Poptávám účetní služby

Poptávám účetní služby

Poptávám účetní služby. Zpracování daňového přiznání, podvojné učetnictví.
Poptávka byla vložena dne:
15.03.2021 13:12

Platnost poptávky:
15.04.2021 13:04

Kontaktní osoba:
Emil Halva

Kontaktní email:

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Účetní služby pro firmy i OSVČ Praha – více času na podnikání

Účetní služby pro firmy i OSVČ Praha – více času na podnikání

Společnost EKMA PLUS, s.r.o. se sídlem v Praze nabízí služby vedení účetnictví a účetní služby firmám i OSVČ. Pokud podnikáte a na účetnictví nemáte dostatek času, je pro Vás tato nabídka ideálním řešením. Odborně vyškolení účetní, kteří si neustále doplňují vědomosti, se o Vaše účetnictví spolehlivě postarají a Vy tak budete mít více času na podnikání a rozvoj Vaší firmy. Kompletní účetní služby pro firmy i OSVČ od EKMA PLUS, s.r.o. nahradí interní účetní oddělení a vy tak ušetříte finanční prostředky a čas.


Účetní firma, zpracování a vedení účetnictví, komplexní účetní služby

Účetní firma, zpracování a vedení účetnictví, komplexní účetní služby

Pokud sháníte někoho, kdo Vám zpracuje účetnictví, neváhejte a obraťte se v Brně na účetní firmu v Brně - BELL consulting s.r.o. Naše firma BELL consulting s.r.o., se zabývá komplexními ekonomickými službami se zaměřením na vedení účetnictví. Provádíme veškeré ekonomické služby a vedení účetnictví. Zpracujeme, zkontrolujeme a vedeme účetnictví vše na míru dle požadavku klienta. Nabízíme také komplexní software pro vedení bezplatného účetnictví. Zajistíme komplexní právní a ekonomické služby, založení či likvidace společností, staráme se o mzdovou a personální agendu a daňové poradenství. Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci.


Účetní poradenství - vedení a kompletní zpracování účetnictví i daňového přiznání

Účetní poradenství - vedení a kompletní zpracování účetnictví i daňového přiznání

Přenechejte své starosti s účetnictvím profesionálům a zbavíte se tak zbytečného stresu a účetních chyb. Deusz - Účetní kancelář Ing. Edita Szwedová z Havířova má v týmu zkušené a kvalitně proškolené kolegy, kteří se Vám rádi postarají o veškeré účetní služby. V rámci služeb se Vám postaráme o: - zpracování daňového přiznání a daňové evidence - vedení účetnictví - daňové a účetní poradenství - účetní audit - zpracování účetní závěrky, dlouhodobých směrnic z oblasti účetnictví, knihy jízd i denních tržeb - zaúčtování všech dokladů - vedení skladového hospodářství, knihy závazků a pohledávek, peněžního a účetního deníku, hmotného dlouhodobého majetku - inventarizace majetku a zásob - pravidelný svoz dokladů - zastupování před úřady. Našimi klienty jsou fyzické osoby, malé a střední firmy, ale také velké korporace. Vždy se snažíme, aby naše práce byla odvedena kvalitně a naši klienti byli maximálně spokojeni.


Nezávislé audity a prověrky, přezkoumání hospodaření a ověření dotací

Nezávislé audity a prověrky, přezkoumání hospodaření a ověření dotací

Společnost AUDIT - DANĚ, spol. s r.o., která sídlí v Brně, se zaměřuje na zpracování nezávislých auditů, přezkoumání hospodaření a ověření dotací. Naši auditoři v oblasti auditu provádí: - nezávislé audity účetních uzávěrek českých společností - výzkumné organizace, - - zdravotnická střediska, školy - nezávislé audity tuzemských dceřiných společností zahraničních vlastníků Provádíme také prověrky a přezkoumání hospodaření u : - obcí a dobrovolných svazků obcí - škol, školských zařízení a dalších příspěvkových organizací - územních samosprávných celků Našim klientům ověřujeme navíc i dotace z různých programů, jako je MŠMT, NROS, OPRLZ (OPLZZ), MPSV nebo OPVK. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Mzdové poradenství, zpracování mezd a mzdové účetnictví nechejte na nás

Mzdové poradenství, zpracování mezd a mzdové účetnictví nechejte na nás

Zpracování mezd je něco, čemu se nevyhne žádná malá firma s pár zaměstnanci, ani velká firma zaměstnávající stovky lidí. V DÚOPAM Ostrava víme, jak na to. Mzdové účetnictví však nemusíte ve vaší firmě zpracovávat sami a veškeré úkony od zpracování mezd až po pracovní smlouvy či příkazy k úhradě můžete nechat na nás. Postaráme se o veškeré pracovní smlouvy vašich zaměstnanců, vyřídíme přihlášení i odhlášení vašich pracovníků u sociální správy a jednotlivých zdravotních pojišťoven, a zajistíme také vedení evidence zákonného pojištění i evidence o kvalifikaci. Co se týče samotných mezd, nabízíme jejich kompletní zpracování pro malé i velké organizace, včetně vytvoření mzdových a výplatních pásek, a samozřejmostí je i vytvoření rekapitulace mezd. Rádi vám vypracujeme také přehledy pro sociální správu a zdravotní pojišťovny a zpracujeme příkazy k úhradě. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv požadavky či otázkami, rádi vám představíme veškeré možnosti z naší nabídky mzdového účetnictví. Poskytujeme také mzdové poradenství. Věnujte se naplno rozvoji vaší firmy či organizace a neztrácejte čas se starostmi okolo zpracování mezd - o to se postaráme za vás.


Poskytování účetních a poradenských služeb, daňová evidence Zlín, zastupování na úřadech

Poskytování účetních a poradenských služeb, daňová evidence Zlín, zastupování na úřadech

Představujeme Vám firmu AXIDIS s.r.o. ze Zlína, která svým klientům nabízí kompletní vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence. Naši vyškolení odborníci jsou vždy ochotni podat pomocnou ruku v oblasti nových zákonů a nařízení nejen v podnikání. Naším zaměřením je kompletní vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Dále Vám rádi pomůžeme se zpracováním daňového přiznání, s účetními uzávěrkami, s výkazy a přehledy pro státní orgány, s účetnictvím pro firmy v konkurzu, se zastupováním klientů před úřady státní zprávy, s daňovým poradenstvím, s likvidací firmy. Naše firma AXIDIS s.r.o. ze Zlína také nabízí možnost přístupu klientovi do jeho účetnictví prostřednictvím internetu. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod vrškem 5360, Zlín.