Poptávám dodavatele bukových prahů

Poptávám dodavatele bukových prahů

Dobrý den, hledám stabilního dodavatele pro pravidelné dodávky bukových prahů .
Poptávka byla vložena dne:
15.03.2021 10:17

Platnost poptávky:
15.04.2021 08:29

Kontaktní osoba:
Jaroslav NItsche


Telefon:
+420 608 919 100

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Přes eshop firmy PODHAJI s.r.o. pohodlně nakoupíte spárovky, dveřní vlysy, pelety i brikety. Při větších objednávkách nebo stálým zákazníkům poskytneme individuální slevu. I jednorázový nákup pro Vás bude tedy výhodný. Pokud si z naší široké nabídky spárovek nevyberete, můžete nás kontaktovat telefonicky 603117202 nebo přes formulář na webu a domluvíme se individuálně. Pro zákazníky z okolí Zlína, Vsetína je možný osobní odběr v Lutonině. Internetový obchod, nákup přes eshop: - spárovky - buk, dub, třešen, ořech - dveřní vlysy - lepené (sendvičové) hranoly pro výrobu dveří - pelety z lisovaných smrkových či borových pilin - v 15kg pytlích i po paletách. - brikety z tvrdého dřeva - baleny po 10 kg nebo 1000 kg na paletě.


Technologie OVERFACE-aplikace grafického motivu na nábytková dvířka

Technologie OVERFACE-aplikace grafického motivu na nábytková dvířka

Firma Trachea se již řadu let zaměřuje na výrobu fóliovaných nábytkových dvířek. Stále oblíbenější je technologie OVERFACE, což je přímá aplikace grafického motivu na čelní pohledové plochy a další plošný materiál. Nejedná se tedy o žádné tapety či samolepky. Grafické motivy jsou aplikovány přímo na povrch daného dvířka a rozdělují se na: - dětské, - přírodní, - abstraktní, - speciální, - a tapetové. Využití této technologie je neomezené. Nábytek v kuchyni, koupelně, obývacím pokoji, dětském a studentském pokoji, nebo i v předsíni či komerčních prostorách, se promění z běžného a nezajímavého na něco, co se jen tak nevidí. Grafické motivy můžete vybírat buďto přímo z databáze firmy Trachea, která se díky vlastnímu grafickému středisku neustále a velice rychle rozrůstá, nebo si můžete zaslat i své vlastní motivy či fotografie. Záleží pouze na kvalitě vámi zaslaných podkladů. Ve standartní nabídce jsou také tradiční dřevodekory, unibarvy v lesklém i matném provedení, tak zde naleznete i luxusní řadu Trendy Exclusive, která obsahuje jedinečné a originální dekory.


Stolařství, výroba dřevěných schodišť Blansko, dřevěné obklady schodišť, dřevěné zábradlí, dveře

Stolařství, výroba dřevěných schodišť Blansko, dřevěné obklady schodišť, dřevěné zábradlí, dveře

Výroba a montáž dřevěných schodišť, dřevěné obklady, schody samonosné, přímé a točivé, schody v kombinaci s dřevěným, nerezovým nebo skleněným zábradlím, to vše Vám poskytne firma Alois Maňoušek. Zabýváme se rovněž výrobou vnitřních dřevěných dveří všech typů. Působíme v lokalitách Okres Blansko a Jihomoravský kraj. Stolařství, návrh, výroba a montáž: - dřevěné obklady betonového schodiště - dřevěné schody samonosné, přímé a točivé - schody, schodiště - ocelové konstrukce - nerezové ocelové zábradlí, dřevěná madla - zábradlí dřevěné, prosklené - zárubně a interiérové dřevěné dveře z masivu Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Luční 296, Rájec - Jestřebí, Blansko.


Příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy

Příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy

Hledáte firmu, které vyrábí poctivé vazníky či nosné konstrukce střech? Pro vaši stavbu zajistí vazníkové příhradové střešní konstrukce společnost KARPEN PLUS s.r.o. z Brna, která se zabývá výrobou příhradových vazníků a nosných konstrukcí střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy. Dodáváme střechy všech tvarů. Naši zkušení projektanti vypracují návrhy příhradových vazníků na požadovaný typ střechy. Díky moderním programům vám ukážeme celý projekt. Střechu z dřevěných příhradových vazníků a nosné konstrukce střech vyrobíme na míru a zajistíme odbornou montáž. Příhradové vazníky jsou vhodné při výstavbě rodinných domů, ale také velkých obytných souborů, jízdáren, nástaveb objektů, celodřevěných hal a také se hodí při stavbě střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy. Firma KARPEN PLUS s.r.o. vám vyrobí střechu na míru od nosné konstrukce až po krytinu a klempířské prvky.


Výroba a dodávka dřevěných střešních vazníků pro stavební firmy - na všechny typy střech

Výroba a dodávka dřevěných střešních vazníků pro stavební firmy - na všechny typy střech

Poptáváte komponenty pro realizaci střechy? Jsme společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a vyrábíme dřevěné střešní vazníky na všechny typy střech (ploché, šikmé, sedlové). Vazníky dodáváme pro stavební firmy a jiné obchodní partnery z Brna, Ostravy, Plzně, Českých Budějovic, zkrátka z celé České republiky. Vazníky jsou přizpůsobeny řemeslníkům, a také budoucím spotřebitelům. Splňují náročné funkční požadavky, a zároveň umožňují rychlou a jednoduchou realizaci na libovolnou konstrukci. Zajistěte si střechu u nás a určitě nebudete litovat. V případě zájmu se postaráme také o montáž. Za dlouholetou dobu působení jsme získali nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací. Chcete-li patřit mezi ně, pak nás určitě kontaktujte!


Řezby z masivního dřeva, vyřezávané lišty, dřevěné doplňky k nábytku

Řezby z masivního dřeva, vyřezávané lišty, dřevěné doplňky k nábytku

Hledáte vhodné dřevěné doplňky k nábytku? Ceníte si tradičního uměleckého řemesla nebo jen hledáte vhodný dekorační prvek? Naše společnost FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. se specializuje na opracování lišt z masivního dřeva a díky odborným znalostem a kvalitě použitého materiálu dodáváme originální vyřezávané lišty a řezby z masivního dřeva. Díky optimalizovaným metodám plníme přání klientů velmi rychle. Firma FK dřevěné lišty nabízí: -výroba lišt z masivního dřeva v rustikálním stylu -řezby -lisény, profilové věnce a římsové lišty -vyřezávané lišty -spirálové a perličkové lišty -rámové a obrazové lišty, rámečky. Kvalita, to je zásadní podmínka při výrobě našich lišt! Kompletní nabídku lišt nejen z masivního dřeva a návrhy použití těchto lišt naleznete na webových stránkách naší firmy.