Centrum na zpracování BRO Plzeň - Líně

Centrum na zpracování BRO Plzeň - Líně

Předmětem této veřejné zakázky je provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je vybudování fermentační stanice na zpracování biologicky rozložitelných odpadů (dále jako „BRO“) a biologicky rozložitelných komunálních odpadů (dále jako „BRKO“) anaerobním způsobem (bez přístupu vzduchu) s produkcí bioplynu z biomasy. Součástí předmětu veřejné zakázky je také technologie na přeměnu bioplynu na biometan (s vyžitím jako CNG v dopravě), výrobu elektrické energie a tepla a výrobu organického hnojiva jako koncového produktu zfermentovaných BRO a BRKO (dále jen „předmět veřejné zakázky“).
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2021 10:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Plzeňská Bio Odpadová a.s.

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-sever

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plzeňská Bio Odpadová a.s.

Zadavatel IČ:
29156602

Zadavatel ulice:
Na Vypichu 636

Zadavatel PSČ:
330 21

Zadavatel obec:
Líně

Kontaktní osoba:
Ing. Radek Hlaváček

Zadavatel telefon:
+420 731 131 684

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pbo-as.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45251240-5
Výstavba zařízení na výrobu elektřiny z bioplynu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Uvažujete o výstavbě montované ocelové haly? Dozvěděli byste se rádi více o výhodách montovaných ocelových hal? Kontaktujte společnost Opravny Telč, a.s., která má s výstavbou montovaných ocelových hal bohaté zkušenosti. Rádi Vám prozradíme, jaké přednosti mají montované ocelové haly. Výhody a přednosti montovaných ocelových hal: - velice rychlá montáž - skvělé tepelně-izolační vlastnosti díky opláštění ze sendvičových panelů - široká škála barev montované haly - variabilní design - široké využití - výrobní hala, sklady, administrativní haly, prodejní centra. sportovní a tenisové haly, autosalony či haly pro potravinářské účely


Stavební činnost - návrhy, projekce a výstavba RD, průmyslových hal

Stavební činnost - návrhy, projekce a výstavba RD, průmyslových hal

Společnost KAMAX - METAL s.r.o. Kroměříž se věnuje převážně stavební činnosti. Poskytuje komplexní služby - návrhy včetně projekce, výstavba je zaměřena na dodávku nových průmyslových hal i rodinných domů. V rámci stavební činnosti provádíme: - dodávky průmyslových hal - výstavbu RD, staveb na klíč - rekonstrukce bytů, bytových domů - zateplení a opravu fasád. V případě zájmu si s námi telefonicky dohodněte osobní jednání pro zpracování investičního záměru. Zajistíme přípravu projektové dokumentace i inženýring a autorizovaný dozor při stavbách. Působíme převážně v okolních regionech - Zlínský kraj, Prostějov, Vyškov, Přerov.


Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Opláštění budov zajistí větší komfort a trvanlivost. Díky opláštění se zlepší izolační, tepelné a zvukové vlastnosti. Společnost Opravny Telč, a.s. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a další výrobky. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce různého typu i rozměrů – jízdárny, haly, stáje, sklady, hangáry a areály. Zabýváme se dodávkami komplexního opláštění budov. Opláštění budov provádíme za použití vysoce kvalitních produktů. Nabízíme opláštění zateplených i nezateplených hal a budov dle přání zákazníka po cele České republice.


Sanace betonových konstrukcí – stříkání suchých i mokrých betonových směsí

Sanace betonových konstrukcí – stříkání suchých i mokrých betonových směsí

Hledáte kvalitního partnera v oboru stavebnictví, sanací betonových konstrukcí a stříkání betonu suchého i mokrého? Stojíte před velkým projektem a chcete se spolehnout na zkušeného subdodavatele služeb? Neváhejte se obracet na naši společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově. Naše společnost byla založena již v roce 1993 a máme tedy bohaté zkušenosti v oboru. Zaměřujeme se zejména na výstavbu a rekonstrukci průmyslových objektů, revitalizaci vodních toků (sanace betonových hrází a dalších konstrukcí) či zakládání vodních, průmyslových, inženýrských a administrativních objektů. Disponujeme celou řadou odborníků s dlouholetou praxí v odvětví, ve kterém poskytujeme naše služby. O naší kvalitě svědčí také mnohé certifikáty a technická osvědčení, jichž jsme držiteli. Obraťte se na nás přímo v našem sídle na Spořické v Chomutově, anebo navštivte naše webové stránky – jsme TRANS-REGION-STAV s.r.o. a jsme připraveni být Vám spolehlivým partnerem v oblasti výstavby a sanace betonových a jiných konstrukcí.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Dodavatel montovaných hal a konstrukcí Olomoucký kraj

Dodavatel montovaných hal a konstrukcí Olomoucký kraj

Rozhodli jste se investovat do stavby nové haly, skladu nebo průmyslového objektu a potřebujete rychlé a ekonomické řešení? Zvolte si naši firmu Kleineidam s.r.o., jsme odborníky na realizace montovaných hal a konstrukcí z oceli. Umíme také tyto stavby opláštit a dodat těmto halám finální podobu. Realizace montované haly u nás proběhne od poptávky a konzultace, po konečnou předávku a servis. Používáme certifikované materiály a máme profesionální odborný personál, který plní vaše představy od začátku až do konce. Výstavby provádíme v rámci České republiky, ale také v ostatních evropských státech. Dále nabízíme opláštění budov pomocí plechů, kazet nebo sendvičových panelů. Pokud se rozhodnete získat od nás poptávku, vyplňte formulář na našich webových stránkách. Pomůžeme Vám také na telefonu, nebo na provozovně, která se nachází na ulici Lidická 94, Javorník.