít i 8 m. Pokryt je z vrstvy polykarbonátových komůrkových desek. Dále si u nás můžete objednat i parkovou lavičku, která je vyrobena ze svařované konstrukce z ohýbaných ocelových profilů. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Firma HSV zámečnictví sídlí ve vlastním výrobním areálu v Jičíně. Firma se zabývá stavebně zámečnickou prací a v současnosti zaměstnává 5 zkušených pracovníků. Působíme hlavně v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji. V případě zájmu realizujeme zakázky po celé ČR. HSV zámečnictví Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody.


Scénické stavby, pódia, konstrukce pro divadla a další Vám navrhneme a vyrobíme na míru

Scénické stavby, pódia, konstrukce pro divadla a další Vám navrhneme a vyrobíme na míru

Pokud máte zájem o výrobu scénické stavby, naše společnost ALFEKO s.r.o., připraví kvalitní a funkční scénické stavby z hliníku. Podle návrhu architekta vyrobíme lehké konstrukce na míru, které jsou vždy lehce rozebíratelné, aby montáž a demontáž trvala co nejkratší dobu. Jedná se o scénické stavby pro: -divadelní scény a operu -soutěže a přehlídky -velkoplošné obrazovky -multimediální kostky pro sportoviště -konstrukce stálých expozic Na základě našich dlouholetým zkušeností máme různorodé znalosti a spolupracujeme se scénografy a známe problematiku a potřeby produkce i účinkujících. Celkově Vám můžeme poskytnout odbornou a spolehlivou spolupráci pro kvalitní produkt, který si zadáte.