Dohledová platforma mobilních služeb pro stroje a zařízení

Dohledová platforma mobilních služeb pro stroje a zařízení

Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na následné poskytování mobilních datových služeb pro komunikaci mezi technologickými zařízeními (měřící stanice) a pro připojení technologických zařízení do sítě Internet s možností připojení do privátního APN.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2021 10:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Moravy, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Moravy, s.p.

Zadavatel IČ:
70890013

Zadavatel ulice:
Dřevařská 11

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Pazdera

Zadavatel telefon:
+420 541 637 619

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pmo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodné internetové připojení, WI-FI nebo bezdrátový internet - buďte online s námi

Výhodné internetové připojení, WI-FI nebo bezdrátový internet - buďte online s námi

Potřebujete-li na Konicku sehnat společnost, která Vám zajistí připojení k internetu nebo bezdrátové připojení wi-fi, pak se neváhejte obrátit na nás! Zajistíme vysokorychlostní internetové připojení jak pro fyzické osoby, tak pro firmy. Rovněž poskytujeme veškeré potřebné servisní služby, aby vše fungovalo jak má a náš zákazník byl plně spokojen. K připojení do naší sítě potřebujete počítač vybavený síťovou kartou, kterou si můžete zakoupit u nás. Připojení k internetu je dostupné v oblastech: - Konice - Pěnčín - Křemenec - Brodek u Konice - Čechy pod Kosířem - Budětsko - Horní Štěpánov Podrobný seznam lokalit najdete na našich webových stránkách. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte pomocí emailu. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy.


Bezdrátové připojení k internetu - spolehlivé WI-FI připojení

Bezdrátové připojení k internetu - spolehlivé WI-FI připojení

Sháníte-li v Konicích a okolí firmu, která poskytuje bezdrátové připojení WI-FI za rozumnou cenu, poté se neváhejte obrátit na nás! Nabízíme vysokorychlostní internetové připojení za bezkonkurenční ceny pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. K připojení k nám do sítě potřebujete mít počítač vybaven síťovou kartou, lze ji koupit u nás. Rovněž u nás pořídíte vysílač pro přímou viditelnost na náš vysílač v dané lokalitě. Dostupnost připojení máme v oblastech: - Konice - Pěnčín - Křemenec - Brodek u Konice - Čechy pod Kosířem - Budětsko - Horní Štěpánov Pro seznam vše dostupných lokalit se prosím obraťte na naše webové stránky, či nás kontaktuje pomocí emailové adresy. Rádi Vám pomůžeme s internetovým připojením.


Software pro správu a zabezpečení počítačové sítě a serveru pro školy, firmy a podniky

Software pro správu a zabezpečení počítačové sítě a serveru pro školy, firmy a podniky

Hledáte v oblasti Blanska firmu, která se postará o správu firemní sítě a serveru a zároveň o připojení podniku k internetu? Potřebujete vyřešit školní sítě a server? Pak kontaktujte společnost Alfservis. Pro instalaci podnikových sítí máme pro naše zákazníky k dispozici Internet server – softwarový produkt, který zajišťuje správu a zabezpečení přístupu firemní počítačové sítě. Zahrnuje připojení do sítě Internet a ochranu interní sítě před útoky. Další výhody Internet serveru: - jednoduché a rychlé připojení sítě k Internetu - stabilní díky platformě Linux -přijímání, odesílání a rozdělování firemní e-mailové korespondence - ochrana vnitřní sítě proti vnějším útočníkům z Internetu - hardwarová nenáročnost


Bezdrátový či optický internet zajistí rychlé, kvalitní a stabilní připojení za výhodné ceny

Bezdrátový či optický internet zajistí rychlé, kvalitní a stabilní připojení za výhodné ceny

Hledáte spolehlivého poskytovatele internetového připojení v Blansku? Rádi by jste rychlé připojení za skvělé ceny? Kontaktujte společnost Alf servis s.r.o. a vyberte si z výhodných balíčků připojení buď bezkontaktního či optického internetu. Poradíme Vám, které internetové připojení je vhodné do vaší domácnosti. Zajistíme bezplatnou a nezávaznou obhlídku. Dodáváme i WiFi routery včetně nastavení. Instalace přípojky je provedena rychle a jednoduše. Na doma Vám doporučíme nejlepší rychlý optický internet. Bezdrátové připojení se často využívá nejen v domácnostech, ale i v menších firmách. Na našich webových stránkách najdete seznam tarifů, které poskytujeme, i s platným ceníkem. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Optické připojení k internetu a zapojení digitální televize - zvýhodněné balíčky

Optické připojení k internetu a zapojení digitální televize - zvýhodněné balíčky

Hledáte poskytovatele optického internetového připojení? Uvažujete o zapojení digitální televize? Pak kontaktujte firmu Alf servis, s.r.o. , která se postará jak o zapojení digitální televize, tak i připojení vaší domácnosti k optickému internetu prostřednictvím cenově výhodných balíčků. Výhody optického připojení: - kvalitní připojení vysoké rychlosti za výhodné ceny - jednoduchá a rychlá instalace Balíčky zahrnují i digitální televizi KUKI, která našim zákazníkům poskytuje: - možnost sledování i na mobilu, tabletu, notebooku - nahrávání programu jediným stiskem tlačítka - videopůjčovnu a zpětné přehrávání - přehrávání pořadu od začátku - ovládání set-top boxu na dálku a další


Vysokorychlostní a stabilní internetové připojení pro home office a online výuku

Vysokorychlostní a stabilní internetové připojení pro home office a online výuku

Trápí Vás neustále vypadávající a pomalé internetové připojení? Hledáte v okolí Blanska nového dodavatele internetové sítě? Potřebujete stabilní připojení pro homme office? Pak se obraťte na firmu Alf servis z Blanska. Naše firma poskytuje vysokorychlostní stabilní internetové připojení prostřednictvím bezdrátové nebo optické sítě. Naše tarify zajistí rychlé a bezproblémové připojení pro homme office či online výuku pro více zařízení. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme s výběrem správného typu a rychlosti připojení pro vaši domácnost.