Poptávám jehličnan

Poptávám jehličnan

Poptávám vzrostlejší Hlavotis peckovitý Cephalotaxus harringtonii 'KOREAN GOLD'.

Děkuji za případné nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
15.03.2021 13:13

Platnost poptávky:
15.04.2021 13:03

Kontaktní osoba:
Vladimír Kozel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 253 821

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej smaragdových tújí akční ceny Liberec, túje v kontejneru na živé ploty za bezkonkurenční ceny

Prodej smaragdových tújí akční ceny Liberec, túje v kontejneru na živé ploty za bezkonkurenční ceny

Představujeme Vám zahradní centrum DIKÉ v Příšovicích. U nás nakoupíte venkovní rostliny hodících se do českého prostředí, okrasné dřeviny, ovocné i okrasné stromky, osivo, sadbu a zahradnické potřeby. Nedílnou součástí našeho zahradnictví jsou okrasné školky, kde máme aktuálně v nabídce túje za akční ceny! Túje Smaragd kontejner 2,5 lt velikost 40-60cm 59,- kč/ks Túje Brabant kontejner 2,5 lt velikost 60-80cm 59,- kč/ks Túje Brabant kontejner 10 lt velikost 100-120 250,- kč/ks Túje Smaragd kontejner 12 lt velikost 100-120 290,-Kč/ks Túje Smaragd kontejner 15 lt velikost 120-140 390,- Kč/ks Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Příšovice 223, Liberec.


Zahradnictví, prodej řezaných květin, okrasné rostliny Brno

Zahradnictví, prodej řezaných květin, okrasné rostliny Brno

Rádi by jste svůj balkon či zahradu oživili o nové květiny a rostliny? Pak se zastavte do našeho zahradnictví kde Vás s výběrem pomůžeme. V našem sortimentu si můžete vybrat okrasné dřeviny a květiny, jehličnaté i listnaté dřeviny, trvalky, bylinky, letničky, vodní rostliny, řezané květiny, okrasné trávy, sazenice, cibuloviny, ale i různé doplňky jako třeba květináče, truhlíky, misky, postřikovače, přípravky na ochranu rostlin, hnojiva, substráty, zeminu ad. Pro více informací o našem zahradnictví navštivte naše www stránky.


Surfinie a petunie plnokvěté, drobnokvěté, s převisem i bez - eshop

Surfinie a petunie plnokvěté, drobnokvěté, s převisem i bez - eshop

Hledáte letničku do truhlíku či závěsného květináče, která vytvoří doslova záplavu nádherných květů? Pak je ideální volbou sufinie či petunie! Zahradnictví Petro z Mělníka má surfinií i petunií velký výběr. Záleží jen na Vašem vkusu a přání, jaké kombinace barev zvolíte. Věděli jste například, že surfinie je dostupná také v černé barvě? Skutečně, i černou surfinii najdete na eshopu fuchsie.cz. Aby Vám surfinie nádherně kvetly, je třeba zvolit vhodný substrát, světlé stanoviště (optimálně na jih, jihovýchod, případně jihozápad), bez přímého slunečního světla, chráněné před silným větrem. Správná musí být také zálivka - dostatečná a pravidelná, ideálně brzy z rána nebo v podvečer, kdy slunce příliš nepálí. Surfinie jsou velmi citlivé na přelívání i na úplné vyschnutí substrátu. Ideální volbou pro pěstování jsou samozavlažovací truhlíky a květináče. Také hnojivo ovlivní kvetení. Jistě Vás tedy potěší, že při nákupu surfinií, petunií, ale i jiných květin nad 1000 Kč na eshopu fuchsie.cz dostanete jako dárek speciální hnojivo!


Výhodný prodej ovocných dřevin přímo z okrasného zahradnictví

Výhodný prodej ovocných dřevin přímo z okrasného zahradnictví

Zahradnictví Havlíček Pardubice je zaměřeno na pěstování a prodej okrasných rostlin, dřevin, keřů, stromů, trvalek, bylinek i kanadských borůvek. Ovocné dřeviny V jarních a podzimních měsících v našem zahradnictví nabízíme široký sortiment ovocných dřevin: jádroviny – jabloně a hrušně peckoviny – třešně, višně, meruňky, broskve a slivoně drobné ovoce – maliník, ostružiník, malinoostružiník, rybíz, angrešt, rakytník, aronie, muchovník, kanadské borůvky, líska, josta, brusinky, vinná réva


Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Seženete zde listnaté i jehličnaté stromky, keře, thúje i okrasné dřeviny. Pěstování, prodej: - lesní sazenice - sazenice prostokořené a obalené lesní sazenice - semenáčky - podřezané, školkované sazenice - poloodrosky a odrostky - okrasné dřeviny - jehličnany, listnaté keře - balkónové rostliny, květiny do truhlíků - thúje - stromky k výsadbě lesů. Chtěli byste mít doma o kousek více přírody za dobrou cenu? V tom případě je tu pro vás společnost PROPLANT GROUP s.r.o.


Prodej trvalek a skalniček Pardubice – trvalky jsou krásné a nenáročné od jara do zimy

Prodej trvalek a skalniček Pardubice – trvalky jsou krásné a nenáročné od jara do zimy

Zahradnictví Havlíček Srch, Pardubice Trvalky jsou nejvýznamnější skupinou květin v zahradách. Jsou tou nejideálnější volbou pro ty, kdo se zahradničením začínají. Kombinací trvalek spolu s ostatními zahradními rostlinami můžete tak vytvořit krásné a zajímavé kompozice, které budou zářit na Vaší zahradě od jara do zimy. Trvalky lze využívat jednak k řezu, na sušení, ale i jako dekorace do nádob či truhlíků. Prodej: stínomilné trvalky světlomilné trvalky záhonové trvalky polostinné trvalky skalničky V našem zahradnictví nabízíme trvalky v širokém sortimentu od konce jara a během léta.