Časný záchyt tyreopatií v těhotenství

Časný záchyt tyreopatií v těhotenství

Veřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části, a to dle uskupení krajů do větších celků, a tedy oblastí (Oblast 1, 2 a 6), ve kterých se nepodařilo uzavřít smlouvu z důvodu vyloučení účastníků v rámci zadávacího řízení realizovaném pod evidenčním číslem zakázky Z2020-021957, zadavatel vybere celkem maximálně 3 gynekologická zdravotnická zařízení, která zajistí realizaci screeningového procesu v gynekologických zařízení včetně vyšetření koncentrací TSH, anti-TPO a FT4 v krvi.

Předmětem veřejné zakázky je zajištění screeningového procesu v gynekologických zdravotnických zařízeních s cílem otestovat možnosti zavedení systému plošného časného záchytu tyreopatií v těhotenství, který integruje informace o osobní a rodinné anamnéze, gynekologické a porodnické anamnéze, klinickém vyšetření a výsledky biochemických tyreoidálních testů (TSH, anti-TPO a FT4) u celkem 2 800 těhotných žen v rámci realizace projektu.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2021 08:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
925 616 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky

Zadavatel IČ:
00023833

Zadavatel ulice:
Palackého náměstí 4/375

Zadavatel PSČ:
128 01

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
JUDr. Richard Galuška

Zadavatel telefon:
+420 224 972 112

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uzis.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85140000-2
Různé zdravotnické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gynekologická ambulance Šumperk, pravidelné a preventivní prohlídky, ultrazvuková diagnostika

Gynekologická ambulance Šumperk, pravidelné a preventivní prohlídky, ultrazvuková diagnostika

Představujeme Vám gynekologickou ambulanci FEMINA PLUS s.r.o. v Šumperku, která svým klientkám poskytuje kompletní ambulantní péči v oboru gynekologie a porodnictví. Gynekologická ambulance FEMINA PLUS zajišťuje péči o gynekologické pacientky, poradenství a aplikaci antikoncepce, léčbu žen se samovolným únikem moči, diagnostiku pomocí ultrazvuku, invazivní výkony, sexuologii, onemocnění prsu, očkování, klimatickou poradnu, péči o těhotné ženy, předporodní přípravy, poporodní návštěvy, poradnu pro sterilní páry, osteoporózu, obezitu. Se svými gynekologickými problémy nás můžete navštívit v ordinaci v Šumperku, Rapotíně a Sobotíně.


Oční klinika Plzeň, laserové korekce a léčba očních vad, nitrooční čočky, odstranění šedého zákalu

Oční klinika Plzeň, laserové korekce a léčba očních vad, nitrooční čočky, odstranění šedého zákalu

Představujeme Vám oční kliniku OFTA s.r.o. v Plzni, která se věnuje svým pacientům s očními vadami. Díky moderní technice jsme schopni odstranit veškeré oční vady jako je šedý zákal, operace sítnice, krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, tupozrakost a další vady. Oční centrum OFTA se zabývá celou řadou mikrochirurgických zákroků. U nás se Vám dostane špičkové péče, protože operace provádíme pomocí kvalitních přístrojů. Navštivte naše oční ambulance v Plzni, v Chebu a v Ústí nad Labem. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Je-li Vám více než 50 let a chcete-li včasně zachytit rozvíjející se řídnutí kostní hmoty a úbytek obsahu minerálů v kostech – tedy nemoc zvanou osteoporóza, navštivte některé z denzometrických center společnosti G-medica v Olomouci. Denzitometrické vyšetření je prováděno speciálním přístrojem fungujícím na principu rentgenového záření, s jehož pomocí je možné odhalit nejčastější onemocnění kostí – osteoporózu. Samotné vyšetření je pro pacienta bezbolestné. Denzitometrické vyšetření navíc pomáhá v průběhu léčby osteoporózy zjistit, jak je léčba této nemoci účinná.


Městské centrum, domov pro seniory Benátky nad Jizerou, pečovatelská služba, odlehčovací služby

Městské centrum, domov pro seniory Benátky nad Jizerou, pečovatelská služba, odlehčovací služby

Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace Všem kteří nás potřebují, poskytujeme zdravotní a sociální služby včetně těch pobytových, ambulantních i terénních. Naše služby: - domov pro seniory - domácí zdravotní péče - pečovatelská služba - denní stacionář, odlehčovací služby - centrum osobní hygieny - půjčování kompenzačních pomůcek Potřebujete umístit zdravotně postiženou osobu do denního stacionáře? Splňujete věk 65 let a chcete být umístěni do domova pro seniory? Nebo jen potřebujete zdravotní dohled u Vás doma? Využijte služby Městského centra v Benátkách nad Jizerou.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Tradiční čínská medicína Otrokovice, bylinné terapie, dietologie, zdravotní cvičení, fytoterapie

Tradiční čínská medicína Otrokovice, bylinné terapie, dietologie, zdravotní cvičení, fytoterapie

Představujeme Vám tradiční čínskou medicínu, kterou v Otrokovicích a Bratislavě provozuje MUDr. Josef Maček. Zajišťuji zdravou rovnováhu v organismu pro všechny věkové generace pomocí fytoterapie neboli bylinkářství, dietologie a zdravotnímu cvičení. Svým pacientům pomohu s astmatem, Crohnovou nemocí, bolestmi bederní páteře, akné, neplodnost, lupénka a další. Ti kteří by si rádi něco o čínské medicíně přečetli, doporučuji knihu Vůně čínské medicíny. Ordinaci naleznete na adrese Objízdná 1628, Otrokovice.